Csak kétféleképpen élheted az életed. Vagy abban hiszel, hogy nincsenek csodák. Vagy pedig abban, hogy a világon minden egy csoda!” (Albert Einstein)

Az Érintettek Szülői Egyesület a Daganatos, Leukémiás és Gyógyult Gyermekekért Alapítvány 2016-tól kezdődően minden évben elismerésben részesíti azokat a gyógyítókat, akik kiemelkedően sokat tesznek a daganatos gyermekekért és családjaikért! Különösen fontos esemény ez az Egyesület életében, amikor alkalom nyílik a nyilvános köszönetre azok felé, akik kiemelkedően sokat tesznek a beteg gyermekekért!

Az Érintettek Díj átadására minden évben ünnepélyes keretek között kerül sor, idén november 26-án (vasárnap) 16:00 órakor, a Barabás Villába várják az érdeklődőket.

Díjazottak:

• Prof. Dr. Kovács Gábor, a Semmelweis Egyetem Gyermekgyógyászati Klinika Tűzoltó Utcai Részlegének gyermekhematológusa
  • Kovács Emese, a Szent László Gyermekkórház diplomás ápolója
  • Némethné Tóth Szilvia, a Szent László Gyermekkórház mentálhigiénés lelkigondozója, evangélikus lelkész

A Semmelweis Egyetem Gyermekgyógyászati Klinika örömmel üdvözli Dr. Kovács Gábor professzor urat, gratulálunk a díjhoz!

A rendezvényen való részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött: erintettekegyesulet@gmail.com

Szeretettel várnak mindenkit a szervezők!