Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2022. augusztus 15.
536180 Összes oltás

Jelentkezés 1.lépés: online jelentkezési űrlap kitöltése
Tekintettel arra, hogy az oktatás minőségi feltételeinek biztosíthatóságát alapvetően meghatározza az optimális “résztvevő:oktató” ill. “résztvevő:eszköz” arány, fontos, hogy előre tudjuk, pontosan hány fő részvételére tervezzük az adott tanfolyamot.
Tisztelettel kérjük, hogy részvételi szándékát
ezen űrlap kitöltésével (is) szíveskedjen mindenképpen jelezni (függetlenül máshol, pl. az oftex.hu portálon történt jelentkezésétől).

(Figyelem: a Google kérdőív sikeres leadás esetén automatikus visszajelzést küld a jelentkező e-mail címére! Kérjük győződjön meg róla, hogy jelentkezése sikeresen leadásra került!)

Jelentkezés 2.lépés: a tanfolyami díj átutalása
A kritikus állapotú páciens ellátása (Magashűségű HiFi-SZIMULÁCIÓVAL) tanfolyam részvételi díját (36.000,- Ft) az alábbi adatok szerint, átutalással kérjük rendezni:
   – bankszámlaszám (Semmelweis Egyetem): OTP11784009-22236665
   – közlemény: KKAITKPT04 + befizető neve

A számlázással kapcsolatos ügyeket Ferenczy Vivien intézi, elérhetőségei:

Corvin-negyedi Tömbigazgatóság
Semmelweis Egyetem