Helyszín: Markusovszky Kollégium, Budapest Szenes Iván tér 7.

Dátum: 2024.07.22.

{ "name":"Napközsis tábor II.", "description":"
Szeretettel várunk minden általános iskolás korú gyermeket a napközis táborokba! Minden napra különleges programot tartogatunk az általános iskolás gyermekeknek.

Ízelítő:

• teddy maci foglalkozás során játszva sajátítják el az elsősegélynyújtás alapjait,
  • a tánc-kedvelő gyerekek hip-hop órán vehenek részt,
  • az „adrenalin-függők” az Orczy-kalandparkban tesznek látogatást,
  • a Fővárosi Nagycirkusz kutyás bemutatója minden évben óriási sikert arat a gyerekek körében.
A napközis tábor minden nap 7 órától délután 5 óráig fogadja a gyermekeket.
Az első napközis tábor ideje: 2024. július 22-26.

regisztráció

Markusovszky Kollégium", "startDate":"2024-07-22", "endDate":"2024-07-22", "startTime":"00:00", "endTime":"23:59", "location":"Budapest, Szenes Iván tér 7.", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Napközsis tábor II.", "label":"Naptárba"}

Ízelítő:

• a tánc-kedvelő gyerekek hip-hop órán vehenek részt,
  • az „adrenalin-függők” az Orczy-kalandparkban tesznek látogatást,
A napközis tábor minden nap 7 órától délután 5 óráig fogadja a gyermekeket.
Az első napközis tábor ideje: 2024. július 22-26.

regisztráció

Vissza az Eseménynaptárba