Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2022. november 28.
543542 Összes oltás

Jelentkezés 1.lépés: online jelentkezési űrlap kitöltése
Tekintettel arra, hogy az oktatás minőségi feltételeinek biztosíthatóságát alapvetően meghatározza az optimális “résztvevő:oktató” ill. “résztvevő:eszköz” arány, fontos, hogy előre tudjuk, pontosan hány fő részvételére tervezzük az adott tanfolyamot.
Tisztelettel kérjük, hogy részvételi szándékát ezen űrlap kitöltésével
 (is) szíveskedjen mindenképpen jelezni (függetlenül máshol, pl. az oftex.hu portálon történt jelentkezésétől).

(Figyelem: a Google kérdőív sikeres leadás esetén automatikus visszajelzést küld a jelentkező e-mail címére! Kérjük győződjön meg róla, hogy jelentkezése sikeresen leadásra került!)

Jelentkezés 2.lépés: a tanfolyami díj átutalása
Az ULTRAHANG alkalmazása a mindennapi INTENZÍV és SÜRGŐSSÉGI gyakorlatban (moduláris tanfolyam) képzés részvételi díját (120.000,- Ft) az alábbi adatok szerint, átutalással kérjük rendezni:
   – bankszámlaszám (Semmelweis Egyetem): OTP 11784009-22236665
   – közlemény: KKAITKPT07+ befizető neve

A számlázással kapcsolatos ügyeket Ferenczy Vivien intézi, elérhetőségei:

Corvin-negyedi Tömbigazgatóság
Semmelweis Egyetem