2010 novemberében iskolánk 14 szakképzős diákja utazott a holland Fríziába, ahol négy hetes szakmai gyakorlatot töltöttek. A tanulmányutat Európai Uniós pályázat tette lehetővé. A tanulók fogorvosi rendelőkben, bölcsődékben és szociális otthonban szereztek tapasztalatokat a holland egészségügyi és szociális ellátórendszerről. Szakmai programjuk során meglátogatták Észak-Hollandia egyik legnagyobb kórházát, valamint a leeuwardeni fogtechnikai laboratóriumot. Kulturális programokra és kirándulásokra is jutott idejük: jártak Rotterdamban, Amsterdamban és az Északi tenger partján.

A kiutazó diákok beszámolói az alábbi a képekre kattintva olvashatók

Bakos Ádám

Doroszi Szabina

Flender Katalin

Herczeg Barbara

Kiss Orsolya

Kovács Orsolya

Lencse Laura

Pintér Orsolya

Rapi Nikolett

Riesenberger Edina

Schmidt Alexandra

Tanai Krisztina

Tót Angelika

Wágner Andrea

A projekt megszervezésében és lebonyolításában részt vett a holland partnerintézmény részéről:

Egbert Krikken (nemzetközi kapcsolattartó, projektkoordinátor)

A Raoul Wallenberg Humán Szakképző Iskola és Gimnázium részéről:

Barcs Krisztina (nemzetközi kapcsolattartó)

Palotai Ilona (pályázati koordinátor)

A tanulmányút az Egész életen át tartó tanulás Leonardo Da Vinci mobilitási program keretében jött létre.