BEMUTATÓVAL egybekötött KÉPZÉST szervez az
E-learning és Digitális Tartalomfejlesztő Igazgatóság az EGYETEM dolgozói számára.

Engedjék meg, hogy a figyelmükbe ajánljam ezt a képzést, mely a Semmelweis Egyetem Központi MOODLE E-learning Rendszerének használatához nyújt segítséget.

• Érintett témakörök:
    A MOODLE rendszer használatának alapjai

• felület felépítése; jogosultságok a rendszerben; felület (kurzus) igénylés;
    • tanári funkciók használata – alapok:
      • tananyagok feltöltése (prezentáció, szöveges állomány);
      • tesztek kezelése; alapbeállításai; teszteredmények lekérdezése.
  • Tesztek a rendszerben
    • gyakorló és ellenőrző tesztek felépítése; tesztek szerkesztése (alapbeállításokkal); eredmények (egyéni és csoportos) megtekintése, exportálása.
    • Tesztkérdések: kérdéstípusok; kérdéskategóriák, és létrehozásuk; tesztkérdések csoportos és egyedi feltöltésének előkészítése, és feltöltése.

A képzés időpontja:
2020. január 30. (csütörtök)

A képzés helye:
Semmelweis Egyetem Nagyvárad téri Elméleti Tömb, fsz. „piros” informatikai terem.

A programon való részvételt ajánljuk minden olyan dolgozónak, aki az adott szervezeti egységben a MOODLE felületeket kezeli, vagy szerkeszti.
A számítógépes terem befogadóképességének korlátai miatt regisztráció szükséges.

Jelentkezni a következő e-mail címen lehet:
e-learning@semmelweis-univ.hu

A regisztrációról visszaigazolást küldünk!

Az E-learning és Digitális Tartalomfejlesztő Igazgatóság honlapja