Az egyetem munkatársai által beadott védőoltások száma - 2022. május 24.
531138 Összes oltás


TDK-konferenciák nyertesei


A korábbi évek egyetemi tudományos diákköri konferenciájának nyertesei.

2011

I. díjasok

1.        Ács Orsolya Dóra SE ÁOK V., Grolmusz Vince Kornél SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Patócs Attila, Dr. Rácz Károly, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

2.        Almási Zsuzsanna SE ÁOK V., Karácsony István SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hegedűs Katalin PhD, Konkolÿ-Thege Barna PhD, Magatartástudományi Intézet

3.        Antalfi Réka SE ÁOK IV., Balogh Eszter SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tory Kálmán, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

4.        Bakos Bence SE ÁOK V., Ternai Zita SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Takács István, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

5.        Balogh Eszter SE ÁOK IV., Antalfi Réka SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tory Kálmán, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

6.        Baráth Emese SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Prof. Dr. Benyó Zoltán, Dr. Fekete Katalin, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

7.        Benkő Zsolt BME VBK VI., Farkas Áron SE ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Kiss Levente, Dr. Lacza Zsombor, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

8.        Berta Nóra SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szabó Attila, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

9.        Bógyi Péter SE ÁOK V.
Témavezető(k): Prof. Dr. Merkely Béla, Dr. Kutyifa Valentina, Kardiológiai Központ – Kardiológiai Tanszék

10.     Bolgár Bence SE ÁOK V., Arany Ádám BME VI.
Témavezető(k): Prof. Dr. Mátyus Péter, Szerves Vegytani Intézet; Dr. Antal Péter, BME MIT

11.     Boros Eszter SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Gyombolai Pál, Dr. Turu Gábor, Élettani Intézet

12.     Bőcskei – Antal Barnabás SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Herényi Levente, Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet

13.     Brauswetter Diána SE ÁOK V., Elek Zsuzsanna ELTE TTK V.
Témavezető(k): Prof. Sasvári-Székely Mária, Dr. Kovács-Nagy Réka, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

14.     Bukosza Éva Nóra SE ÁOK V., Marcsa Boglárka SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Préda István, Dr. Gulácsi-Bárdos Petra, Állami Egészségügyi Központ

15.     Csete Dániel SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Mócsai Attila, Dr. Győri Dávid, Élettani Intézet

16.     Csiki Vanda SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Ács Nándor, II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika; Prof. Dr. Kempler Péter, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

17.     Dékány Csaba SE ÁOK V., Kornfeld Ákos SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tőkés Anna-Mária, Dr. Szász Attila Marcell, II. Sz. Patológiai Intézet

18.     Domonkos Andor SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Varga Viktor, MTA Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet

19.     Dorogi Bence SE ÁOK V., Börzsönyi Anna SE ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet; Dr. Karlinger Kinga, Radiológiai és Onkoterápiás Klinika

20.     Dúcz András SE FOK V.
Témavezető(k): Dr. Bogdán Sándor, Dr. Huszár Tamás, Arc-Állcsont-Szájsebészeti és Fogászati Klinika

21.     Gémes Blanka SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kiss András, II. Sz. Patológiai Intézet; Dr. Patonai Attila, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

22.     Görög Anna SE ÁOK V.
Témavezető(k): Prof. Dr. Kárpáti Sarolta, Dr. Silló Pálma, Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika

23.     Gulácsi Ágnes SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Z.Hegyi Márta, Dr. Kovács Gábor, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

24.     Gulyás Gergő SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Várnai Péter, Élettani Intézet

25.     Gyöngyösi Benedek SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kiss András, II. Sz. Patológiai Intézet; Dr. Beate Straub, Ruprecht-Karls-Universität Heidelberg, Institute of Pathology

26.     Haraszti Réka Ágnes SE ÁOK V.
Témavezető(k): Salavecz Gyöngyvér, Dr. Purebl György, Magatartástudományi Intézet

27.     Herczeg Réka SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Káldi Krisztina, Élettani Intézet

28.     Hontvári Dorina BME V., Trimmel Bálint SE FOK IV.
Témavezető(k): Jobbágy-Óvári Gabriella, Páska Csilla, Orálbiológiai Tanszék

29.     Horváth Erzsébet Zsófia ELTE TTK VI.
Témavezető(k): Dr. Nemoda Zsófia, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

30.     Horváth Péter SE ÁOK V.
Témavezető(k): Prof. Dr. Lakatos Péter András, Dr. Kósa János, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

31.     Ivancsó István SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tamási Lilla, Pulmonológiai Klinika

32.     Jermendy Ádám SE ÁOK V., Steinbach Rita SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Osztovits János, Fővárosi Bajcsy-Zsilinszky Kórház

33.     Kardeván Dóra Éva SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szakács Gergely, MTA SZBK Enzimológiai Intézet

34.     Kerényi Áron SE ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Szabó Miklós, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika; Dr. Nicola J. Robertson, Institute for Women’s Health, University College London, London, Egyesült Királyság

35.     Kirizs Tekla MOGYE VI.
Témavezető(k): Sümegi Máté, Dr. Nusser Zoltán, MTA Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet

36.     Kiss Emília SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Varsányi Balázs, Szemészeti Klinika (Mária utca)

37.     Kohl Gyula Márton SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Prof. Dr. Túry Ferenc, Magatartástudományi Intézet

38.     Kovács Attila SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nagy Andrea, Dr. Apor Astrid, Kardiológiai Központ – Kardiológiai Tanszék

39.     Kovács Hajnal Anna SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Péterfi Zalán, Dr. Geiszt Miklós, Élettani Intézet

40.     Kovács Orsolya Mária SE ÁOK IV., Solymossy Katalin SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Széplaki Gábor, Dr. Gellér László, Kardiológiai Központ – Kardiológiai Tanszék

41.     Kruk Emese SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nemoda Zsófia, Dr. Keszler Gergely, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

42.     Lakatos Dóra ELTE TTK IV.
Témavezető(k): Dr. Smeller László, Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet

43.     Laurik Kornélia Lenke SE ÁOK V., Varga Boglárka Enikő SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Somfai Gábor Márk, Dr. Tátrai Erika, Szemészeti Klinika (Mária utca)

44.     Lendvai Zsófia SE ÁOK VI., Rónai Katalin SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Mucsi István. Magatartástudományi Intézet

45.     Mahalek Judit Mária SE ÁOK VI., Sadeghian Sam SE EM V.
Témavezető(k): Dr. Kálmán Mihály, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

46.     Marosi Attila SE GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Béni Szabolcs, Dr. Noszál Béla, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

47.     Mogyoródi Bence SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Dobolyi Árpád, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

48.     Nagy Zoltán SE ÁOK V., Mukli Péter SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Eke András, Harmann András, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

49.     Németh Balázs Tamás SE ÁOK IV., Hidi László SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Radovits Tamás PhD, Kardiológiai Központ – Kardiológiai Tanszék; Dr. Veres Gábor PhD, Szívsebészeti Klinika

50.     Németh Gréta SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Temesvári Erzsébet, Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika

51.     Pápai Zsolt SE ÁOK V., Kürti Zsuzsanna SE ÁOK II.
Témavezető(k): Dr. Kóbori László, Transzplantációs és Sebészeti Klinika; Dr. Kiss Mátyás, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

52.     Pilecky Dávid SE ÁOK V., Szudi Gábor SE ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Zima Endre PhD, Kardiológiai Központ – Kardiológiai Tanszék

53.     Pongrácz Mónika SE ÁOK V., Móró Viven SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Csomós Ákos PhD, Prof. Darvas Katalin, I. Sz. Sebészeti Klinika

54.     Reynbakh Olga PFUR V.
Témavezető(k): Tarasov A. V., MD, Moscow Regional Center for Cardiology on the basis of Municipal Clinical Hospital, Zhukovsky, Russia Davtyan K.V., MD, D.Sc, Bakoulev Center for Cardiovascular Surgery RAMS, Moscow, Russia

55.     Richter Hardy SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Sperlágh Beáta MD PhD DSc, Institute of Experimental Medicine of the Hungarian Academy of Sciences

56.     Romics Miklós SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Majoros Attila, Dr. Nyirády Péter, Urológiai Klinika

57.     Salamon Petra SE ÁOK IV., Illyés Ildikó SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Bodnár Ibolya, Dr. Oláh Márk, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

58.     Sándor Gábor László SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Prof. Dr. Nagy Zoltán Zsolt, Dr. Kránitz Kinga, Szemészeti Klinika (Mária utca)

59.     Sawalhe Anna-Dalal SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. János Réthelyi, Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika

60.     Steinbach Rita SE ÁOK V., Jermendy Ádám SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Osztovits János, Fővárosi Bajcsy-Zsilinszky Kórház

61.     Supák Dorina SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Melczer Zsolt, II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

62.     Sydó Nóra SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kiss Orsolya, Dr. Merkely Béla, Kardiológiai Központ – Kardiológiai Tanszék

63.     Szabó Judit SE ÁOK IV., Wisniewski Éva SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Csépányi-Kömi Roland, Prof. Dr. Ligeti Erzsébet, Élettani Intézet

64.     Szikszai Adél SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Noszek László, Dr. Prekopp Péter, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

65.     Szura András SE FOK V., Flumbort Laura SE FOK V.
Témavezető(k): Dr. Molnár Bálint, Parodontológiai Klinika

66.     Takács Júlia SE ÁOK V., Szigeti László SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kiss Róbert Gábor PhD, Állami Egészségügyi Központ

67.     Tallós Zsuzsa SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Beke Anna, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

68.     Tóth Eszter SE GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Szabó Éva, Egis Gyógyszergyár Nyrt.; Dr. Budai Lívia, Gyógyszerészeti Intézet

69.     Turóczi Zsolt SE ÁOK V., Fülöp András SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szijártó Attila, I. Sz. Sebészeti Klinika

70.     Vandrus Boglárka SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Horváth Csaba, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

71.     Varga Zsófia Mária SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Herszényi László, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

72.     Wisniewski Éva SE ÁOK IV., Szabó Judit SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Csépányi-Kömi Roland, Prof. Dr. Ligeti Erzsébet, Élettani Intézet

II. díjasok

1.        Ágg Bence Károly SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szabolcs Zoltán, Szívsebészeti Klinika

2.        Balázs Bálint PPKE III.
Témavezető(k): Futosi Krisztina, Dr. Mócsai Attila, Élettani Intézet

3.        Balogh Andrea SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nemes Balázs PhD, Transzplantációs és Sebészeti Klinika; Dr. Miheller Pál PhD, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

4.        Balogh Christine SE ÁOK V., Streitzig Johannes  SE ÁOK V.
Témavezető(k): Veronika Müller MD, Andras Bikov MD, Department of Pulmonology

5.        Berze Ildikó SE FOK V.
Témavezető(k): Dr. Jász Máté, Fogpótlástani Klinika; Prof. Dr. Varga Gábor, Orálbiológiai Tanszék

6.        Butykai Ádám BME IV.
Témavezető(k): Prof. Zelles Tivadar, Orálbiológiai Tanszék; Dr. Kézsmárki István, BME Fizika Tanszék

7.        Csitári Gergő László SE ÁOK V., Paksicza Lilla Mária SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Holnapy Gergely, Dr. Terebessy Tamás, Ortopédiai Klinika

8.        Csorvási Ágnes SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Füst Ágnes, Szemészeti Klinika (Tömő utca)

9.        Dános Kornél SE ÁOK V., Brauswetter Diána SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tamás László, Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház; Prof. Dr. Répássy Gábor, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

10.     Dános Zsófia SE ÁOK V.
Témavezető(k): Prof. Kálmánchey Rozália, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

11.     Dégi Arianna Amália SE ÁOK VI., Göblyös Bozsáná SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kis Éva, Prof. Dr. Reusz György, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

12.     Dóra Dávid SE ÁOK V
Témavezető(k): Dr. Nagy Nándor, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

13.     Fábián Orsolya SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kukor Zoltán, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

14.     Fekete Melinda Kinga SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nardai Gábor, Traumatológiai Tanszék

15.     Gara Edit SE ÁOK V.
Témavezető(k): Prof. Dr. Koller Ákos, Kórélettani Intézet

16.     Garbaisz Dávid SE ÁOK VI., Nánási Rita SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szijártó Attila, I. Sz. Sebészeti Klinika

17.     Gawlowska Paulina MUL VI., Kowalska Ewa MUL VI.
Témavezető(k): Cezary Langot, Mariusz Kochanowski, Department of Prosthodontics

