Bemutatkozik a Tudományos Diákköri Tanács, mely az egyetem összes hallgatója számára kínál kutatási lehetőséget, akár már az első évtől kezdve. Bemutatjuk a hallgatók tudományos munkáját támogató programokat, pályázati lehetőségeket, és a minden évben megrendezett Tudományos Diákköri Konferenciát. Ismertetjük a TDT kezdeményezésére indított Bevezetés a tudományos diákköri munka alapjaihoz tantárgyat. Célunk az, hogy megismertessük a tudományos diákköri munka elkezdéséhez szükséges alapvető készségeket a hallgatókkal. A tárgy betekintést ad TDK munkát kezdő/végző hallgatók számára a tudományos diákköri munkához szükséges módszertani, biostatisztikai, kutatásszervezési, bioetikai ismeretekbe, továbbá a kurzus az előadói képességek fejlesztésére is törekvéseket tesz.

BEMUTATKOZÓ VIDEÓ