Kedves betegeink!

Március 16-tól a Semmelweis Egyetem I.sz. Sebészeti Klinikán az elektív ellátások (fekvő és járóbeteg szakellátás) a járványügyi vészhelyzetre való tekintettel halasztásra kerülnek határozatlan ideig. Az egyértelműen sürgős esetek súlyos egészségkárosodás veszélye miatt, és a legalább 2 hónapig nem halasztható betegségek ellátása természetesen folyamatos. Kivételt képeznek az állapotromlás és az orvosi beavatkozás szüksége (pl. varratszedés, halaszthatatlan és otthon nem megoldható kötözések, halmozott epegörcsök, kizáródásra hajlamos sérvek stb.). Ugyanezen naptól kezdve a leletkiadás is szünetel, azok az EESZT felületen online elérhetőek. Az előjegyzett betegek értesítésre kerülnek azonban kérjük önöket a fentiek betartásával segítsék munkánkat.

Sürgősségi ellátás eldöntése a klinika vezetésének szakmai döntési kompetenciája és felelőssége.