Kedves Érdeklődő!

Szeretettel meghívjuk a Semmelweis Egyetem Ortopédiai Klinikán tartandó “Csuklónapra”!

Tanfolyam időpontja: 2015. április 7. 15.00-18.30

Helyszíne: Semmelweis Egyetem Ortopédiai Klinika (1113 Budapest, Karolina út 27.)

A tanfolyam díja: Részvétel a tanfolyamon INGYENES

A továbbképzést elsősorban a kézsebészet, illetve a carpus radiológiája iránt érdeklődőknek ajánljuk.

A kurzus témái: a carpus anatómiája, scaphoidtörések, SNAC/SLAC wrist, TFCC sérülések, Kienböck betegség, carpalis arthrosisok, részdesisek. A carpus elváltozásaiban jártas kézsebészek mellett a carpus radiológiájának szakértőjétől hallhatunk előadásokat a fenti témakörökben. A radiológiai diagnosztikai részt workshop jelleggel tervezzük. A kurzus célja, hogy a résztvevők útmutatást kapjanak a carpus CT/MRI vizsgálatainak szakszerű elemzéséhez.

Kérjük, hogy az alábbi emailcímen jelezze részvételi szándékát lehetőség szerint 2015. március 31-ig!

csuklonap@gmail.com

Üdvözlettel:,