HALLGATÓINK A TUDOMÁNYOS DIÁKKÖRI KONFERENCIÁN – 2023

Az előző évekhez hasonlóan idén februárban is megrendezésre került a Semmelweis Egyetem Tudományos Diákköri Konferenciája. Klinikákról 10 különböző előadás hangzott el angol illetve magyar nyelven, melyek összesen 7 díjban részesültek.

1. helyezetteknek járó díjban részesült Tímár Petra és Dominic Herovi (témavezetőjük dr Bánky Balázs és dr Fülöp András), Kovács Szabina és Hendlein Tímea (témavezetőjük: dr Daradics Noémi és dr Szijártó Attila), Vitális Lídia és Kovács Szabina (témavezetőjük: dr Lévay Klára és dr Fülöp András).

2. helyezett lett Mahita Darbha (témavezetője: dr Voniatis Konstantinos) és Pleck András (témavezetője: dr Szabó Marcell).

3. helyezést ért el Gold Debóra (témavezetője: dr Soós Sándor), Dominic Herovi és Tímár Petra (témavezetőjük dr Bánky Balázs és dr Fülöp András), valamint Molnár Dániel és Ulmann Lőrinc (témavezetőjük dr Szücs Ákos és dr Dudás Ibolyka).

Továbbá a Klinikánkat képviselték Tilesch Borbála (témavezetője dr Piros László), Angyal Kata (témavezetője dr Werling Klára és dr Drácz Bálint), valamint Tajthy Anna Mandula (témavezetője dr Werling Klára és dr Drácz Bálint).

Ezúton is gratulálunk minden résztvevőnek és a témavezető Kollégáknak!