18.     Göblyös Bozsáná SE ÁOK VI., Dégi Arianna Amália SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Cseprekál Orsolya, Prof. Dr. Reusz György, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

19.     Gyimesi Klára SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Puskár Zita, Dr. Kozsurek Márk, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

20.     Hanuszka Brigitta SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Stenczer Balázs, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

21.     Haraszti Réka Ágnes SE ÁOK V.
Témavezető(k): Prof. Dr. Kempler Péter, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

22.     Hetényi Gergely SE GYTK III., Bogdán Dóra SE GYTK III.
Témavezető(k): Prof. Mátyus Péter, Dr. Dunkel Petra, Szerves Vegytani Intézet

23.     Horváth Klára SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Bódizs Róbert, Magatartástudományi Intézet

24.     Horváth Orsolya SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Prof. Dr. Reusz György, Dr. Halász Zita, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

25.     Iszlai Zoltán MOGYE IV., Balan Róbert MOGYE IV.
Témavezető(k): Prof. Dr. Benedek Imre Sándor, Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem

26.     Itzkovitz Diana SE EM IV.
Témavezető(k): Dr. Dobay Orsolya, Department of Medical Microbiology

27.     Jászay Emese SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Németh Erzsébet, Magatartástudományi Intézet; Dr. Rojkovich Bernadette, Budai Irgalmasrendi Kórház

28.     Keglevich Laura SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Temesvári András, Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet

29.     Kelemen Andrea SE ÁOK VI., Becze Ádám SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Szentkirályi András MD PHD, Novák Márta MD PHD, Magatartástudományi Intézet

30.     Kiss Gergely SE ÁOK V., Lendvai Zsófia SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szabó J. Attila, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

31.     Kiszner Gergő SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Krenács Tibor, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkuttó Intézet

32.     Kocsis Adrienn Nikoletta SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Jeney Csaba, Orvosi Mikrobiológiai Intézet

33.     Körei Anna SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Keresztes Katalin, Prof. Dr. Kempler Péter, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

34.     Kövesdi Zsófia Magdolna SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Feldman Karolina, Dr. Patócs Attila, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

35.     Kulcsár Zoltán SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Molnár Andrea Ágnes PhD, Honvédkórház – Állami Egészségügyi Központ, Kardiológiai Osztály; Dr. Nádasy L. György, PhD, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

36.     Láng Júlia SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nguyen Minh Tu, Dr. Sőti Csaba, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

37.     Lovász Barbara Dorottya SE ÁOK V., Végh Zsuzsanna SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Lakatos Péter László, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

38.     Lugosi Katalin SE ÁOK VI., Szakály Mária SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Ecsedy Mónika, Dr. Récsán Zsuzsa, Szemészeti Klinika (Mária utca)

39.     Melcher Bálint Mihály SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Majoros Attila, Dr. Nyirády Péter, Urológiai Klinika

40.     Mihalik Noémi SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hidvégi Bernadett MD PhD, Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika

41.     Molnár Melinda SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szigeti Krisztián, Dr. Kellermayer Miklós, Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet

42.     Nagy Dóra BME IV., Berceli Mónika BME IV.
Témavezető(k): Dr. Káldi Krisztina, Gyöngyösi Norbert, Élettani Intézet

43.     Pálfy Adrienn SE ÁOK V., Szabó Eszter SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tabák Gy. Ádám, Prof. Dr. Tamás Gyula, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

44.     Rádi Katalin SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Pónyai Györgyi PhD, Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika

45.     Radics Péter SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tamás Gertrúd, Neurológiai Klinika; Dr. Erőss Loránd, Országos Idegtudományi Intézet

46.     Rókusz András SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nagy Péter, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkuttó Intézet

47.     Rosta Máté SE ÁOK V., Gellai Renáta SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Fekete Andrea, Dr. Bánki Fanni, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

48.     Sándor Ágnes Dóra SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nyolczas Noémi, Állami Egészségügyi Központ

49.     Sándor Sára ELTE TTK II.
Témavezető(k): Dr. Orbán Tamás, Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet

50.     Solymossy Katalin SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Gellér László Alajos, Dr. Szilágyi Szabolcs, Kardiológiai Központ – Kardiológiai Tanszék

51.     Sörös Petra SE ÁOK V., Biró László ELTE TTK IV.
Témavezető(k): Dr. Haller József, MTA Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet

52.     Stréhn Anita SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Dezsőfi Antal, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

53.     Szabó Lóránt SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kovács Miklós, Dr. Mócsai Attila, Élettani Intézet

54.     Szakadáti Gyöngyi SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Prof. Hunyady László, Dr. Balla András, Élettani Intézet

55.     Tamás Bianka SE GYTK III.
Témavezető(k): Dr. Csík Gabriella Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet 

56.     Toldi Gergely SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Rigó János, Molvarec Attila, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

57.     Tóth András SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Gyombolai Pál, Dr. Hunyady László, Élettani Intézet

58.     Tőkés Tímea SE ÁOK V., Iványi Kálmán SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Dank Magdolna, Dr. Györke Tamás, Radiológiai és Onkoterápiás Klinika

59.     Van-Weert Szuzan ELTE TTK II.
Témavezető(k): Szabadics János, MTA Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet 

60.     Vingender Szonja SE FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Vaszilkó Mihály, Arc-Állcsont-Szájsebészeti és Fogászati Klinika; Dr. Schmidt Péter, Fogpótlástani Klinika

61.     Zubek Gábor SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nardai Sándor, Dr. Szabó György, Kardiológiai Központ – Kardiológiai Tanszék

62.     Zsigmond Borbála SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Gáborján Anita, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

III. díjasok

1.        Apponyi Györgyi SE ÁOK VI., Pilecky Dávid SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Zima Endre, Kardiológiai Központ – Kardiológiai Tanszék

2.        Bagoly Anna Zsuzsa SE ÁOK III.
Témavezető(k): Prof. Dr. Kádár Krisztina, Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet 

3.        Balla Bettina Claudia SE ÁOK V., Dobos Gábor SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Terebessy András, Prof. Simon Tamás, Népegészségtani Intézet

4.        Barkai László SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szalai Bence, Dr. Hunyady László, Élettani Intézet

5.        Becze Ádám SE ÁOK VI., László Gergely SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Torzsa Péter PhD, Családorvosi Tanszék, Dr. Novák Márta PhD, Magatartástudományi Intézet

6.        Beinschróth Zoltán SE ÁOK IV., Kruk Emese SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Keszler Gergely, Prof. Dr. Sasvári Mária, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

7.        Bendes Melinda Réka SE ÁOK IV., Nagy Zoltán SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Igaz Péter, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

8.        Berceli Mónika BME IV., Nagy Dóra BME IV.
Témavezető(k): Gyöngyösi Norbert, Dr. Káldi Krisztina, Élettani Intézet

9.        Botlik Dóra SE ÁOK VI., Novoszel Csilla SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hosszú Éva, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

10.     Breier Anna SE FOK IV., Várnai György Sándor SE FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Lohinai Zsolt, Dr. Gyurkovics Milán, Konzerváló Fogászati Klinika

11.     Czigány Zoltán SE ÁOK IV., Turóczi Zsolt SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szijártó Attila, I. Sz. Sebészeti Klinika

12.     Dániel Ádám SE ÁOK V., Rosero Olivér SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szijártó Attila Ph.D., I. Sz. Sebészeti Klinika

13.     Debreceni Dávid SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Garami Miklós, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika; Dr. Györffy Balázs, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

14.     Déri Eszter SE ÁOK V., Suhai Ferenc Imre SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Vágó Hajnalka, Dr. Tóth Attila, Kardiológiai Központ – Kardiológiai Tanszék

15.     Dongó Eleni SE ÁOK IV., Benkő Zsolt BME VBK V.
Témavezető(k): Dr. Kiss Levente, Cselenyák Attila, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

16.     Egervári Gábor SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Peter T. Daniel ,Hematoonkológiai Klinika, Charité, Humboldt Egyetem, Berlin, Németország

17.     Enzsöl Veronika SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Garami Miklós, Dr. Jakab Zsuzsanna, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

18.     Erős Fanni Rebeka SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Beke Artúr, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

19.     Farkas M. Kristóf SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Cseh Áron, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika; Osman Farooq M.D. Women and Children’s Hospital of Buffalo, New York, USA

20.     Forgács Gábor SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Küstel Marianna, Dr. Kiss Zsuzsanna, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

21.     Gasparovics Anita SE ÁOK V., Györgyi Zoltán Péter SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kapocsi Judit, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

22.     Gérecz Balázs SE ÁOK V. Marczell István SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Várbíró Szabolcs, II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika; Dr. Békésy Gábor, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

23.     Golovics Petra Anna SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hegedűs Katalin, Magatartástudományi Intézet

24.     Hokstok Orsolya SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Torzsa Péter, Dr. Kalabay László, Családorvosi Tanszék

25.     Horti Ildikó SE ÁOK VI., Nguyen Thuy Tien SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet; Dr. Kóbori László, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

26.     Janicsek Zsófia SE ÁOK IV., Szepes Mónika BME VI.
Témavezető(k): Dr. Kiss Levente, Dr. Lacza Zsombor, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

27.     Jánosi Olivér SE ÁOK V., Pepó Lilla SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Vereckei András, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

28.     Kachelmann Sára SE FOK V.
Témavezető(k): Dr. Joób F. Árpád, Arc-Állcsont-Szájsebészeti és Fogászati Klinika

29.     Kálmán Fanni Sára SE FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Csala Miklós, Dr. Kereszturi Éva, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

30.     Keller Balázs SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szirmai Ágnes, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

31.     Kis Patrik Attila SE FOK IV., Berkei Gábor SE FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Lohinai Zsolt, Dr. Gyurkovics Milán, Konzerváló Fogászati Klinika

32.     Kocsis Koppány SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Prof. Dr. Hangody László, Fővárosi Önkormányzat Uzsoki utcai Kórház, Orthopéd-traumatológiai Osztály

33.     Koszorús Erzsébet SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Bokor Attila, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

34.     Kovács Dorottya SE ÁOK V., Pákó Judit SE ÁOK IV
Témavezető(k): Dr. Horváth Ildikó, Dr. Bikov András, Pulmonológiai Klinika

35.     Lakatos Marianna SE ÁOK V., Oláh Dóra SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Lengyel Gabriella, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

36.     Lantos András SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Györke Tamás, Radiológiai és Onkoterápiás Klinika

37.     Lombos Eszter SE FOK V.
Témavezető(k): Dr. Forrai Judit, Népegészségtani Intézet

38.     Maier Maria Christina SE FOK V.
Témavezető(k): Dr. Lohinai Zsolt, Dr. Gyurkovics Milán Konzerváló Fogászati Klinika

39.     Majoros Zsuzsanna SE ÁOK VI., Hering Kriszta SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hizoh István PhD, Állami Egészségügyi Központ

40.     Makay Klára SE ÁOK V., Borbély Gergő SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Prof. Dr Rácz Károly, II. Sz. Belgyógyászati Klinika, Dr. Vajda Zsolt, Heim Pál Gyermekkórház

41.     Margitics Anikó SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Lendvai Gábor, Dr. Kiss András, II. Sz. Patológiai Intézet

42.     Mészáros Gergő SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Vásárhelyi Barna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

43.     Molnár Ágnes SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

44.     Nagy Klaudia Vivien SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Apor Astrid, Dr. Kutyifa Valentina, Kardiológiai Központ – Kardiológiai Tanszék

45.     Nemes Zoltán SE GYTK IV.
Témavezető(k): Őrfi László, Gyógyszerészi Kémiai Intézet 

46.     Németh Dániel SE ÁOK V., Pesti Veronika SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szalay Ferenc, Dr. Horváth Evelin, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

47.     Németh Éva Judit SE ÁOK V., Erhardt Luca Anna SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kassai Imre Ph.D, Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet

48.     Németh Károly SE ÁOK VI., Zuaiter Kareem SE ÁOK II.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes, Dr. Kiss Mátyás, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

49.     Ölbei Mária SE ÁOK VI., Licker-Fóris Erna SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Prof. dr. Poór Gyula, III. Sz. Belgyógyászati Klinika Reumatológiai és Fizioterápiás Tanszéki Csoport II. Sz. Kihelyezett Részleg (az ORFI bázisán); Dr. Simon Judit, Családorvosi Tanszék

