A munkatársak nevére kattintva további telefonkönyvi adatok olvashatók.
Ha hibás, vagy hiányzó adatot talál, kérjük jelezze a szervezeti egységünk titkárságán.

A telefonkönyvben található adatok nem használhatók fel az 1995. évi CXIX. törvény szerinti kutatás és közvetlen üzletszerzés céljára.

Név Beosztás Telefon­szám E-mail cím
 
Prof. Hunyady László Általános Orvostudományi Kar, egyetemi tanár, Intézeti igazgató(+36 1) 266 9180, 60400hunyady.laszlo@med.semmelweis-univ.hu
 
*angol* tanulmányi ügyek (EM/ED) Tanulmányi felelős60450
*magyar* tanulmányi ügyek (ÁOK/FOK) Tanulmányi felelős60436pethe0@gmail.com
*német* tanulmányi ügyek (DM/DZ) Tanulmányi felelős60436pethe0@gmail.com
Ajtay Kitti laboratóriumi biológus 60454ajtay.kitti@med.semmelweis-univ.hu
Aradi Petra PhD hallgató60454aradi.petra@med.semmelweis-univ.hu
Bajza Boglárka laboratóriumi biológus60407bajza.boglarka@med.semmelweis-univ.hu
Bálint László Tanársegéd, PhD hallgató60454balint.laszlo@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Balla András egyetemi docens, angol tanulmányi felelős60450balla.andras@med.semmelweis-univ.hu
Baráth Mónika laboratóriumi biológus60416barath.monika@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Benkő Rita egyetemi adjunktus60340benko.rita@med.semmelweis-univ.hu
Bodányi Zsuzsanna ügyintéző60405bodanyi.zsuzsanna@semmelweis-univ.hu
Bodor-Kis Barbara laboratóriumi asszisztens60417bodor-kis.barbara@med.semmelweis-univ.hu
Búr Zsófia laboratóriumi assszisztens60412
Christ Carolin PhD hallgató60454, carolin.christ@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Cseh Domonkos egyetemi tanársegéd60333cseh.domonkos@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Csépányi-Kömi Roland egyetemi adjunktus60458, 60423csepanyi-komi.roland@med.semmelweis-univ.hu
Csepregi Janka laboratóriumi biológus, PhD hallgató, tartósan távol60407csepregi.janka@med.semmelweis-univ.hu
Cserjés Viktória gazdasági ügyintézőcserjes.viktoria@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Cserző Miklós tudományos főmunkatárs60460cserzo.miklos@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Csete Dániel egyetemi tanársegéd60453csete.daniel@med.semmelweis-univ.hu
Czárán Domonkos laboratóriumi biológus60458
Dr. Czirják Gábor egyetemi docens, higiénés orvos60433czirjak.gabor@med.semmelweis-univ.hu
Dinnyés Andrea PhD hallgató, tartósan távol60454dinnyes.andrea@med.semmelweis-univ.hu
Dobolyi Gabriella Alice laboratóriumi assszisztens60430dobolyi.aliz@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Eke András egyetemi docens60339eke.andras@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Ella Krisztina egyetemi adjunktus60412ella.krisztina@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Enyedi Balázs egyetemi adjunktus60330enyedi.balazs@med.semmelweis-univ.hu
Prof. Enyedi Péter egyetemi tanár60431enyedi.peter@med.semmelweis-univ.hu
Fazekas László Ph.D. hallgató60326fazekas.laszlo@med.semmelweis-univ.hu
Prof. Fonyó Attila Professor emeritus60455fonyo.attila@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Futosi Krisztina egyetemi adjunktus60453futosi.krisztina@med.semmelweis-univ.hu
Prof. Geiszt Miklós egyetemi tanár60415geiszt.miklos@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Gulyás Gergő egyetemi tanársegéd, tartósan távol60441gulyas.gergo@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Győri Dávid Sándor egyetemi adjunktus60453gyoridavid@med.semmelweis-univ.hu
Halász Eszter laboratóriumi asszisztens60447halasz.eszter@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Horváth Eszter Mária egyetemi docens 60338 (labor:60335)horvath.eszter@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Jakus Zoltán Péter egyetemi docens60429jakus.zoltan@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Káldi Krisztina egyetemi docens60411kaldi.krisztina@med.semmelweis-univ.hu
Kemecsei Éva laboratóriumi biológus60454kemecsei.eva@med.semmelweis-univ.hu
Kiss Klaudia laboratóriumi biológus60328kiss.klaudia@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Kiss Levente egyetemi docens60342kiss.levente@med.semmelweis-univ.hu
Prof. Kollai Márk Professor emeritus60333kollai.mark@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Kolonics Ferenc tudományos segédmunkatárs60458kolonics.ferenc@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Kovács Hajnal Anna egyetemi tanársegéd60416kovacs.hajnal@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Lengyel Miklós PhD hallgató60336lengyel.miklos@med.semmelweis-univ.hu
Prof. Ligeti Erzsébet igazgatóhelyettes, egyetemi tanár60457ligeti.erzsebet@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Lőrincz Márton Ákos tudományos munkatárs60458lorincz.akos@med.semmelweis-univ.hu
