Tisztelt Szülők!
Kedves Tanulók!

Nem tartunk felvételi elbeszélgetést.

A rangsort a hozott pontok alapján állítjuk fel.

A felvételi jegyzéket (azon tanulóknak listája, akik megjelölték iskolánkat) 2024. 03.22-ig nyilvánosságra hozzuk.

Az iskolák rangsorolásának módosítását 2024.04.08-10. között lehet megtenni.

Az ideiglenes felvételi rangsort 2024.04.20-ig megküldjük az Oktatási Hivatalnak, valamint a rangsort kitesszük a honlapunkra, a jelentkezők oktatási azonosítójával vagy jeligéjével. (Ezen adatok alapján be tudják azonosítani a tanulókat, hogy kik kerültek be az ideiglenes felvételi listába)

2024. 04.26-án az Oktatási Hivatal megküldi a felvett tanulók jegyzékét, amelyről a szülőket, iskolákat 2024.05.02-ig kell kiértesítenünk.

Beiskolázással kapcsolatos bővebb információ: Bókay beiskolázási tájékoztató 24_25

A felvételi eljárás általános szabályai

Sport ágazatba jelentkezők alkalmassági vizsgájához igazolni kell az úszástudást. A nyomtatvány itt letölthető: úszástudást igazoló nyomtatvány (1)