50.     Ölvedy Veronika SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Somfai Gábor Márk, Dr. Tátrai Erika, Szemészeti Klinika (Mária utca)

51.     Pákó Judit SE ÁOK IV., Kovács Dorottya SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Horváth Ildikó, Dr. Bikov András, Pulmonológiai Klinika

52.     Paksicza Lilla Mária SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Végső Gyula, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

53.     Pap Eszter Barbara SE ÁOK V.
Témavezető(k): Prof. Dr. Temesvári Erzsébet Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika 

54.     Poros Eszter SE GYTK V.
Témavezető(k): Csörgeiné Dr. Kurin Krisztina, ELTE TTK Kémiai Intézet

55.     Püspöki Zsuzsanna SE ÁOK V., Kosztin Annamária SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nyolczas Noémi, Állami Egészségügyi Központ

56.     Rozmer Katalin SE GYTK IV.
Témavezető(k): Mazákné Dr. Kraszni Márta, Dr. Noszál Béla, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

57.     Sághi Márton SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Székely Eszter, Dr. Járay Balázs, II. Sz. Patológiai Intézet

58.     Sas Balázs SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Mike Árpád MTA Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet 

59.     Schablik Georgina SE FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Hermann Péter, Dr. Borbély Judit, Fogpótlástani Klinika

60.     Scheer Ildikó Zsófia BME V.
Témavezető(k): Dr. Vértessy Beáta, Dr. Takács Enikő, MTA SZBK Enzimológiai Intézet

61.     Sébor Zsófia Anna SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Prohászka Zoltán, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

62.     Simon Zsófia Eszter SE ÁOK V., Závorszky Lőrinc SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Réthelyi János, Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika

63.     Spitzer Klaudia ELTE TTK II.
Témavezető(k): Dr. Kántor Sándor, MTA Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet

64.     Szabó Dolóresz Ildikó SE ÁOK VI., Kővári Éva Gabriella SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Veres Gábor PhD, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

65.     Szabó Katalin SE ÁOK IV., Odler Balázs SE ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Müller Veronika, Pulmonológiai Klinika; Dr. Gál Krisztina, Veszprém Megyei Csolnoky Ferenc Kórház Nonprofit Zrt.

66.     Szadai Zoltán SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Rózsa Balázs, Kaszás Attila, MTA Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet

67.     Szakács Miklós SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Prof. Dr. Urbancsek János, Dr. Murber Ákos, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

68.     Szilvásy-Szabó Ágnes SE GYTK V.
Témavezető(k): Kovács Kristóf, Gyógyszerészeti Intézet

69.     Szőnyi András SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nyíri Gábor, MTA Kísérleti Orvostudományi Kutatóintézet

70.     Tóth Ágnes SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Temesvári Erzsébet, Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika

71.     Tóth Laura Andrea SE ÁOK IV., Fejér Bence SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Mészáros Tamás, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

72.     Vančová Ildikó SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hauser Péter, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

73.     Varga Éva SE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Imre László, Szemészeti Klinika (Tömő utca)

74.     Varga Szabolcs MOGYE IV.
Témavezető(k): Prof. Dr. Benedek Imre Sándor, Marosvásárhelyi Orvosi és Gyógyszerészeti Egyetem

75.     Veres Dániel SE ÁOK IV.
Témavezető(k): Prof. Csermely Péter, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

76.     Volek Éva SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Csákány Béla, Szemészeti Klinika (Tömő utca)


2010

I. díjasok

1.        Brauswetter Diána ÁOK IV., Elek Zsuzsanna ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Sasvári Mária, Dr. Nagy Réka, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

2.        Deák András Tamás ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Várnai Péter, Élettani Intézet

3.        Dégi Arianna Amália ÁOK V., Göblyös Bozsáná ÁOK V.
Témavezető(k): Prof. Reusz György, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

4.        Dékány Gábor ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Skopál Judit, Kardiológiai Központ

5.        Elek Zsuzsanna ELTE TTK V., Brauswetter Diána ÁOK IV.
Témavezető(k):Dr. Rónai Zsolt, Dr. Sasvári Mária, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

6.        Görög Anna ÁOK VI., Imrédi Eleonóra ÁOK VI.
Témavezető(k): Prof. Dr. Kárpáti Sarolta, Dr. Blazsek Antal, Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika

7.        Gulyás Gergő ÁOK IV., Deák András ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Várnai Péter, Élettani Intézet

8.        Haraszti Réka Ágnes ÁOK IV.
Témavezető(k): Salavecz Gyöngyvér, dr. Purebl György, Magatartástudományi Intézet

9.        Haraszti Réka Ágnes ÁOK IV., Dorogi Bence ÁOK IV.
Témavezető(k): Prof. dr. Kempler Péter, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

10.     Hernádi Márton ÁOK V., Pákó Judit ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Horváth Ildikó, Pulmonológiai Klinika

11.     Horti Ildikó ÁOK V., Kovács Sándor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes, Dr.Kóbori László, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

12.     Hu Jimmy ÁOK III.
Témavezető(k): Prof. Sasvári Mária, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

13.     Igari Erzsébet ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Torzsa Péter, Dr. Kalabay László, Családorvosi Tanszék

14.     Iring András ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Benyó Zoltán, Dr. Horváth Béla, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

15.     Jakó Beáta MOGYE ÁOK VI.
Témavezető(k): Prof. Dr. Benedek Imre, Marosvásárhelyi Megyei Sürgősségi Kórház, Kardiológia Klinika

16.     Jenei Mónika ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kis Éva, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

17.     Kálmán Fanni Sára FOK III.
Témavezető(k): Dr. Kereszturi Éva, Dr. Csala Miklós, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

18.     Kecskeméti András ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Valent Sándor, Dr. Kukor Zoltán, II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

19.     Kispál Zsófia ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Lakatos Péter László, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

20.     Kránitz Kinga ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nagy Zoltán Zsolt, Dr. Miháltz Kata, Szemészeti Klinika (Mária utca)

21.     Krekó Marianna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szabó Attila, Dr. Dérfalvi Beáta, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

22.     Maros Máté Előd ÁOK V., Kelemen Zoltán ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Krenács Tibor, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

23.     Marosi Attila GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Demeter Ádám, Dr. Noszál Béla, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

24.     Mihalik Noémi ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Than Nándor Gábor, Dr. Füle Tibor, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

25.     Nelhűbel Györgyi ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tóvári József, Dr. Szabó Balázs, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

26.     Németh Károly ÁOK V., Hu Jimmy ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes, Dr. Kóbori László, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

27.     Ónody Anna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szebeni Beáta, PhD, Dr. Vannay Ádám, PhD, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

28.     Panajotu Alexisz ÁOK IV., Hunyor Réka ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Benyó Zoltán, Dr. Ruisanchez Éva, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

29.     Pápai Zsolt ÁOK IV., Kovács Sándor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes, Dr. Kóbori László, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

30.     Párkányi Adrienn ÁOK IV., Perge Péter ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Benyó Zoltán, Dr. Ruisanchez Éva, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

31.     Porcsalmy Balázs ELTE TTK V., Szabó Előd Levente FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kádár Kristóf, Dr. Varga Gábor, Orálbiológiai Tanszék

32.     Pusztai Linda ÁOK V., Csekő Anna Judit ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szabó Miklós, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

33.     Riethmüller Eszter GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Kéry Ágnes, Farmakognózia Intézet

34.     Rosero Olivér ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szijártó Attila       , I. Sz. Sebészeti Klinika

35.     Schäfer Betti ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szabó J Attila, Dr. Tóth Attila, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

36.     Sébor Zsófia ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Prohászka Zoltán, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

37.     Skard Ingrid Victoria ÁOK VI.
Témavezető(k): Tóth Sára, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

38.     Stiedl Péter FOK V., Trimmel Bálint FOK IV.
Témavezető(k): Jobbágy-Óvári Gabriella, Prof. Varga Gábor, Orálbiológiai Tanszék

39.     Sulyok Mihály ÁOK V.
Témavezető(k): Prof. Dr. Matolcsy András, Dr. Bödör Csaba, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

40.     Szatmári Balázs ÁOK V., Montvai Dávid ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Horváth Ildikó, Pulmonológiai Klinika

41.     Szőnyi András ÁOK III., Cserép Csaba ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nyíri Gábor, MTA KOKI

42.     Takács Péter ÁOK VI., Déri Eszter ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Vágó Hajnalka, Dr. Tóth Attila, Kardiológiai Központ

43.     Tobiás Bálint Péter GYTK V.
Témavezető(k): Prof. Dr. Lakatos Péter, Dr. Kósa János, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

44.     Tóth András ÁOK IV.
Dr. Gyombolai Pál, Dr. Turu Gábor, Élettani Intézet

45.     Tóth Attila ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Székely Andrea, Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet

46.     Tóth József ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tóth Dániel, Dr. Várnai Péter, Élettani Intézet

47.     Tölgyesi Judit Eszter ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Benyó Zoltán, Dr. Németh Tamás, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

48.     Varga Ádám ÁOK V., Misik Ferenc ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Banczerowski Péter, Országos Idegtudományi Intézet

49.     Végh Eszter Mária ÁOK VI., Solymossy Katalin ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Gellér László, Dr. Szilágyi Szabolcs, Kardiológiai Központ

II. díjasok

1.        Baranyák Zsuzsanna ÁOK VI., Szittya Liliána ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szász A. Marcell, Prof. Dr. Kulka Janina, II. Sz. Patológiai Intézet Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

2.        Bartykowszki Andrea ÁOK VI., Matlakovics Balázs ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes, Dr. Karlinger Kinga, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

3.        Boross Boglárka FOK V., Radó Ágoston FOK IV.
Témavezető(k): Földes Anna, Dr. Varga Gábor, Orálbiológiai Tanszék

4.        Brandhuber Ildikó ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Topa Lajos, Dr. Pozsár József, Szent Imre Kórház Gasztroenterológiai Profil

5.        Cseh Domonkos ÁOK IV., Pethő Boglárka ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Pintér Alexandra, Dr. Kollai Márk, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

6.        Csekő Anna Judit ÁOK VI., Pusztai Linda ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szabó Miklós, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

7.        Csiki Vanda ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hermányi Zsolt, Prof. dr. Kempler Péter, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

8.        Csomó Krisztián Benedek FOK III.
Témavezető(k): Dr. Kukor Zoltán, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

9.        Dancsó Balázs ÁOK VI., Somogyvári Milán ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Sőti Csaba, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

10.     Décsei Orsolya ÁOK V., Dabi Ágnes ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Zádori Zoltán, Dr. Al-Khrasani Mahmoud, Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

11.     Deme Ruth GYTK V.
Témavezető(k): Mátyus Péter, Dunkel Petra, Szerves Vegytani Intézet

12.     Dobai Adrienn ÁOK IV., Baranyai Zsombor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Vizkelety Tamás, Markella Zsolt, Arc-Állcsont-Szájsebészeti és Fogászati Klinika

13.     Dóra Dávid ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nagy Nándor,Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

14.     Epresi Nóra ÁOK IV.
Témavezető(k): Mike Árpád,MTA KOKI

15.     Farkas M. Kristóf ÁOK V., Laki Zsuzsanna ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Vásárhelyi Barna, dr. Cseh Áron, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

16.     Farkas Réka ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Wikonkál Norbert, Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika

17.     Farkas Roland ÁOK VI., Bendes Melinda ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Igaz Péter, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

18.     Fehérvári Mátyás ÁOK VI., Kiss Dániel ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szeberin Zoltán, Prof. Acsády György, Érsebészeti Klinika

19.     Frank Veronika ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szabó Miklós, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

20.     Gasparovszky Beáta ÁOK VI., Kósa Andrea ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szélvári Ágnes, Dr. Kalabay László, Családorvosi Tanszék

21.     Gáti Georgina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Alpár Alán, Anatómia, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

22.     Gombos Petra ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Langer Róbert, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

23.     Hamar Judit ÁOK V., Podolyák Réka ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tóth Miklós, Dr. Tőke Judit, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

24.     Herczeg Kata ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Voszka István, Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet

25.     Horváth N. Orsolya ÁOK III.
Témavezető(k): Prof. Kopp Mária, Székely András, Magatartástudományi Intézet

26.     Horváth Orsolya ÁOK III.
Témavezető(k): Prof. Dr. Reusz György, Dr. Körner Anna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

27.     Horváth Péter ÁOK IV.
Témavezető(k): Lakatos Péter András, Kósa János, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

