Helyszín: Markusovszky Kollégium, Budapest Szenes Iván tér 7.

Dátum: 2024.07.29.

{ "name":"Zöld tábor", "description":"
A zöld táborban részt vevő gyerekek megismerkednek a környezetvédelem alapjaival, a szelektív hulladékgyűjtéssel, az újrahasznosítás rejtelmeivel, a komposztálással. Kipróbálhatják magukat a kerti munkákban: megtanulnak palántázni és gondoskodni az elültetett növényekről.
A tábor minden nap 7 órától délután 5 óráig fogadja a gyermekeket. Korosztály: 6-14 év.
A zöld tábor ideje: 2024. július 29- augusztus 2.

regisztráció

Markusovszky Kollégium", "startDate":"2024-07-29", "endDate":"2024-07-29", "startTime":"00:00", "endTime":"23:59", "location":"Budapest, Szenes Iván tér 7.", "options":["Apple","Google","iCal","Microsoft365", "MicrosoftTeams", "Outlook.com"], "timeZone":"Europe/Budapest", "iCalFileName":"Zöld tábor", "label":"Naptárba"}

A zöld tábor ideje: 2024. július 29- augusztus 2.

regisztráció

Vissza az Eseménynaptárba