Helyszín: Kálvin téri református templom, Budapest Kálvin tér 7.

Dátum: 2024.06.16.

{ "name":"A Semmelweis Egyetem Kórus évadzáró koncertje", "description":"

MEGHÍVÓ

A Semmelweis Egyetem Kórus már második alkalommal rendezi meg évadzáró koncertjét a Semmelweis Polgárok és a nagyközönség számára, amelyre tisztelettel meghívom Önt és családját. A rendezvény a zene nagy korszakain túl Dél-Amerikába kalauzolja el az érdeklődőket az egyetemi kórus, valamint szólóénekesek tolmácsolásában.

Időpont:

1. június 16. vasárnap, 16:00 óra kezdettel

Helyszín:

Kálvin téri református templom (1091 Budapest, Kálvin tér 7.)

Rektori köszöntő

Lodovico Grossi da Viadana: Exultate justi

Giovanni Croce: O vos omnes

Daniel Friderici: Wir lieben sehr im Herzen

Jacques Arcadelt: Il bianco e dolce cigno

Antonio Lotti: VEre languores nostros – Marosi Attila (tenor), Radványi András (basszus), Szilágyi Miklós (bariton)

Hans Leo Hassler: Gagliarida

Michael Praetorius: Es ist ein Ros’ Entsprungen

Henry Purcell: If music be the food of love – Reimholz Bálint (tenor), Sulyok Anna Blanka (zongora)

Alessandro Scarlatti: Exultate Deo

Liszt Ferenc: Két motetta (Salve Regina és Ave verum)

Cézar Franck: Panis Angelicus – Simon Szabó Laura (szoprán), Sulyok Anna Blanka (zongora)

Anton Bruckner: Locus iste

Orbán György: Tószunnyadó békességgel (József Attila)

John Newton: Amazing grace – Czirják Janka (alt), Radványi András (basszus), Reimholz Bálint (tenor), Simon-Szabó Laura (szoprán)

Vivian Tabbush: Del prado vengo – Nagy Adrienn Zsófia (gitár), Quan Vu (gitár), Nagy Kamilla (dob), Turbucz Dániel (dob), Vékony Benedek (dob)

Vezényel: Matos László

Részvételi szándékát itt jelezheti 2024.  június 10-ig.

Kálvin téri református templom", "startDate":"2024-06-16", "endDate":"2024-06-16", "startTime":"16:00", "endTime":"17:00", "location":"Budapest, Kálvin tér 7.", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"A Semmelweis Egyetem Kórus évadzáró koncertje", "label":"Naptárba"}

MEGHÍVÓ

Időpont:

1. június 16. vasárnap, 16:00 óra kezdettel

Helyszín:

Kálvin téri református templom (1091 Budapest, Kálvin tér 7.)

Rektori köszöntő

Lodovico Grossi da Viadana: Exultate justi

Giovanni Croce: O vos omnes

Daniel Friderici: Wir lieben sehr im Herzen

Jacques Arcadelt: Il bianco e dolce cigno

Hans Leo Hassler: Gagliarida

Michael Praetorius: Es ist ein Ros’ Entsprungen

Alessandro Scarlatti: Exultate Deo

Liszt Ferenc: Két motetta (Salve Regina és Ave verum)

Anton Bruckner: Locus iste

Orbán György: Tószunnyadó békességgel (József Attila)

Vezényel: Matos László

Részvételi szándékát itt jelezheti 2024.  június 10-ig.

Vissza az Eseménynaptárba