Helyszín: Balassa Kollégium, Budapest Tömő utca 35-37.

Dátum: 2024.07.15.

{ "name":"Művészeti tábor (felsős)", "description":"
Szeretettel várunk minden felső tagozatos általános iskolás gyermeket a művészeti táborba. Az alkotóhét intenzív művészeti élményt nyújt a résztvevőknek, a képzelet és kreativitás határtalan lehetőségei inspirálják a gyermekeket. A szakmai programban hangsúlyosan jelen van önmagunk megismerése, illetve a környezetünkhöz, társainkhoz való viszonyulás kérdése. A tábor során különböző technikákat próbálnak majd ki a képek, installációk elkészítéséhez.
A felsős művészeti tábor ideje: 2024. július 15-19.

regisztráció

Balassa Kollégium", "startDate":"2024-07-15", "endDate":"2024-07-15", "startTime":"00:00", "endTime":"23:59", "location":"Budapest, Tömő utca 35-37.", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Művészeti tábor (felsős)", "label":"Naptárba"}

A felsős művészeti tábor ideje: 2024. július 15-19.

regisztráció

Vissza az Eseménynaptárba