28.     Jani Péter Károly SZTE TTIK V.
Témavezető(k): Dr. Cervenak László, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

29.     Jenei Zsigmond Máté ÁOK VI., Szabó Viktória ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Zima Endre PhD, Kardiológiai Központ

30.     Károlyi Mihály ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Philipp Blanke, Prof. Dr. Merkely Béla, Kardiológiai Központ

31.     Kelemen Andrea Judit ÁOK V., László Gergely ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Molnár Miklós Zsolt, Dr. Novák Márta, Magatartástudományi Intézet

32.     Klokstad Siri ÁOK IV., Hagit Porn ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Horváth Ildikó, Pulmonológiai Klinika

33.     Kocsis Adrienn Nikoletta ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Jeney Csaba       , Orvosi Mikrobiológiai Intézet

34.     Kolumbán Zsuzsa ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. med. habil. Julow Jenő, Fővarosi Szent János Kórhaz és Rendelőintézet, Idegsebészeti Osztály

35.     Konrád Csaba GYTK V., Kiss Gergely GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Christos Chinopoulos, Orvosi Biokémiai Intézet

36.     Kosztin Annamária ÁOK V., Püspöki Zsuzsanna ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nyolczas Noémi, Állami Egészségügyi Központ, Kardiológia Osztály

37.     László Gergely ÁOK V., Kelemen Andrea ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szentkirályi András, Dr. Novák Márta, Magatartástudományi Intézet

38.     Laub Krisztina ÁOK V.
Témavezető(k): Dobay Orsolya, Orvosi Mikrobiológiai Intézet

39.     Ledó Nóra ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Urbancsek János, Dr. Murber Ákos, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

40.     Melcher Bálint Mihály ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Majoros Attila, Dr. Nyirády Péter, Urológiai Klinika

41.     Mihályi Csaba ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kerekes Máté, Dr. Dézsi László, Kardiológiai Központ

42.     Mikesy Noémi ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Récsán Zsuzsa, Szemészeti Klinika (Mária utca)

43.     Mohammed Muhemin ÁOK III., Kőszegi Andrea ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Ifj.Hartyánszky István, Szívsebészeti Klinika

44.     Móri Anna Erzsébet ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Becker Dávid, Kardiológiai Központ

45.     Mravik András ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Bíró Gábor, Érsebészeti Klinika

46.     Nagy Imola Beatrix ÁOK V., Andorka Csilla ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szabó Miklós, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

47.     Németh Enikő ÁOK VI.
Témavezető(k): PD Dr. rer. nat. Christel C. Herold-Mende, Rolf Wartha Dipl. Ing., Ruprecht-Karls-Universität, Hals-Nasen-Ohrenklinik, Heidelberg

48.     Nilsson Mattias ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Ambrus Attila, Orvosi Biokémiai Intézet

49.     Péntek Adrienn ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Sarkadi Balázs, Dr. Apáti Ágota, Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet

50.     Pepó Lilla ÁOK IV., Jánosi Olivér ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Vereckei András, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

51.     Poór Adrienn ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Holló Péter, Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika

52.     Raizer György ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Patócs Attila, Prof. Dr. Rácz Károly, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

53.     Rudas Anna ÁOK VI., Ujszászi Ákos ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Mucsi István, Dr. Molnár Miklós Zsolt, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

54.     Schermann Géza ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szalai Csaba, Félné Semsei Ágnes, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

55.     Slezák Sára Mária FOK III.
Témavezető(k): Dr. Kőhidai László, Lajkó Eszter, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

56.     Spiró Zoltán ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Sőti Csaba, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

57.     Stocker Bernhard FOK V.
Témavezető(k): Dr. Zelena Dóra, MTA KOKI

58.     Strényer Tünde Zsófia ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tamási Lilla, Pulmonológiai Klinika

59.     Szabó Dolóresz Ildikó ÁOK V., Kővári Éva Gabriella ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Veres Gábor, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

60.     Szabó G. Tamás ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Buzás Edit, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

61.     Szabó Ildikó ÁOK V., Gönczi Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szabó István, II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

62.     Szádvári Enikő GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Őrfi László, Dr. Béni Szabolcs, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

63.     Szepes Mónika BME VBK V., Benkő Zsolt BME VBK V.
Témavezető(k): Dr. Kiss Levente, Dr. Lacza Zsombor, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

64.     Turóczi Zsolt ÁOK IV., Varga Márk ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szijártó Attila       , I. Sz. Sebészeti Klinika

65.     Varjú Imre ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kolev Kraszimir, Orvosi Biokémiai Intézet

66.     Vincze Krisztina ÁOK VI., Krekó Marianna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Müller Veronika, Pulmonológiai Klinika, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

67.     Zátroch István ÁOK V., Gulyás Zalán ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Hizoh István PhD, Dr. Szabó Gábor, Állami Egészségügyi Központ, Kardiológia Osztály,

68.     Zsoldos Fanni ÁOK V., Kovács István ÁOK V.
Témavezető(k): Prof. Schaff Zsuzsa, Dr. Korompay Anna, II. Sz. Patológiai Intézet

III. díjasok

1.        Ács Tamás Bence ÁOK VI., Ács Orsolya Dóra ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Patócs Attila, Dr. Rácz Károly, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

2.        Ágh Orsolya FOK V., Al-Katib Kamil FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Blazsek József, Dr. Lacza Zsombor, Orálbiológiai Tanszék, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

3.        Apponyi Györgyi ÁOK V.
Témavezető(k): Prof. Dr. Merkely Béla, Dr. Bárczi György, Kardiológiai Központ

4.        Balázs Bálint PPKE ITK II.
Témavezető(k): Dr. Jakus Zoltán, Dr. Mócsai Attila, Élettani Intézet

5.        Barkai László ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szalai Bence, Dr. Hunyady László, Élettani Intézet

6.        Beck Anita FOK V., Molnár Eszter FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Fábián Tibor Károly, Prof. Dr. Fejérdy Pál, Fogpótlástani Klinika

7.        Borbély Gergő ÁOK V., Makay Klára ÁOK V.
Témavezető(k): Prof. Dr. Rácz Károly, Dr. Vajda Zsolt, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

8.        Csikós Gergely Richard ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nagy Nándor, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

9.        Dézsi András Döme ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Gellér László       , Kardiológiai Központ

10.     Dorogi Bence ÁOK IV., Matlakovics Balázs ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes, Dr. Karlinger Kinga, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet, Radiológiai és Onkoterápiás Klinika

11.     Drozgyik András ÁOK V., Benis Éva ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Miklós Zsuzsanna, dr. Ivanics Tamás, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

12.     Fábián Orsolya ÁOK IV., Lukács Dóra SZTE ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kukor Zoltán, Dr. Rakonczay Zoltán, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

13.     Farkasdi Sándor PFUR IV., Sokov Peter PFUR II.
Témavezető(k): Professor, Dr. Sokov E.L., PFUR Department of Neurology and Neurosurgery

14.     Fekete Réka ÁOK V., Bádovszky Dóra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szűcs Gábor, Dr. Zima Endre, Kardiológiai Központ

15.     Garbaisz Dávid ÁOK V., Turóczi Zsolt ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szijártó Attila       , I. Sz. Sebészeti Klinika

16.     Hajnáczky András ÁOK VI., Kaposi Ambrus ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kulka Janina, II. Sz. Patológiai Intézet, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

17.     Hervayová Judit ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sallai Ágnes, Dr. Hauser Péter, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

18.     Hontvári Dorina BME VBK IV., Stiedl Péter FOK V.
Témavezető(k): Jobbágy-Óvári Gabriella, Prof. Varga Gábor, Orálbiológiai Tanszék

19.     Horváth Rita ÁOK V., Szarvas Zsuzsanna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Gálffy Gabriella, dr. Cseh Áron, Pulmonológiai Klinika

20.     Jászay Emese ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nagy György Sándor, Dr. Németh Erzsébet, III. Sz. Belgyógyászati Klinika Reumatológiai és Fizioterápiás Tanszéki Csoport

21.     Kalmár Alexandra ELTE TTK V.
Témavezető(k): Spisák Sándor, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

22.     Kapui Réka ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Geiszt Miklós, Donkó Ágnes, Élettani Intézet

23.     Kérész Sándor György ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hetthéssy Judit R., dr. Nádasy György L., Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

24.     Kertesy Dóra GYTK V.
Témavezető(k): Bányai Péter, Farmakognózia Intézet

25.     Kiss Katalin ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Firneisz Gábor, dr. Baghy Kornélia, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

26.     Kontár Orsolya ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Marschalkó Márta, Dr. Erős Nóra, Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika

27.     Kovács András Péter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Wohner Nikolett, Dr. Kolev Kraszimir, Orvosi Biokémiai Intézet

28.     Kovács Dorottya ÁOK IV., Pákó Judit ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Horváth Ildikó, Pulmonológiai Klinika

29.     Kőhegyi Vera ÁOK VI., Papp Györgyi ÁOK V.
Témavezető(k): Kalina Ildikó, Bérczi Viktor, Radiológiai és Onkoterápiás Klinika

30.     Körei Anna Erzsébet ÁOK IV., Martos Tímea ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Putz Zsuzsanna, dr. Kempler Péter, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

31.     Lakatos Lili ÁOK V., Mózsik Gábor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tarján Zsolt PhD med. habil., Radiológiai és Onkoterápiás Klinika

32.     Ma Hsiu Hsin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Dank Magdolna, Dr. Szentmártoni Gyöngyvér, Radiológiai és Onkoterápiás Klinika

33.     Marcsa Boglárka ÁOK IV., Marton Nikolett ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Törő Klára, Igazságügyi és Biztosítás-orvostani Intézet

34.     Mészáros Zsolt ÁOK VI., Puskás László ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Toronyi Éva, Dr. Langer Róbert, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

35.     Mihály Zsuzsanna ÁOK IV., Pénzváltó Zsófia ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Győrffy Balázs, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

36.     Mikó Lilla ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Marschalkó Márta PhD, Dr. Ottó Iringó Ágnes PhD, Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika

37.     Olimb Denise ÁOK IV., Balogh Júlia ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szelid Zsolt, Kardiológiai Központ

38.     Orgyina Marija ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Noszek László, Dr. Kunos László, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

39.     Papp Violetta ÁOK V., Ullrich Anna ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Körner Anna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

40.     Perneczky Júlia ÁOK IV., Gelley Fanni ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nemes Balázs PhD, Dr. Zádori Gergely, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

41.     Radnai Diána ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Krasznai István,I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

42.     Reinhoffer Viktória ÁOK V., Sándor Réka ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Bodnár Ibolya, Dr. Oláh Márk, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

43.     Restár László ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Vaszilkó Mihály, Dr. Ujpál Márta, Arc-Állcsont-Szájsebészeti és Fogászati Klinika

44.     Sadeghian Sam ÁOK IV.
Témavezető(k): Prof. Mihály Kálmán, Anatómia, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

45.     Sándor-Kerestély Ágnes GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Budai Marianna, Gyógyszerészeti Intézet

46.     Schäfer Andrea ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Müller Veronika, Pulmonológiai Klinika

47.     Sike Lili ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Sallai Ágnes, Dr. Gács Zsófia, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

48.     Soós Gergely ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hullán Lehel, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

49.     Soós Krisztina ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szabó János, Családorvosi Tanszék

50.     Szabó Ildikó ÁOK VI., Grolmusz Vince ÁOK IV.
Témavezető(k): Prof. Dr. Rácz Károly, Dr. Patócs Attila, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

51.     Szabó Melinda Zsuzsanna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Prohászka Zoltán, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

52.     Szalai Erika ÁOK V., Simon Andrea ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Nádasy György, Dr. Prof. emer. Monos Emil, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

53.     Szentesi Kinga ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nemoda Zsófia, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

54.     Tiba Eszter ÁOK VI., Horváth Rita ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hizoh István PhD, Dr. Szabó Gábor, Állami Egészségügyi Központ, Kardiológia Osztály

55.     Tihanyi Benedek ÁOK II.
Témavezető(k): Dr. Hangya Balázs, MTA KOKI

56.     Tordas Dániel ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Ablonczy László, Dr. Vágó Hajnalka, Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet

57.     Tóth-Fülöp Orsolya ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Görög Dénes, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

58.     Vančová Ildikó ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hauser Péter, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

59.     Varga Márk ÁOK VI., Garbaisz Dávid V.
Témavezető(k): Dr. Szijártó Attila, Dr. Gyurkovics Endre, I. Sz. Sebészeti Klinika

