A mozgás felfrissít!

Legyen az munka vagy tanulás, a hatékonyság növelése érdekében egy-egy hosszabb koncentrációt igénylő munkafolyamat után érdemes kissé átmozgatni magunkat, vért pumpálni az agyunkba és az elernyedt, sokszor órákig mozdulatlan végtagjainkba.

Ez az a pillanat ugyanis, amikor testünk új erőre kap, így az elménket is nagyobb kapacitással tudjuk használni!

Lassíts le pár percre napközben, vagy mozogj egy órát nap végén rövid átmozgató videóinkkal és 45 perces jógagyakorlatainkkal, melyet most első kézből nyújtunk neked óraadó szakértőink, Rácz Fanni, Jób Viktória, Koltai Cintia és Répássy Erika jóvoltából!

Minden gyakorlatsornak egyedi célja van, így akár munka közben, akár tanulás közben kiválaszthatod a számodra megfelelőt, sőt, akár meg is tanulhatod a gyakorlatokat, hogy minden nap kombináltan alkalmazhasd őket!

Lássuk a kínálatot:
Irodai átmozgató torna: Ne menjen rá a háta az év végi hajtásra!

Dinamikus mobilizáció és mélyizom tréning:

Funkcionális köredzés:

Keringésfokozó és erősítő edzés:

Rövid 5-10 perces gyakorlatsor a hatékony „home office”-hoz:

Rövid 5-10 perces gyakorlatsor az elgémberedett lábak átmozgatásához:

Instant 45 perces gyakorlatsor egy nagyobb lélegzetvételhez:

Instant 45 perces gyakorlatsor a belső egyensúly megteremtéséhez:

Meghitt, békés karácsonyt és egészségben, sikerekben gazdag, boldog új évet kívánunk!