A Családbarát Egyetem Programon belül, 2021. május 15-től kezdődően, alapellátási szolgáltatást biztosít az egyetemi munkatársak számára a Semmelweis Egészségügyi Szervezési Iroda (SESZI). A szolgáltatás előzetes időpont-egyeztetéssel vehető igénybe, mely után az iroda megszervezi az érintettek számára a szükséges kivizsgálásokat, további szakorvosi ellátásokat az egyetemi klinikákon.
Az iroda első lépésben hetente kétszer várja az egyetemi dolgozókat. A Szent Rókus Klinikai Tömbben található rendelő felkereséséhez előzetes időpont-egyeztetés szükséges. A szolgáltatás célja, hogy az egyetemi dolgozók szervezett módon, az egyetemen belül juthassanak egészségügyi ellátáshoz.

Bejelentkezés a SESZI Családbarát Rendelésre:

(munkanapokon 09:00-12:00 óra között hívható)

Email: csaladbarat.rendelo@semmelweis-univ.hu

Rendelés helyszíne: Szent Rókus Klinikai Tömb, 1085 Budapest, Stáhly u. 9., 5. emelet 525. rendelő

Bejelentkezés szűrővizsgálatokra:

(munkanapokon 08:00-16:00 óra között hívható)

E-mail: szurovizsgalatok.seszi@semmelweis-univ.hu

Időpontkéréshez szükséges előkészíteni a Semmelweis Kártyát, melynek sorszámával igazolható, hogy a telefonáló egyetemi dolgozó. E-mail küldése esetén szintén a kártyaszámra lehet hivatkozni.