60.     Varga Zsuzsanna ÁOK V., Balogh Júlia ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szelid Zsolt, Kardiológiai Központ

61.     Zotter Zsuzsanna ÁOK IV., Szabó Erika ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Farkas Henriette, Dr. Füst György, III. Sz. Belgyógyászati Klinika


2009

I. díjasok

1.        Bánusz Rita ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Ponyi Andrea, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

2.        Becze Ádám ÁOK V., László Gergely ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Novák Márta, Dr. Lindner Anett, Magatartástudományi Intézet

3.        Bercsényi Kinga ELTE TTK IV.
Témavezető(k): Dr. Lele Zsolt, MTA KOKI

4.        Bori Erzsébet BME VBK VI., Berze Ildikó FOK III.
Témavezető(k): Dr. Rácz Gábor, Dr. Varga Gábor, Orálbiológiai Tanszék

5.        Bóta Balázs ÁOK VI., Wéber Gabriella ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kálmán Attila, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

6.        Brauswetter Diána ÁOK III., Elek Zsuzsa ELTE TTK IV.
Témavezető(k): Dr. Nagy Réka, Dr. Sasvári Mária, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

7.        Bugyik Edina ELTE TTK IV.
Témavezető(k): Dr. Paku Sándor, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

8.        Csajági Eszter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Faludi Judit, Egészségtudományi és Sportorvosi Intézet

9.        Cseh Annamária ÁOK VI., Göblyös Bozsána ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Reusz György, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

10.     Csuzdi Veronika ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szabó Miklós, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

11.     Drávai Éva Eszter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nagy Zoltán Zsolt, Szemészeti Klinika, Mária utcai részleg

12.     Egervári Gábor ÁOK V., Varga Viktória ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Sebestyén Anna, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

13.     Erdélyi László Sándor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Balla András, Dr. Hunyady László, Élettani Intézet

14.     Farkas Roland, Kövesdi Katalin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Igaz Péter, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

15.     Garas Péter, Áspán Nikoletta ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Réthelyi János, Bálint Sára, Pszichátriai és Pszichoterápiás Klinika

16.     Gyöngyösi Nóra ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tislér András, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

17.     Haraszti Réka Ágnes ÁOK III., Kerepesi Nóra ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kopp Mária, Salavecz Gyöngyvér, Magatartástudományi Intézet

18.     Hegedüs Viktor Zsolt, Ferreira Gábor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Blázovics Anna, Dr. Szijártó Attila, II. Sz. Belgyógyászati Klinika I. Sz. Sebészeti Klinika

19.     Hegyi Beáta ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Uher Ferenc, Országos Vérellátó Szolgálat

20.     Hernádi Márton, Szatmári Balázs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Horváth Ildikó, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet, Pulmonológiai Klinika

21.     Kirsch Philipp, Pap Bence ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Zádori Zoltán, Dr. Gyires Klára, Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

22.     Kis Viktor ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Csikós György, ELTE TTK Biológiai Intézet, Anatómiai, Sejt- és Fejlődésbiológiai Tanszék

23.     Kiss Gergely, Konrád Csaba GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Christos Chinopoulos, Orvosi Biokémia Intézet

24.     Kolumbán Zsuzsa ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Julow Jenő, Szent János Kórház Idegsebészeti Osztály

25.     Kovács István ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Petheő Gábor, Dr. Geiszt Miklós, Élettani Intézet

26.     Kovács Sándor ÁOK V., Pápai Zsolt ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Kóbori László, Dr. Nemeskéri Ágnes, Transzplantációs és Sebészeti Klinika, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

27.     Kővári Eszter, Koncz Kata ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Pavlik Gábor, Sportorvosi Tanszék

28.     Kránitz Kinga ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nagy Zoltán Zsolt, Dr. Miháltz Kata, Szemészeti Klinika, Mária utcai részleg

29.     Kurucz Péter ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Palkovits Miklós, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

30.     Lakatos Petra, Fésűs Szilvia ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Sárközy Gergely, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

31.     Ledó Nóra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Urbancsek János, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

32.     Legeza Balázs ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kardon Tamás, Dr. Bánhegyi Gábor, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

33.     Magyar Attila, Végh Eszter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Gellér László, Dr. Szilágyi Szabolcs, Kardiológiai Központ

34.     Marosi Attila GYTK III.
Témavezető(k): Dr. Kovács Zsuzsanna, Dr. Béni Szabolcs, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

35.     Matlakovics Balázs ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes, Dr. Karlinger Kinga, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet, Radiológiai és Onkoterápiás Klinika

36.     Matlakovics Balázs ÁOK V., Korom Csaba ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Karlinger Kinga, Dr. Nemeskéri Ágnes, Radiológiai, és Onkoterápiás Klinika, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

37.     Nagy Szakál Dorottya, Molnár Kriszta ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Veres Gábor, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

38.     Nánási Tibor ÁOK V., Rák Ádám PPKE ITK V.
Témavezető(k): Dr. Csermely Péter, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet, PPKE ITK Robotika Labor

39.     Oláh Orsolya, Tabányi Ádám ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tóth Péter, II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

40.     Orgyina Marija ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Noszek László, Dr. Kunos László, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

41.     Pápai Simon Vince ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nemes Balázs, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

42.     Párkányi Adrienn ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Benyó Zoltán, Dr. Ruisanchez Éva, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

43.     Pintér Nóra, Horonyi Petra ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Torzsa Péter, Dr. Mucsi István, Családorvosi Tanszék, Magatartástudományi Intézet

44.     Porcsalmy Balázs ELTE TTK V.
Témavezető(k): Király Marianna, Dr. Varga Gábor, Orálbiológiai Tanszék

45.     Rosero Olivér ÁOK IV., Oláh Dániel ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Szijártó Attila, Dr. Gerő Domokos, I. Sz. Sebészeti Klinika

46.     Sági Bernadett ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Uher Ferenc, Országos Vérellátó Szolgálat

47.     Schneeberger Csaba FOK V.
Témavezető(k): Dr. Dobó-Nagy Csaba, Kovács Miklós
Önálló Radiológiai Részleg

48.     Szabó Marcell ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Németh Tamás, Dr. Mócsai Attila, Élettani Intézet

49.     Takács Péter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Vágó Hajnalka, Dr. Merkely Béla, Kardiológia Központ

50.     Teubner Daniel DM VI.
Témavezető(k): Dr. Zádori Zoltán, Dr. Köles László, Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

51.     Tóth József ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Várnai Péter, Élettani Intézet

52.     Tóth Péter FOK V.
Témavezető(k): Dr. Molnár Bálint, Parodontológiai Klinika

53.     Tóth Szilvia ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Péterfi Zalán, Dr. Geiszt Miklós, Élettani Intézet

54.     Tóth Vivien ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kozák Lajos Rudolf, Szentágothai Tudásközpont – SE MR Kutatóközpont

55.     Tóth-Fülöp Orsolya ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Görög Dénes, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

56.     Turi Alexandra, Imre Bence ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hosszú Éva, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

57.     Váradi András GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Hosztafi Sándor, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

58.     Varga Anett, Mucsi Orsolya ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nagy M. György, Dr. Oláh Márk, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

II. díjasok

1.        Ács Tamás Bence, Kerti Andrea ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Rácz Károly, Dr. Patócs Attila, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

2.        Bartos Gabriella ÁOK V., Bernáth Dóra KRE BTK I.
Témavezető(k): Dr. Erőss Loránd, Országos Idegsebészeti Tudományos Intézet

3.        Bikov András, Szili Balázs ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Horváth Ildikó, Pulmonológiai Klinika, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

4.        Bőcskei-Antal Barnabás ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Herényi Levente, Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet

5.        Burián Miklós ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Christel C. Herold-Mende, Ruprecht-Karls-Universität, Hals-Nasen-Ohrenklinik, Molekularbiologisches Labor, Heidelberg

6.        Csonka Lilla, Garas Péter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Réthelyi János, Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika

7.        Dancsó Balázs ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tóth Márton, Dr. Sőti Csaba, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

8.        Debreczeni-Mór Andrea, Gullai Nóra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Rigó János, Dr. Stenczer Balázs, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

9.        Farkas M. Kristóf, Velkey Ábel ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Vásárhelyi Barna, Dr. Cseh Áron, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

10.     Fülöp László ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szanda Gergő, Élettani Intézet

11.     Gáti Nikolett ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Skaliczki Gábor, Ortopédiai Klinika

12.     Gieszer Balázs ÁOK III., Bagyura Zsolt ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Soós Pál, Kardiológiai Központ

13.     Gyebnár János Norbert ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Györke Tamás, Radiológiai és Onkoterápiás Klinika

14.     Gyenes Andrea ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nagy Zoltán Zsolt, Szemészeti Klinika, Mária utcai részleg

15.     Horonyi Petra ÁOK VI., Pintér Nóra ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Torzsa Péter, Dr. Mucsi István, Családorvosi Intézet, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

16.     Horváth Zsófia ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kiss Róbert Gábor, Állami Egészségügyi Központ, Kardiológiai Osztály

17.     Hunyor Réka ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Benyó Zoltán, Dr. Ruisanchez Éva, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

18.     Kárpáthi István Keve ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sipos Ferenc, Dr. Molnár Béla, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

19.     Kertesy Dóra GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Bányai Péter, Farmakognóziai Intézet

20.     Kerti Andrea ÁOK V., Dégi Arianna Amália ÁOK IV
Témavezető(k): Dr. Reusz György, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

21.     Lázár Enikő ÁOK IV.
Témavezető(k): Csépányi-Kömi Roland, Dr. Ligeti Erzsébet, Élettani Intézet

22.     Lőrincz Márton Ákos ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Susanne Lutz, Institut für Experimentelle und Klinische Pharmakologie und Toxikologie, Medizinische Fakultät Mannheim, Ruprecht-Karls Universität, Heidelberg

23.     Lőrinczy Katalin ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Miheller Pál, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

24.     Magbade Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kiss János, Ortopédiai Klinika

25.     Márki Alex ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Veresh Zoltán, Dr. Koller Ákos, Kórélettani Intézet

26.     Mihályi Csaba ÁOK V., Kollárovics Nóra ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kerekes Máté, Dr. Dézsi László, Kardiológiai Központ, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

27.     Miszori Veronika GYTK II.
Témavezető(k): Dr. Gyurján István, ELTE TTK Biológiai Intézet, Növényszervezettani Tanszék

28.     Németh Nóra ÁOK VI., Martos Tímea ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kempler Péter, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

29.     Novák Csaba ÁOK VI., Tarján Anna GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Sótonyi Péter, Dr. Tekes Kornélia, Ér- és Szívsebészeti Klinika, Gyógyszerhatástani Intézet

30.     Oláh Orsolya ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Forrai Judit, Közegészségtani Intézet

31.     Őri Eszter ÁOK III., Porn Hagit EM IV.
Témavezető(k): Dr. Horváth Ildikó, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet, Pulmonológiai Klinika

32.     Pájer Petra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Fehérvári Imre, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

33.     Pátser Anikó FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kerémi Beáta, Dr. Lohinai Zsolt, Konzerváló Fogászati Klinika, Orálbiológiai Tanszék

34.     Pekó Nóra, Tóth Réka ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szabó Attila, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

35.     Plattner Viktor SZIE ÁOTK III.
Témavezető(k): Dr. Acsády László, MTA KOKI

36.     Poros Balázs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Balázs Annamária, Dr. Buday László, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

37.     Prokopp Tamás ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Jenővári Zoltán, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

38.     Sándor Ágnes Petra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Káldi Krisztina, Gyöngyösi Norbert, Élettani Intézet

39.     Sas Eszter ÁOK V., Horváth Orsolya ÁOK II.
Témavezető(k): Dr. Reusz György, Dr. Körner Anna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

40.     Siklós Nóra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Bánhidy Ferenc, II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika, Egyesített Szent István és Szent László Kórház Intézményei, Szülészet-, Nőgyógyászat- és Nőgyógyászati Onkológiai Osztály

41.     Spiró Zoltán ELTE TTK IV.
Témavezető(k): Dr. Tóth Márton, Dr. Sőti Csaba, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

42.     Szabó Előd Levente FOK III., Porcsalmy Balázs ELTE TTK V.
Témavezető(k): Király Mariann, Dr. Varga Gábor, Orálbiológiai Tanszék

43.     Szádvári Enikő GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Őrfi László, Dr. Béni Szabolcs, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

