A nemzet aranyai – Közönségtalálkozóval egybekötött filmvetítés a Semmelweis Egyetemen

2024.04.26-án meghívást kaptunk a Semmelweis Egyetem Dísztermébe, ahol intézményünk képviseletében Béres Zsófia, Rendes Zsófia és Balla Milán 10. B osztályos tanulók, valamint Howle Zita tanárnő vettek részt a programon.

A filmvetítést Dr. Merkely Béla rektor úr konferálta fel, majd a közönségtalálkozót is ő vezette le, hiszen a rektor úr maga is nagy vízilabda rajongó, miután a KSI vízilabdacsapatában játszott évekig.

Olimpikonjaink közül tiszteletét tette Vári Attila, Kósz Zoltán és Szécsi Zoltán, valamint a film rendezője Zákonyi S. Tamás.

A jelenlévő közönség megismerhette dr. Bodnár András olimpiai (1964), világ- és Európa-bajnok vízilabdázó, úszó, sportvezető, doktor urat is, így több generáció olimpikonjai képviseltették magukat az alkalmon.

Az egyetem nemcsak a fentiekkel, hanem földi jókkal fogadta a közönséget; hatalmas perechegyek és terülj-terülj asztalkám várta a lelkes rajongótábort.

Köszönjük a meghívást, máskor is szívesen megyünk!