Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - október 03.
539661 Összes oltás
Az Elméleti Orvostudományi Tömb közelében található Pompás Social Bár, Café & Étteremben hétfőtől szombatig nagy szeretettel várnak minden egyetemi polgárt.

Egykori semmelweises orvostanhallgatók vagyunk, és két évvel ezelőtt kezdtünk el azon gondolkodni, hogyan tudnánk közelebb hozni egymáshoz a diákságot és a kultúrát, a közösséget és az egyént, a finom ételeket és a jó társaságot – fogalmaznak a tulajdonosok.

Régóta vágyott álmunk volt, hogy ne csak egy átlagos vendéglátóhely legyünk, hanem egy olyan közösségi tér, ahol izgalmas programokat kínálunk, ahol közösségek, barátságok, szerelmek születhetnek az egyetemi évek alatt. 2020 februárjában nyitottunk, és szerencsére a Covid sem tudott megállítani bennünket.

A Pompás 3 in 1: reggeli, ebéd, vacsora, majd egy ital a barátokkal. Igényes, magas minőségű, folyamatosan megújuló és bővülő kínálattal – teszik hozzá.

Asztalfoglalás az étterem facebook oldalán vagy az alábbi telefonszámon: 0670/431-9442

Cím: Budapest 9 ker. Thaly Kálmán u 52.

10kép
Kedvezmény mértéke

Munkatársaknak

• 15% kedvezmény június-augusztus, január hónapokban minden ételre, italra
  • 10% kedvezmény a többi hónapokban minden ételre, italra

Hallgatóknak

• 20% menü kedvezmény: mexikói quesadilla vagy nizzai tonhal saláta + szörp

Hallgatóknak és alumni tagoknak

• 10% kedvezmény június-augusztus, január hónapokban minden ételre, italra
  • 5% kedvezmény a többi hónapban minden ételre, italra.

A kedvezményt a Semmelweis Kártya felmutatásával lehet igénybe venni.

Kiemelt kép: Pompás Social Bár, Café & Étterem