Makara Krisztina laboratóriumi analitikus, tartósan távol60412makara.krisztina@med.semmelweis-univ.hu
Matuska Rita PhD hallgató, tudományos segédmunkatárs60440matuska.rita@med.semmelweis-univ.hu
Prof. Mócsai Attila egyetemi tanár60409mocsai.attila@med.semmelweis-univ.hu
Molnár Beáta Edit asszisztens60417molnar.beata@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Mukli Péter egyetemi tanársegéd60340mukli.peter@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Nádasy György egyetemi docens60456nadasy.gyorgy@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Nagyné Dongó Eleni PhD hallgató
Dr. Németh Tamás egyetemi adjunktus60453, 60407nemeth.tamas@med.semmelweis-univ.hu
Németh Valéria laboratóriumi biológus60454nemeth.valeria@med.semmelweis-univ.hu
Orosz Anita PhD hallgató60408orosz.anita@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Pape, Veronika F. S. tudományos munkatárs60337veronika.pape@med.semmelweis-univ.hu
Paragi Imola Kitti gyakorlati asszisztens60461paragi.imola@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Pató Anna PhD hallgató60417pato.anna@med.semmelweis-univ.hu
Pergel Enikő PhD hallgató60433pergel.eniko@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Petheő Gábor egyetemi docens, magyar & német tanulmányi felelős (ÁOK&FOK)60436petheo.gabor@med.semmelweis-univ.hu
Porkoláb Edit PhD hallgató60443porkolab.edit@med.semmelweis-univ.hu
Pusztai Gyöngyi titkárnő60400, titkarsag.elettan@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Rácz Frigyes Sámuel PhD hallgató60341racz.frigyes@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Roux Benoit tudományos munkatárs60328roux.benoit@med.semmelweis-univ.hu
Sárkány Orsolya laboratóriumi biológus 60412sarkany.orsolya@med.semmelweis-univ.hu
Simon Edina laborbiológus60408simon.edina@med.semmelweis-univ.hu
Simon Gergely laboratóriumi asszisztens60357simon.gergely@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Sirokmány Gábor egyetemi adjunktus60414, 60337 sirokmany.gabor@med.semmelweis-univ.hu
Soltész-Katona Eszter tudományos segédmunkatárs60449soltesz-katona.eszter@med.semmelweis-univ.hu
Prof. Spät András professzor emeritus0614591500, 60427 (és 60435)spat.andras@med.semmelweis-univ.hu
Sűdy Ágnes PhD hallgató60412sudy.agnes@med.semmelweis-univ.hu
Szabolcsi Kata ügyvivő szakértő60440szabolcsi.kata@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Szalai Bence egyetemi tanársegéd60446szalai.bence@med.semmelweis-univ.hu
Szalai Laura PhD hallgató60443szalai.laura@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Szanda Gergő egyetemi adjunktus60428szanda.gergo@med.semmelweis-univ.hu
Szatmáriné Rajki Anikó laboratóriumi asszisztens60435rajki.aniko@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Szeifert Viktória PhD hallgató60458szeifert.viktoria@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Szekeres Mária tudományos munkatárs, részidős (ETK)60456szekeres.maria@med.semmelweis-univ.hu
Szeles Zsolt PhD hallgató60417szeles.zsolt@med.semmelweis-univ.hu
Szénási Nikolett Lilla laboratóriumi biológus60408szenasi.nikolett@med.semmelweis-univ.hu
Szilágyi Anna MIR vezető60400titkarsag.elettan@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Szilveszter Kata PhD hallgató60407szilveszter.kata@med.semmelweis-univ.hu
Szőke Anita PhD hallgató60412szoke.anita@med.semmelweis-univ.hu
Tamás Szimonetta Xénia Ph.D. hallgató60326tamas.szimonetta@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Tihanyi Tekla Kornélia oktatásszervező60428tihanyi.tekla_kornelia@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Timár Csaba István egyetemi adjunktus60460timar.csaba@med.semmelweis-univ.hu
Török Anna tanszéki mérnök60328torok.anna1@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Tóth Dániel egyetemi adjunktus60441toth.daniel@med.semmelweis-univ.hu
Tóth Lilla laboratóriumi biológus60408toth.lilla1@med.semmelweis-univ.hu
Tóth-Kun Regina laboratóriumi asszisztens60458toth-kun.regina@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Trencsényiné Balázs Bernadett Éva egyetemi adjunktus60337, 60416balazs.bernadett@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Turu Gábor egyetemi docens60442turu.gabor@med.semmelweis-univ.hu
Varga Cserne Zsuzsa oktatási ügyintéző60405varga_cserne.zsuzsa@med.semmelweis-univ.hu
Prof. Várnai Péter egyetemi tanár60439varnai.peter@med.semmelweis-univ.hu
Veres Irén laboratóriumi asszisztens60430veres.iren@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Wisniewski Éva PhD hallgató, egyetemi tanársegéd60458wisniewski.eva@med.semmelweis-univ.hu