44.     Szatmári Zsuzsanna ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Sass Miklós, ELTE TTK Anatómiai, Sejt- és Fejlődésbiológiai Tanszék

45.     Szuák András ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes, Dr. Karlinger Kinga, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet, Radiológiai és Onkoterápiás Klinika

46.     Toldi Gergely, Mészáros Gergő ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Vásárhelyi Barna, Dr. Treszl András, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

47.     Tordas Dániel ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hüttl Kálmán, Kardiológiai Központ

48.     Vadas Viktória ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kóbori László, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

49.     Vályi Nagy Anna ÁOK V., Lőrincz Márton Ákos VI.
Témavezető(k): Dr. Ligeti Erzsébet, Dr. Timár Csaba, Élettani Intézet

50.     Varga Márton, Gyöngyösi Benedek ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Lotz Gábor, Dr. Kiss András, II. Sz. Patológiai Intézet

51.     Végh Eszter Mária, Magyar Attila ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Gellér László, Dr. Szilágyi Szabolcs, Kardiológiai Központ

52.     Veres Judit ELTE TTK IV.
Témavezető(k): Dr. Hájos Norbert, Zemankovics Rita, MTA KOKI

53.     Vőfély Gergő ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Környei Zsuzsanna, MTA KOKI

54.     Zsákovics Ivett ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Krenács Tibor, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

III. díjasok

1.        Apponyi Györgyi Júlia ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. László Valéria, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

2.        Arányi Péter ÁOK VI., Turóczi Zsolt ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Szijártó Attila, Dr. Gyurkovics Endre, I. Sz. Sebészeti Klinika

3.        Bognár Nóra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Récsán Zsuzsa, Szemészeti Klinika, Mária utcai részleg

4.        Bucsi Veronika, Szekeres Ibolya ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szirmai Ágnes, Fül- Orr- Gégészeti és Fej- Nyaksebészeti Klinika

5.        Csala Irén ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Németh Erzsébet, Dr. Cserháti Zoltán, Magatartástudományi Intézet

6.        Csernus Réka ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szócska Miklós, Girasek Edmond, Egészségügyi Menedzserképző Központ

7.        Csiki Vanda ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Hermányi Zsolt, Dr. Kempler Péter, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

8.        Deák András Tamás ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Várnai Péter, Élettani Intézet

9.        Domonkos Andor ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Varga Viktor, MTA KOKI

10.     Dorogi Bence ÁOK III., Matlakovics Balázs ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes, Dr. Karlinger Kinga, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet Radiológiai, Onkoterápiás Klinika

11.     Fadgyas Balázs, Papp Éva ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kovács Gábor, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

12.     Farkas Tamás ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Fehérvári Imre, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

13.     Farnady Ágnes Adrienn ÁOK V., Tóth Krisztina ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Járai Zoltán, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

14.     Fehérvári Mátyás ÁOK V., Arányi Péter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szijártó Attila, Dr. Gyurkovics Endre, I. Sz. Sebészeti Klinika

15.     Frank Veronika ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szabó Miklós, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

16.     Füredi Petra, Mike Zsolt GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Ludányi Krisztina, Pápai Katalin, Gyógyszerészeti Intézet

17.     Gulácsi Alexandra ÁOK VI., Lantos Bálint ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Romics Imre, Dr. Rusz András, Urológiai Klinika

18.     Gyetvai László GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Mészáros Ágnes Dr. Garami Miklós, Egyetemi Gyógyszertár Gyógyszerügyi Szervezési Intézet, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

19.     Hangody György Márk ÁOK V., Schandl Károly ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Barta Lajos, Uzsoki Kórház, Ortopéd-Traumatológiai Osztály

20.     Hegyi Eszter, Nelhűbel Györgyi ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Körner Anna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

21.     Hoffer László FOK IV., Pozsgay Sarolta FOK V.
Témavezető(k): Dr. Márton Krisztina, Fogpótlástani Klinika

22.     Holman Anna FOK IV., Máthé Lívia FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tóth Zsuzsanna, Konzerváló Fogászati Klinika

23.     Hornyák Krisztina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Jakus Zoltán, Dr. Mócsai Attila, Élettani Intézet

24.     Horváth Gábor Tamás ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Somorácz Áron, Dr. Kiss András, II. Sz. Patológia Intézet

25.     Jókai Hajnalka ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Holló Péter, Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika

26.     Juhász Ákos GYTK IV., Székely László GYTK III.
Témavezető(k): Dr. Csík Gabriella, Dr. Voszka István, Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet

27.     Kádár Andrea ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Fekete Csaba, MTA KOKI

28.     Kapui Réka ÁOK IV.
Témavezető(k): Donkó Ágnes, Dr. Geiszt Miklós, Élettani Intézet

29.     Kivovics Márton, Jacsó Edit FOK V.
Témavezető(k): Dr. Joób-Fancsaly Árpád, Arc- Állcsont- Szájsebészeti és Fogászati Klinika

30.     Kósa Gabriella Eszter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Dallos Gábor, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

31.     László Andrea ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Torzsa Péter, Dr. Kalabay László, Családorvosi Tanszék

32.     Liktor Balázs ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Zelles Tibor, MTA KOKI

33.     Mátyás Csaba ÁOK III., Kőhidai Zsófia ELTE TTK III.
Témavezető(k): Dr. Láng Orsolya, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

34.     Muk Balázs ÁOK VI., Jenei Zsigmond ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Zima Endre, Kardiológiai Központ

35.     Nánási Anett ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Vizkelety Tamás, Arc- Állcsont- Szájsebészeti és Fogászati Klinika

36.     Péter Júlia, Peskó Gergely ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Noszek László, Dr. Prekopp Péter, Fül- orr- gégészeti és Fej-nyaksebészeti Klinika

37.     Sápi Johanna ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Csépe Péter, Közegészségtani Intézet

38.     Síklaky Virág, Gombos Andrea ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szabolcs Judit, Dr. Losonczi László, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

39.     Sümegi Edina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kovács Gábor, Dr. Hosszú Éva, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

40.     Szabó Dolóresz Ildikó ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Veres Gábor, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

41.     Szabó Hajnalka ÁOK IV., Forgács Gábor ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Túri Katalin, Dr. Kékesi Violetta, Kardiológiai Központ

42.     Szabó Viktória ÁOK V., Nyéki Dömötör ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Zima Endre, Kardiológiai Központ

43.     Szakály Mária, Zóka András ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Firneisz Gábor, Dr. Varga Tímea, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

44.     Szalay Csaba Imre ÁOK V., Hamar Pál TF III.
Témavezető(k): ifj. Dr. Sótonyi Péter, Ér- és Szívsebészeti Klinika

45.     Szarvas Zsuzsanna ÁOK IV., Horváth Rita ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Gálffy Gabriella, Dr. Cseh Áron, Pulmonológiai Klinika, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

46.     Szatmári Erzsébet ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Demeter Attila, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

47.     Tóthpál Adrienn ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Dobay Orsolya, Orvosi Mikrobiológiai Intézet

48.     Trencséni Bence ÁOK V., Csekei Gizella ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tarján Zsolt, Radiológiai és Onkoterápiás Klinika

49.     Varjú Imre ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kolev Kraszimir, Orvosi Biokémia Intézet

50.     Viczena Veronika ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Bagdy György, Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet


2008

I. díjasok

1.        Ács Tamás Bence, Kerti Andrea ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Rácz Károly, Dr. Patócs Attila, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

2.        Andrási Nóra GYTK IV.
Témavezető(k): Perlné Dr. Molnár Ibolya, ELTE, Kémiai Intézet, Analitikai Kémiai Tanszék

3.        Bánréti Ágnes ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Csikós György, ELTE Anatómiai, Sejt és Fejlődésbiológiai Tanszék

4.        Becze Ádám, Kelemen Andrea, Rudas Anna ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Novák Márta, Dr. Molnár Miklós Zsolt, Magatartástudományi Intézet, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

5.        Békási Sándor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Jörg Kleeff, Dr. Tihanyi Balázs, Ruprecht-Karls-Universität, Chirurgische Klinik, Heidelberg I. Sz. Sebészeti Klinika

6.        Buday Anna ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hamar Péter, Dr. Őrsy Petra, Kórélettani Intézet

7.        Csala Irén ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Németh Erzsébet, Magatartástudományi Intézet

8.        Csiky Gábor ÁOK V., Révész Mónika ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Lengyel Gabriella, Dr. Somogyi Anikó, Dr. Firneisz Gábor, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

9.        Csordás Katalin ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kovács Gábor, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

10.     Darida Miklós ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kovács Krisztina, Dénes Ádám, MTA – KOKI

11.     Debreczeni-Mór Andrea, Gullai Nóra ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Rigó János, Dr. Bőze Tamás, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

12.     Dobovics Nóra, Kaszper Éva ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Halász Zita, Dr. Garami Miklós, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

13.     Egervári Gábor ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Sebestyén Anna, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

14.     Eipel Olivér ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kovács Gábor, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

15.     Énzsöly Anna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Récsán Zsuzsanna, Szemészeti Klinika Mária utcai részleg

16.     Erdei Zsuzsa, ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Sebe Attila, Dr. Rosivall László, Kórélettani Intézet

17.     Érsek Barbara ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Nagy György Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

18.     Farkas Roland, Kövesdi Katalin ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Igaz Péter, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

19.     Fülöp László ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szanda Gergő, Élettani Intézet

20.     Gyombolai Pál ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Turu Gábor, Dr. Hunyady László, Élettani Intézet

21.     Gyöngyösi Benedek, Varga Márton ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Lotz Gábor, Dr. Kiss András, II. Sz. Patológiai Intézet

22.     Hegedűs Péter ÁOK IV., Páli Szabolcs ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Gellér László, Dr. Szilágyi Szabolcs, Kardiológiai Központ

23.     Hornyák Krisztina ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Jakus Zoltán, Dr. Mócsai Attila, Élettani Intézet

24.     Jámbor Andrea GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Kövesdi István, Dr. Őrfi László, EGIS Gyógyszergyár Rt. Szerkezetkutatási Osztály, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

25.     Janoczkó Márton, Sebestyén Júlia ÁOK VI.
Témavezető(k):Dr. Szélvári Ágnes, Családorvosi Tanszék

26.     Kaposi Ambrus, Mészáros Gergő ÁOK IV., Toldi Gergely ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Treszl András, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

27.     Karlócai Rita ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Maglóczky Zsófia, MTA KOKI

28.     Kérész Sándor ÁOK III., Márki Alex ÁOK IV., Diamant Péter ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Hetthéssy Judit, Dr. Nádasy György, Dr. Monos Emil, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

29.     Kiss Orsolya, Lukács Lilla ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kulka Janina, Dr. Szász A. Marcell, II. Sz. Patológiai Intézet

30.     Krepuska Miklós, Bánki Nóra Fanni, Turóczi Gergő ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Friedhelm Beyersdorf, Dr. Merkely Béla, Albert-Ludwigs-Universität Freiburg, Kardiológiai Tanszék – Cardiovascularis Centrum

31.     Kurucz Péter ÁOK II., Kirschenbaum Dániel ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Palkovits Miklós, Anatómiai- Szövet- és Fejlődéstani Intézet

32.     Liptovszky Janka ÁOK V., Hazay Máté, Molnár Viktória ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hosszú Éva, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

33.     Matlakovics Balázs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes; Dr. Karlinger Kinga, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológai Intézet

34.     Molnár Dávid ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nagy Nándor, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

35.     Nagy Judit ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Küstel Marianna, Fül- Orr- Gégészeti és Fej- Nyaksebészeti Klinika

36.     Nemes Karolina, Szatmáry Bence ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Csóka Monika, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

37.     Németh Dorottya ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Langer Róbert, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

38.     Ónody Péter ÁOK VI., Kollár Dániel ÁOK V., Oláh Dániel ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szijártó Attila, Dr. Harsányi László, I. Sz. Sebészeti Klinika

39.     Pálmai Tamás ÁOK V., Bárány Tamás ÁOK VI., Nyéki Dömötör ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Zima Endre, Kardiológiai Központ

40.     Pelsőczi Gergely ÁOK V., Rácz Zsuzsanna ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hamar Péter, Kórélettani Intézet

41.     Pesti Szabolcs, Perényi Kristóf ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Illés András, Dr. Buday László, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

42.     Pintér Márk ÁOK VI., Simkovits Dániel ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Vajer Péter, Családorvosi Tanszék

