Helyszín: Markusovszky Kollégium, Budapest Szenes Iván tér 7.

Dátum: 2024.07.08.

{ "name":"Informatikai tábor", "description":"
Az informatika táborba a programozás iránt érdeklődő, informatikát már tanuló általános iskolás gyermekeket várjuk. A tábor folyamán okosházat, rajzfilmet, videót készítenek, játékprogramot írnak. Sőt, a virtuális világban megírt programokat a valóságban is kipróbálhatják. Délutánonként a csoport tagjai csatlakoznak a napközis táborhoz.
Az informatikai tábor ideje: 2024. július 8-12.

regisztráció

Markusovszky Kollégium", "startDate":"2024-07-08", "endDate":"2024-07-08", "startTime":"00:00", "endTime":"23:59", "location":"Budapest, Szenes Iván tér 7.", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Informatikai tábor", "label":"Naptárba"}

Az informatikai tábor ideje: 2024. július 8-12.

regisztráció

Vissza az Eseménynaptárba