Betűméret: A A A

Pályázat – 2015. évi Semmelweis Karnevál szervezése

A Semmelweis Egyetem Hallgatói Önkormányzat elnöke az SE HÖK Elnökségének határozata alapján pályázatot hirdet a 2015. évi International Semmelweis Carnival (Semmelweis Karnevál) elnevezésű rendezvény koordinátori és egyes szervezői feladatainak ellátására.

Pályázatot nyújthat be az egyetem hallgatója.

Ellátandó feladatok:

• az SE HÖK tisztségviselőinek iránymutatása szerint a rendezvény megszervezése, koordinálása,
  • kapcsolattartás a szervezésben résztvevő szervezetekkel,
  • fentiek dokumentálása, know-how készítése,
  • egyéb feladatok ellátása.

(Ezen feladatkörök elvégzése megközelítőleg heti 20-30 órát vesz igénybe 2 – 3 hónapon keresztül, így kérjük a Pályázókat, hogy ezt vegyék figyelembe a pályázás során.)

Díjazás:  az egyetem térítési és juttatási szabályzata szerint.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• rendezvények megszervezésében, koordinálásába szerzett tapasztalat,
  • vezetői készségek, vezetői tapasztalat,
  • ha a pályázó egyeztet a rendezvény szervezésében részt vevő szervezet(ek) tagjaival, miszerint a rendezvényt közösen szeretnék szervezni, és ezt a pályázatában feltünteti a lefektetett tervekkel együtt,

A pályázat benyújtásának módja:

• elektronikusan a peter.vamosi.d[kukac]gmail.com címre a megadott határidőig
  • a levél tárgyában kérjük feltüntetni: „pályázat – Semmelweis Karnevál 2015”

A pályázatnak tartalmaznia kell:

• a pályázó jelentkezését a pályázati kiírásra,
  • annak feltüntetését, hogy a pályázó mely szakon, hány éve folytatja tanulmányait,
  • a pályázó elképzeléseit a rendezvény megrendezésével kapcsolatban,
  • nyilatkozatot arról, hogy az egyetem a pályázat anyagát a vonatkozó szabályok szerint kezelheti,
  • korábbi tapasztalatait rendezvényszervezés terén,
  • amennyiben egyeztetett a rendezvény szervezésében részt vegő szervezet(ek) tagjaival, az ő nevét, nevüket.

Pályázati határidő: 2014. december 15. – 23:59 óra.

A pályázattal kapcsolatos felvilágosítás a peter.vamosi.d[kukac]gmail.com címen kérhető.

Vámosi Péter sk.

elnök