Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2021. március 06.
66981 Összes oltás
10871 Beoltott Semmelweis Polgár

Ha hibás, vagy hiányzó adatot talál, kérjük jelezze szervezeti egységünk titkárságán.

A telefonkönyvben található adatok nem használhatók fel az 1995. évi CXIX. törvény szerinti kutatás és közvetlen üzletszerzés céljára.

Élettani Intézet
ID: 10
Prof. Hunyady László
Általános Orvostudományi Kar, egyetemi tanár, Intézeti igazgató
(+36 1) 266 9180, 60400 hunyady.laszlo@med.semmelweis-univ.hu
60450
60436 pethe0@gmail.com
60436 pethe0@gmail.com
Ajtay Kitti
laboratóriumi biológus
60454 ajtay.kitti@med.semmelweis-univ.hu
Aradi Petra
PhD hallgató
60454 aradi.petra@med.semmelweis-univ.hu
Bajza Boglárka
Ph.D. hallgató
60407 bajza.boglarka@med.semmelweis-univ.hu
Bálint László
Tanársegéd, PhD hallgató
60454 balint.laszlo@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Balla András
egyetemi docens, angol tanulmányi felelős
60450 balla.andras@med.semmelweis-univ.hu
Baráth Mónika
laboratóriumi biológus
60416 barath.monika@med.semmelweis-univ.hu
Benkő Péter
laboratóriumi biológus
60424 benko.peter1@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Benkő Rita
egyetemi adjunktus
60340 benko.rita@med.semmelweis-univ.hu
60405 bodanyi.zsuzsanna@semmelweis-univ.hu
Bodor-Kis Barbara
laboratóriumi asszisztens
60417 bodor-kis.barbara@med.semmelweis-univ.hu
Búr Zsófia
laboratóriumi assszisztens
60412
Christ Carolin
PhD hallgató
60454, carolin.christ@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Cseh Domonkos
egyetemi tanársegéd
60333 cseh.domonkos@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Csépányi-Kömi Roland
egyetemi adjunktus
60458, 60423 csepanyi-komi.roland@med.semmelweis-univ.hu
Csepregi Janka
laboratóriumi biológus, PhD hallgató, tartósan távol
60407 csepregi.janka@med.semmelweis-univ.hu
Cserjés Viktória
gazdasági ügyintéző
cserjes.viktoria@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Cserző Miklós
tudományos főmunkatárs
60460 cserzo.miklos@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Csete Dániel
egyetemi tanársegéd
60453 csete.daniel@med.semmelweis-univ.hu
Czárán Domonkos
laboratóriumi biológus
60458
Dr. Czirják Gábor
egyetemi docens, higiénés orvos
60433 czirjak.gabor@med.semmelweis-univ.hu
Deli Dorottya
laboratóriumi biológus
60408 deli.dorottya@med.semmelweis-univ.hu
Dinnyés Andrea
PhD hallgató, tartósan távol
60454 dinnyes.andrea@med.semmelweis-univ.hu
Dobolyi Gabriella Alice
laboratóriumi assszisztens
60430 dobolyi.aliz@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Eke András
egyetemi docens
60339 eke.andras@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Ella Krisztina
egyetemi adjunktus
60459, 60412 (labor) ella.krisztina@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Enyedi Balázs
egyetemi adjunktus
60330 enyedi.balazs@med.semmelweis-univ.hu
Prof. Enyedi Péter
egyetemi tanár
60431 enyedi.peter@med.semmelweis-univ.hu
Fazekas László
Ph.D. hallgató
60326 fazekas.laszlo@med.semmelweis-univ.hu
Prof. Fonyó Attila
Professor emeritus
60455 fonyo.attila@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Futosi Krisztina
egyetemi adjunktus
60453 futosi.krisztina@med.semmelweis-univ.hu
Prof. Geiszt Miklós
egyetemi tanár
60415 geiszt.miklos@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Gulyás Gergő
egyetemi tanársegéd, tartósan távol
60441 gulyas.gergo@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Győri Dávid Sándor
egyetemi adjunktus
60334 gyoridavid@med.semmelweis-univ.hu
Halász Eszter
laboratóriumi asszisztens
60447 halasz.eszter@med.semmelweis-univ.hu
60338 (labor:60335) horvath.eszter@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Jakus Zoltán Péter
egyetemi docens
60429 jakus.zoltan@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Káldi Krisztina
egyetemi docens
60411 kaldi.krisztina@med.semmelweis-univ.hu
Kemecsei Éva
laboratóriumi biológus
60454 kemecsei.eva@med.semmelweis-univ.hu
Kiss Klaudia
laboratóriumi biológus
60328 kiss.klaudia@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Kiss Levente
egyetemi docens
60342 kiss.levente@med.semmelweis-univ.hu
Prof. Kollai Márk
Professor emeritus
60333 kollai.mark@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Kolonics Ferenc
Tanársegéd
60458 kolonics.ferenc@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Kovács Hajnal Anna
egyetemi tanársegéd
60416 kovacs.hajnal@med.semmelweis-univ.hu
Kovács Orsolya Tünde
Tudományos munkatárs
60449 kovacs.orsolya1@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Lengyel Miklós
Tanársegéd
60336 lengyel.miklos@med.semmelweis-univ.hu
60408 lesinszki.lukacs@med.semmelweis-univ.hu
Prof. Ligeti Erzsébet
professzor emeritus
