Az egyetem munkatársait 10% kedvezménnyel várja a B-med Masszázs és Gyógyászati Központ.

„Benedek Hajnalka vagyok, gyógymasszőr – rehabilitációs terapeuta. 2013. óta dolgozom az egészségügyben mint közgazdász. Szakmát váltottam, mert a betegekkel szerettem volna foglalkozni. Gyógymasszőrként a gyógyulási folyamat végén találkozom a páciensekkel, ahol már egy megkönnyebbült hangulatban érkeznek. A kezelések végén jobban érzik magukat és ez örömmel tölt el. Az érzés, hogy én is segíthettem, felemelő.”

A B-med Masszázs és Gyógyászati Központ szeretettel várja új vendégeit és betegeit a XIII. kerületi stúdióban.

Igénybevehető szolgáltatások:

• arcmasszázs,
  • babamasszázs,
  • gyógymasszázs – svédmasszázs,
  • alsó- és felső végtag masszázs,
  • hasmasszázs (kizárólag orvosi utasításra),
  • wellness masszázs.
A kedvezmény mértéke és felhasználási módja:
  • A Semmelweis Egyetem munkavállalói 10% kedvezményben részesülnek Semmelweis kártyájuk bemutatása után.
  • Bejelentkezés telefonon: 30/213-4905 vagy e-mail-ben: benedeknelh@gmail.com
  • Helyszín: 1135 Budapest, Mohács u. 8/B