2023 januárjában Szakambulanciánkon öt alkalmas intenzív kognitív-viselkedésterápiás csoportot indítunk pánikbetegséggel küzdő, pánikrohamoktól szenvedő személyek számára. A CBT a pánikbetegség kezelésének bizonyítottan hatékony terápiás módszere. Szeretnénk, hogy ez a pánikbetegek számára hazánkban sajnos ritkán elérhető, ám hatékony kezelési forma elérhető legyen a pánikbetegséggel küzdő páciensek részére.

Időpont: várhatóan csütörtökönként 8:30-10h között

Helyszín: Semmelweis Egyetem Klinikai Pszichológia Tanszék és Szakambulancia, 1091 Üllői út 25.

Csoportvezetők: Prof. Dr. Perczel-Forintos Dóra egyetemi tanár, klinikai szakpszichológus, pszichoterapeuta és Kovács Illés Áron klinikai szakpszichológus rezidens.

Maximális létszám: 10 fő.

Jelentkezési határidő: 2022. december 30.

Jelentkezés: Emailen a klinpszicho.szakamb@med.semmelweis-univ.hu címen.

A csoportra való jelentkezéshez háziorvosi/pszichiáter szakorvosi beutaló szükséges.

A csoportba való bekerülés feltétele egy személyes beszélgetés, melyre a csoport kezdete előtt kerül sor.

Jelentkezésüket várva, üdvözlettel:

Klinikai Pszichológia Szakambulancia