60457 ligeti.erzsebet@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Lőrincz Márton Ákos
tudományos munkatárs
60458 lorincz.akos@med.semmelweis-univ.hu
Makara Krisztina
laboratóriumi analitikus, tartósan távol
60412 makara.krisztina@med.semmelweis-univ.hu
Matuska Rita
PhD hallgató, tudományos segédmunkatárs
60440 matuska.rita@med.semmelweis-univ.hu
Prof. Mócsai Attila
egyetemi tanár
60409 mocsai.attila@med.semmelweis-univ.hu
60417 molnar.beata@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Mukli Péter
egyetemi tanársegéd
60340 mukli.peter@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Nádasy György
egyetemi docens
60456 nadasy.gyorgy@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Németh Tamás
egyetemi adjunktus
60453, 60407 nemeth.tamas@med.semmelweis-univ.hu
Németh Valéria
laboratóriumi biológus
60454 nemeth.valeria@med.semmelweis-univ.hu
Orosz Anita
PhD hallgató
60408 orosz.anita@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Pánczél Áron
Ph.D. hallgató
60407 panczel.aron@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Pape, Veronika F. S.
tudományos munkatárs
60337 veronika.pape@med.semmelweis-univ.hu
Paragi Imola Kitti
gyakorlati asszisztens
60461 paragi.imola@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Pató Anna
PhD hallgató
60417 pato.anna@med.semmelweis-univ.hu
Pergel Enikő
PhD hallgató
60433 pergel.eniko@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Petheő Gábor
egyetemi docens, magyar & német tanulmányi felelős (ÁOK&FOK)
60436 petheo.gabor@med.semmelweis-univ.hu
Porkoláb Edit
PhD hallgató
60443 porkolab.edit@med.semmelweis-univ.hu
60400, titkarsag.elettan@med.semmelweis-univ.hu
60341 racz.frigyes@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Roux Benoit
tudományos munkatárs
60328 roux.benoit@med.semmelweis-univ.hu
Sárkány Orsolya
laboratóriumi biológus
60412 sarkany.orsolya@med.semmelweis-univ.hu
Sasvári Péter
Ph.D. hallgató
60458 sasvari.peter@phd.semmelweis.hu
Simon Edina
laborbiológus
60408 simon.edina@med.semmelweis-univ.hu
Simon Gergely
laboratóriumi asszisztens
60357 simon.gergely@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Sirokmány Gábor
egyetemi adjunktus
60414, 60337 sirokmany.gabor@med.semmelweis-univ.hu
Soltész-Katona Eszter
tudományos segédmunkatárs
60449 soltesz-katona.eszter@med.semmelweis-univ.hu
Prof. Spät András
professzor emeritus
0614591500, 60427 (és 60435) spat.andras@med.semmelweis-univ.hu https://scholar.semmelweis.hu/spatandras/
Sűdy Ágnes
PhD hallgató
60412 sudy.agnes@med.semmelweis-univ.hu
Szabolcsi Kata
ügyvivő szakértő
60440 szabolcsi.kata@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Szalai Bence
egyetemi tanársegéd
60446 szalai.bence@med.semmelweis-univ.hu
Szalai Laura
PhD hallgató
60443 szalai.laura@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Szanda Gergő
egyetemi adjunktus
60428 szanda.gergo@med.semmelweis-univ.hu
Szatmáriné Rajki Anikó
laboratóriumi asszisztens
60435 rajki.aniko@med.semmelweis-univ.hu
60458 szeifert.viktoria@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Szekeres Mária
tudományos munkatárs, részidős (ETK)
60456 szekeres.maria@med.semmelweis-univ.hu
Szeles Zsolt
PhD hallgató
60417 szeles.zsolt@med.semmelweis-univ.hu
Szénási Nikolett Lilla
laboratóriumi biológus
60408 szenasi.nikolett@med.semmelweis-univ.hu
Szilágyi Anna
MIR vezető
60400 titkarsag.elettan@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Szilveszter Kata
PhD hallgató
60407 szilveszter.kata@med.semmelweis-univ.hu
Szőke Anita
PhD hallgató
60412 szoke.anita@med.semmelweis-univ.hu
60326 tamas.szimonetta@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Tihanyi Tekla Kornélia
oktatásszervező
60428 tihanyi.tekla_kornelia@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Timár Csaba István
egyetemi adjunktus
60460 timar.csaba@med.semmelweis-univ.hu
Török Anna
tanszéki mérnök
60328 torok.anna1@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Tóth Dániel
egyetemi adjunktus
60441 toth.daniel@med.semmelweis-univ.hu
Tóth Lilla
laboratóriumi biológus
60408 toth.lilla1@med.semmelweis-univ.hu
Tóth-Kun Regina
laboratóriumi asszisztens
60458 toth-kun.regina@med.semmelweis-univ.hu
60337, 60416 balazs.bernadett@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Turu Gábor
egyetemi docens
60442 turu.gabor@med.semmelweis-univ.hu
Varga Cserne Zsuzsa
oktatási ügyintéző
60405 varga_cserne.zsuzsa@med.semmelweis-univ.hu
Prof. Várnai Péter
egyetemi tanár
60439 varnai.peter@med.semmelweis-univ.hu
Veres Irén
laboratóriumi asszisztens
60430 veres.iren@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Wisniewski Éva
PhD hallgató, egyetemi tanársegéd
60458 wisniewski.eva@med.semmelweis-univ.hu