A Sebészeti, Transzplantációs és Gasztroenterológiai Klinika két nagy csapattal képviseltette magát az idei UltraBalaton versenyen. Az immáron harmadszor teljesített távon idén voltunk a legtöbben. A velünk együttműködő társintézmények – mint a Központi Gyógyszertár és az Ortopédiai Klinika – sportolóival együtt összesen 26 futónk és 4 kerékpáros kísérőnk teljesítette a kört. Vágjunk bele! és STéG fantázianevű csapataink között végig teljes volt az összhang, a váltók mindössze 3 perc különbséggel értek célba 20 óra futás után. Jó alkalom volt ez a barátkozásra és a szorosabb ismerkedésre, különösen a közelmúltban megújult, két szervezeti egység egyesülésével létrejött klinikánk számára. Jövőre is ott leszünk!