43.     Porrogi Pálma ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Monostory Katalin, MTA Kémiai Kutatóközpont, Farmakobiokémiai Osztály

44.     Prokopp Tamás ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Jenővári Zoltán, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

45.     Révész Mónika ÁOK IV., Csiky Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Firneisz Gábor, Dr. Somogyi Anikó, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

46.     Rovó Zita ELTE TTK IV.
Témavezető(k): Dr. Acsády László, MTA KOKI

47.     Stiedl Péter FOK IV.
Témavezető(k): Óvári Gabriella, Dr. Varga Gábor, Orálbiológiai Tanszék

48.     Szabó Marcell ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Németh Tamás, Dr. Mócsai Attila, Élettani Intézet

49.     Szász Máté Sándor ÁOK VI., Póth Sándor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Zahár Ákos, Dr. Kristóf Katalin, Ortopédiai Klinika, Orvosi Mikrobiológiai Intézet

50.     Takács Katalin ÁOK V., Turiák Lilla GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Christos Chinopoulos, Orvosi Biokémia Intézet

51.     Tátrai Miklós ÁOK V., Ónody Péter ÁOK VI., Arányi Péter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szijártó Attila, I. Sz. Sebészeti Klinika

52.     Timár Gabriella, Struhár Gabriella FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Budai Mária, Gyermekfogászati és Fogszabályozási Klinika

53.     Toldi Gergely ÁOK III., Mészáros Gergő, Kaposi Ambrus ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Treszl András, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

54.     Trzosek-Szabó Ursula ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Zelena Dóra, MTA KOKI

55.     Turiák Lilla GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Christos Chinopoulos, Orvosi Biokémiai Intézet

56.     Wagner Zsolt GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Szökő Éva, Dr. Tábi Tamás, Gyógyszerhatástani Intézet

57.     Wéber Gabriella ÁOK IV., Bóta Balázs, Kárpáti Adél ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kálmán Attila, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

II. díjasok

1.        Baranyák Zsuzsanna ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Madaras Lilla, Dr. Kulka Janina, II. Sz. Patológiai Intézet

2.        Bence Zsófia, ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Müller Judit, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

3.        Bicsák Bertalan ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Vellai Tibor, ELTE Genetikai Tanszék

4.        Bodon Gergely ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

5.        Bucsi Veronika, Szekeres Ibolya ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szirmai Ágnes, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

6.        Császár Lóránd ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Torzsa Péter, Dr. Kalabay László, Családorvosi Tanszék

7.        Erdélyi László Sándor ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Balla András, Dr. Hunyady László, Élettani Intézet

8.        Garas Anita ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Koller Ákos, Dr. Rácz Anita, Kórélettani Intézet

9.        György Bence ÁOK V.
Témavezető(k): Buzás Edit, Nagy György, Tóthfalusi László, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

10.     Handl Dénes, Nagy Zoltán ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Bejek Zoltán, Ortopédiai Klinika

11.     Horváth Judit Kornélia GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Hajdú Mária, Gyógyszerészeti Intézet

12.     Horváth Kornélia Hédi ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hermann Róbert, Dr. Szatmári Ildikó, CellScreen Alkalmazott Kutatási Központ

13.     Kelemen Andrea, Ujszászi Ákos, Becze Ádám ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Novák Márta, Dr. Molnár Miklós Zsolt, Dr. Mucsi István, Magatartástudományi Intézet, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

14.     Kemény Zsuzsanna ÁOK VI., Kónya Kata GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Torzsa Péter, Családorvosi Tanszék

15.     Kerekes Máté ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kékesi Violetta, Dr. Sax Balázs, Kardiológiai Központ

16.     Kerti Andrea, Ács Tamás Bence ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tóth Miklós, Dr. Szappanos Ágnes, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

17.     Kohl Márton ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Antalics Gábor, Családorvosi Intézet

18.     Kollár Dániel, Tátrai Miklós V., Varga Márk ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szijártó Attila, Dr. Harsányi László, I. Sz. Sebészeti Klinika

19.     Kovács Anikó, Horonyi Petra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Mucsi István, Dr. Marton Adrienn, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

20.     Kovács Sándor, Gorove Kristóf, Marczell István ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kóbori László, Dr. Kiss Mátyás, Dr. Nemeskéri Ágnes, Transzplantációs és Sebészeti Klinika, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

21.     Lőrinczy Kata ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Miheller Pál, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

22.     Márki Alex, Kőhegyi Vera ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Koller Ákos, Dr. Veresh Zoltán, Kórélettani Intézet

23.     Mészáros Zsolt ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Enyedi Balázs, Dr. Geiszt Miklós, Élettani Intézet

24.     Mukli Péter ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Eke András, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

25.     Nagy Judit ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kálmánchey Rozália, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

26.     Niv Netzer EM V.
Témavezető(k): Dr. Palkovits Miklós, Dr. Gallatz Katalin, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

27.     Páli Szabolcs ÁOK V, Hegedűs Péter ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla, Dr. Berta Balázs, Kardiológiai Központ

28.     Pap Hanga Csilla GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Hajdú Mária, Gyógyszerészeti Intézet

29.     Pentelényi Klára ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Molnár Mária Judit, Gál Anikó, Országos Pszichiátriai és Neurológiai Intézet

30.     Pintér Vanda Petra ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Veres Gábor, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

31.     Pocsai Anikó, Hirni Ferenc GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Mátyus Péter, Szerves Vegytani Intézet

32.     Rácz Kinga ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Arató András, Dr. Szebeni Beáta, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

33.     Rónai Katalin ÁOK IV., Énzsöly Anna ÁOK V.
Témavezető(k): Rosta Klára, Vér Ágota Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

34.     Sas Eszter ÁOK IV., Katona Gábor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Reusz György, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

35.     Soley Katalin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Pónyai Katinka, Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika

36.     Somogyi Zsófia ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Görög Dénes, Transzplantációs és Sebészeti Klinika, Budapest

37.     Szakács Noémi ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Mády Ferenc, Dr. Kovács Rita, Ortopédiai Klinika, OSEI Sportsebészeti Osztály

38.     Szalai Erika, Diamant Péter, Kérész Sándor ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Nádasy György, Dr. Monos Emil, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

39.     Szalai Éva ÁOK V.
Témavezető(k): …, Szemészeti Klinika Tömő utcai részleg

40.     Szalay Balázs ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Király Kornél, Dr. Rónai András, Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

41.     Sztipits Tamás ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Telek Géza, Sebészeti Tanszék

42.     Szuák András ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes, Dr. Karlinger Kinga, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet, Radiológiai és Onkoterápiás Intézet

43.     Szűcs Katalin, Dudás Anna, ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Magyar Attila, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

44.     Szalay Balázs ÁOK VI., Takács Annamária ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Mezei Györgyi, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

45.     Turóczi Gergő, Krepuska Miklós, Szenczi Béla ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tamás Ferenc, Családorvosi Tanszék

46.     Tuza Edit FOK V.
Témavezető(k): Dr. Bartha Károly, Konzerváló Fogászati Klinika

47.     Virágh Zsófia ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Medvecz Márta, Dr. Blazsek Antal, Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika

III. díjasok

1.        Arányi Péter ÁOK V., Ónody Péter ÁOK VI., Hegedűs Viktor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szíjártó Attila, Dr. Gyurkovics Endre, I. Sz. Sebészeti Klinika

2.        Balla Péter ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Krenács Tibor, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

3.        Bánki Nóra Fanni ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Fekete Andrea, Prof. Heymut Omran, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika, Albert-Ludwigs Universität Kinderklinik, Freiburg

4.        Dancsó Balázs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Sőti Csaba, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

5.        Doma Viktória, Végvári Dóra ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szél Ágoston, Dr. Lukáts Ákos, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

6.        Drozgyik András, Benis Éva ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Ivanics Tamás, Dr. Miklós Zsuzsanna, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

7.        Dvorszky Barbara, Szakács Noémi ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Mády Ferenc, Dr. Kovács Rita, Ortopédiai Klinika, OSEI, Sportsebészeti Osztály

8.        Fullár Alexandra ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Kovalszky Ilona, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

9.        Fülöp Krisztián ÁOK IV.
Témavezető(k): Donkó Ágnes, Dr. Geiszt Miklós Élettani Intézet

10.     Garamvölgyi Rita GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Tóth Sarudy Éva, Dr. Mátyus Péter, Szerves Vegytani Intézet

11.     Gombos Petra ÁOK V., Szlovencsák Ádám, Tankó Dániel ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Langer Róbert, Dr. Müller Veronika, Transzplantációs és Sebészeti Klinika, Pulmonológiai Klinika

12.     Győri Dávid Sándor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Jakus Zoltán, Dr. Mócsai Attila, Élettani Intézet

13.     Hargitai Dóra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Zsembery Ákos, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

14.     Hazay Máté, Molnár Viktória ÁOK VI., Liptovszky Janka ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hosszú Éva, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

15.     Hegedűs Viktor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szíjártó Attila, Dr. Blázovics Anna I. Sz. Sebészeti Klinika

16.     Horonyi Petra, Kovács Anikó ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Mucsi István, Dr. Ambrus Csaba, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

17.     Kárpáti Adél, Bóta Balázs ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szabó Balázs, Dr. Tóvári József, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika, Országos Onkológiai Intézet

18.     Kaszás Nóra GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Budai Marianna, Gyógyszerészeti Intézet

19.     Kender Zoltán ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Rácz Károly, Dr. Tóth Miklós, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

20.     Kormos Eszter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sperlágh Beáta, MTA KOKI

21.     Kövesdi Katalin, Farkas Roland ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Igaz Péter, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

22.     Kránitz Kinga ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nagy Zoltán Zsolt, Szemészeti Klinika Mária utcai részleg

23.     Kristóf Katalin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Varga Lilian, Dr. Bajtay Zsuzsa, III. Sz. Belgyógyászati Klinika, ELTE Biológiai Intézet

24.     Kruk Ádám ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nardai Gábor, Dr. Hauser Balázs, Országos Baleseti és Sürgősségi Intézet

25.     Kugler Eszter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Lacza Zsombor, Dr. Magenheim Rita, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet, Szent Margit Kórház

26.     Kun Renáta, Orosz Melinda ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sallai Ágnes, Dr. Sólyom János, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

27.     Lovas Krisztina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Torzsa Péter, Dr. Kalabay László, Családorvosi Tanszék

28.     Lukács Lilla Vanda ÁOK V., Péterfy Nóra ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tarján Zsolt, Dr. Tihanyi Tibor, Radiológiai és Onkoterápiás Klinika, I. Sz. Sebészeti Klinika

29.     Magbade Gábor, Matlakovics Balázs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes; Dr. Karlinger Kinga; Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

30.     Marczell István ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Békési Gábor, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

31.     Molnár Eszter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Gazdag Gábor, Dr. Iványi Zsolt, Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Klinika

32.     Mucsi Orsolya, Varga Anett ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Oláh Márk, Dr. Nagy M. György, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

33.     Nyéki Dömötör ÁOK V., Krepuska Miklós ÁOK VI., Végh Dávid ÁOK II.
Témavezető(k): Dr. Zima Endre, Dr. Szűcs Gábor, Kardiológiai Központ

34.     Pápai Simon Vince ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nemes Balázs, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

35.     Pataky Gergely FOK V.
Témavezető(k): Dr. Bartha Károly, Konzerváló Fogászati Klinika

36.     Porcsalmy Balázs ELTE TTK IV.
Témavezető(k): Dr. Varga Gábor, Király Marianna, Orálbiológiai Tanszék

37.     Reményi Viktória ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Molnár Mária Judit, Gál Anikó, Országos Pszichiátriai és Neurológiai Intézet

38.     Sándor Ágnes Petra ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Káldi Krisztina, Gyöngyösi Norbert, Élettani Intézet

39.     Sas Balázs ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Mike Árpád, MTA KOKI

40.     Sohajda Tamás GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Béni Szabolcs, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

41.     Szabados Karina Anna ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Cserháti Endre, Dr. Mezei Györgyi, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

42.     Szabó Ildikó ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Rácz Károly, Dr. Patócs Attila, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

43.     Szabó Zsuzsa GYTK V., Szonntag Tamás GYTK IV.
Témavezető(k): Szoboszlai Norbert, ELTE TTK Szervetlen és Analitikai Kémiai Tanszék

44.     Szalai Bence ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Várnai Péter, Dr. Hunyady László, Élettani Intézet

