A koronavírussal kapcsolatos, újonnan életbe lépő szigorítások, továbbá a hatályos 15/2020.(IV.27.) kormányrendelet alapján, 2021. március 8. – április 7. közötti időszakban, a tanítás működési rendje megváltozott, illetve az óvodák csak ügyeleti ellátást biztosítanak. Mivel a Kormány viszonylag rövidebb, egy hónapos lezárást tervez, így a köznevelési intézményekben nem biztosítanak gyermekfelügyeletet erre az időszakra.

Kisgyermekes kollégáink gondjain igyekeztünk azonnal segíteni. Nagy örömünkre szolgál, hogy sikerült megszervezni 2021. március 10-től kezdődően a szomszédos Corvin Hotelben elinduló dolgozói gyermekfelügyelet.

Helyszín: Hotel Corvin konferenciaterem (1094 Bp. Angyal u. 31.)
Érkezés:7.30-tól, gyermekek elvitele legkésőbb 15.45-ig
Egy meleg ebédet biztosít a Hotel, speciális étrend esetén saját ebéd is hozható.
Reggelit/tízórait és uzsonnát a szülők hozhatnak igény szerint.
Távoktatáshoz laptopok és internet biztosított. (Tanszereket hoz mindenki magával.)
Belső udvar használata biztosított.
A felügyeletet délelőtt pedagógusok biztosítják, akik a tanulásban is tudnak segíteni.