45.     Szenczi Béla, Malik Anikó, Turóczi Gergő ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Székely Andrea, Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet

46.     Szili Balázs, Bikov András ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Horváth Ildikó, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

47.     Takács Péter ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Vágó Hajnalka, Dr. Merkely Béla, Kardiológiai Központ

48.     Tamás Laura ÁOK VI., Dobovics Nóra ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Karlinger Kinga, Dr. Dudás Ibolya, Radiológiai és Onkoterápiás Klinika

49.     Tankó Dániel ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Müller Veronika, Pulmonológia Klinika

50.     Tax Judit, Horváth Evelin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Osztovits János, Dr. Szalay Ferenc, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

51.     Tordas Dániel ÁOK IV., Vida Kata ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hartyánszky István, Ér- és Szívsebészeti Klinika

52.     Tüttő Anna, Révész katalin, Konta Laura ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Csala Miklós, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

53.     Ungvári Ágnes ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Dobay Orsolya, Orvosi Mikrobiológiai Intézet

54.     Végh Eszter Mária ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Sőti Csaba, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

55.     Vukov Péter ÁOK VI.
Témavezető(k): Balog Piroska, Magatartástudományi Intézet

56.     Zsargó Eszter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Gazdag Gábor, Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika


2007

I. díjasok

1.        Auer Maria VI., Rausz Eszter V.
Témavezető(k): Dr Gergely Sárközy, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika, Department of Neonatology, Medical University Innsbruck

2.        Barnucz Enikő ÁOK V., Takács Annamária ÁOK IV., Duray Borbála ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Ivanics Tamás, Dr. Miklós Zsuzsanna, Dr. Ligeti László, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

3.        Bodon Gergely ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet Alkalmazott és Klinikai Anatómiai Laboratórium

4.        Buday Anna ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hamar Péter, Dr. Őrsy Petra, Kórélettani Intézet

5.        Duhaj Szilvia, Borsi Krisztina FOK V.
Témavezető(k): Dr. Kerémi Beáta, Dr. Lohinai Zsolt, Konzerváló Fogászati Klinika, Orálbiológiai Tanszék

6.        Elek Fruzsina ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Törő Klára, Igazságügyi Orvostani Intézet

7.        Fischer Eszter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Salacz György, Dr. Somfai Gábor Márk, Szemészeti Klinika, Mária utca

8.        Garan Diána ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Körner Anna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

9.        Giber Kristóf ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Acsády László, MTA KOKI, Talamuszkutató csoport

10.     György Bence ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Buzás Edit, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

11.     Hazay Máté, Molnár Viktória ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hosszú Éva, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

12.     Hegedűs Péter ÁOK III., Páli Szabolcs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Gellér László, Dr. Merkely Béla, Ér- és Szívsebészeti Klinika, Cardiovascularis Centrum

13.     Horváth Evelin, Tax Judit ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szalay Ferenc, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

14.     Jakab Katalin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nemes Balázs, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

15.     Jermendy Ágnes ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Körner Anna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

16.     Jónás Attila ÁOK VI., Csicsai Lenke ÁOK V., Váradi Gábor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Lukovich Péter, I. Sz. Sebészeti Klinika

17.     Kiss Mátyás ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes, Dr. Kóbori László, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

18.     Kiss Melinda ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tamás Ferenc, Családorvosi Tanszék

19.     Kiss Nóra ÁOK V.
Dr. Tóth-Zsámboki Emese, MTA SE Kardiovaszkuláris Kutatócsoport OGYK, Kardiológiai és Belgyógyászati Osztály

20.     Korompay Anna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Borka Katalin, II. Sz. Patológiai Intézet

21.     Kovács Enikő ÁOK V., Neducsin Bence Péter ÁOK II.
Témavezető(k): Dr. Benkő Tamás, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

22.     Kovács Miklós ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Mócsai Attila, Élettani Intézet

23.     Kurucz Péter, Micskó Tímea, Kirschenbaum Dániel ÁOK II.
Témavezető(k): Dr. Palkovits Miklós, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

24.     Kuslits Béla ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tretter László, Orvosi Biokémiai Intézet

25.     Lindner Anett, Czira Mária Eszter ÁOK VI.
Témavezető(k): …, Magatartástudományi Intézet

26.     Lippai Dóra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tóth Miklós, Dr. Rácz Károly, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

27.     Lukács Viktor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Rohács Tibor, Dr. Enyedi Péter, Élettani Intézet

28.     Major János ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Túry Ferenc, Magatartástudományi Intézet

29.     Molnár Dávid ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nagy Nándor, Dr. Oláh Imre, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

30.     Mózes Viktor ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Sasvári Mária, Kereszturi Éva, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

31.     Nagy Izabella FOK II., Váry Melinda FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Gyurkovics Milán, Dr. Győrfi Adrienne, Dr. Lohinai Zsolt Konzerváló Fogászati Klinika

32.     Németh Ajnácska ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Herszényi László, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

33.     Németh Enikő ÁOK IV., Vehovszy Katalin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Noszek László, Dr. Gáborján Anita, Dr. Prekopp Péter, Fül- Orr- Gégészeti, Fej- Nyaksebészeti Klinika, Országos Onkológiai Intézet C Belgyógyászati Osztály

34.     Németh Tamás ÁOK VI.
Dr. Benyó Zoltán, Dr. Stefan Offermanns, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet; Heidelbergi Egyetem, Farmakológiai Intézet

35.     Oláh Szabina, Mészáros Gergely ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tárnok Zsanett, Vadaskert Gyermekpszichiátriai Kórház és Szakambulancia

36.     Ónody Péter ÁOK V.
Témavezető(k): Kupcsulik Péter, Dr. Szijártó Attila, I. Sz. Sebészeti Klinika

37.     Orgován Gábor GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Noszál Béla, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

38.     Páli Anikó, Cseh Áron SE ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Treszl András, Dr. Vásárhelyi Barna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

39.     Papp Veronika ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nagy Péter, Dr. Paku Sándor, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

40.     Pesti Szabolcs, Perényi Kristóf ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Buday László, Dr. Sipeki Szabolcs, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

41.     Péterfi Zalán ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kapus András, St. Michael’s Hospital, Toronto

42.     Révész Katalin, Tüttő Anna ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Csala Miklós, Orvosi Vegytani Intézet

43.     Somogyi Zsófia ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Görög Dénes, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

44.     Szalai Bence, Gyombolai Pál ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hunyady László, Dr. Szidonya László, Élettani Intézet

45.     Szémán Barbara ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Somogyi Anikó, Dr. Nagy Géza, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

46.     Tárnoki Ádám Domonkos, Tárnoki Dávid László, Katona Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Margittay Erzsébet, Dr. Makó János, Családorvosi Tanszék

47.     Tősér Emese ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Valent Sándor, Dr. Németh Júlia, II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

48.     Váradi András GYTK III.
Témavezető(k): Dr. Hosztafi Sándor, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

49.     Zubreczki-Hegyi Márta ÁOK VI., Nemes Karolina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kovács Gábor, Dr. Erdélyi Dániel, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

II. díjasok

1.        Badényi Gábor, Somlai Krisztián ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Harsányi László, Dr. Horti József, I. Sz. Sebészeti Klinika

2.        Burg Anita, Fazekas Anita ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Pajor Attila, Dr. Nemes László, II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika, Országos Gyógyintézeti Központ Haemophilia Központ

3.        Bús Katalin Krisztina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szilvási István, Nukleáris Medicina Tanszéki Csoport

4.        Czira Mária Eszter, Lindner Anett Virág ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Novák Márta, Dr. Molnár Miklós Zsolt, Dr. Mucsi István Magatartástudományi Intézet

5.        Cseprekál Orsolya, Pászka Dóra ÁOK VI., Horváth Zsófia ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Reusz György, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

6.        Gullai Nóra, Debreczeni-Mór Andrea ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Rigó János, Dr. Rácz Károly, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

7.        Győri Dávid Sándor, Krasznai Zsuzsa ÁOK V.
Témavezető(k): Kertész Zsuzsanna, Dr. Mócsai Attila, Élettani Intézet

8.        Hargitai Dóra ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Raffai Gábor, Dr. Zsembery Ákos, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

9.        Kerekes Máté, ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kékesi Violetta, Ér- és Szívsebészeti Klinika

10.     Király Marianna BME VBK V.
Témavezető(k): Dr. Varga Gábor, Dr. Kádár Kristóf, Orálbiológiai Tanszék

11.     Kiss Anna, Molnár Zsuzsanna GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Gyarmati Zsuzsa, Dr. Timár Júlia, Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

12.     Kiss Mátyás ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kóbori László, Dr. Nemeskéri Ágnes, Transzplantációs és Sebészeti Klinika, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

13.     Konta Laura ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Csala Miklós, Orvosi Vegytani Intézet

14.     Korbély Réka ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Langer Róbert, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

15.     Lőrincz Márton Ákos ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Timár Csaba István, Élettani Intézet

16.     Mészáros Gergely, Oláh Szabina ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tárnok Zsanett, Vadaskert Gyermekpszichiátriai Kórház és Szakambulancia

17.     Misják Petra ELTE TTK IV.
Témavezető(k): Dr. Buzás Edit, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

18.     Módis Katalin GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Gerő Domokos, Dr. Szabó Csaba, Cellscreen Alkalmazott Kutatási Központ

19.     Molnár Kriszta ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Veres Gábor, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

20.     Molnár Viktória ÁOK V., Hajdú Helga ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Verebély Tibor, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

21.     Nagy Dorottya ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Poór Gyula, Dr. Nagy Zsolt, Országos Reumatológiai és Fizioterápiás Intézet

22.     Nagy Szakál Dorottya ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Veres Gábor, Győrffy Hajnalka, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika, II. Sz. Patológiai Intézet

23.     Nemes Karolina ÁOK. V.
Témavezető(k): Dr. Nemoda Zsófia, Dr. Sasvári Mária, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

24.     Németh Nóra ÁOK. IV.
Témavezető(k): Dr. Rónai Zsolt, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

25.     Páli Szabolcs Péter ÁOK IV., Hegedűs Péter ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla, Dr. Becker Dávid, Ér- és Szívsebészeti Klinika, Cardiovascularis Centrum

26.     Pataky Rozália ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Görbe Éva, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

27.     Pintér Márk ÁOK V., Simkovits Dániel ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kalabay László, Családorvosi Tanszék

28.     Pócza Péter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Darvas Zsuzsanna, Genetikai, Sejt-és Immunbiológiai Intézet

29.     Prókai Ágnes ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szabó Attila, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

30.     Schäfer Betti ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szabó J. Attila, Dr. Horváth Erzsébet, Dr. Tóth Attila, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika, Szív- és Érsebészeti Klinika

31.     Szabadits Eszter ÁOK V., Cserép Csaba ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Nyíri Gábor, MTA KOKI

32.     Szabados Karina, Kis Viktória ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Krasznai Magda, Dr. Kraxner Helga, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

33.     Szakács Noémi ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Mády Ferenc, Dr. Kovács Rita, Ortopédiai Klinika (OSEI, Sportsebészeti Osztály)

34.     Szalai Éva ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Holló Gábor, Szemészeti Klinika

35.     Szántó Veronika ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kiss Róbert Gábor, MTA-SE Cardiovascularis Kutatócsoport

36.     Szatmári Péter FOK IV., Vámos Dávid FOK III.
Témavezető(k): Dr. Tölgyesi Ferenc, Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet

37.     Szécsényi-Nagy Anna ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Rónai Zsolt Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

38.     Sztipits Tamás ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Telek Géza, III. Sz. Sebészeti Klinika

39.     Tax Judit, Horváth Evelin ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szalay Ferenc, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

40.     Túri Katalin, Kerekes Máté ÁOK VI
Témavezető(k): Dr. Kékesi Violetta, Ér-és Szívsebészeti Klinika

41.     Vuity Drázsen ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Enyedi Péter, Dr. Czirják Gábor, Élettani Intézet

42.     Weszl Miklós GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Mátyus Péter, Dr. Éliás Olivér, Szerves Vegytani Intézet

43.     Weszl Miklós GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Lacza Zsombor, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

44.     Zvér Veronika ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Szirmai Imre, Neurológiai Klinika

III. díjasok

1.        Garas Anita ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Koller Ákos, Dr. Rácz Anita, Kórélettani Intézet

2.        Bagyura Zsolt, Pócsai Károly ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kálmán Mihály, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

3.        Bakonyi Zsófia ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hupuczi Petronella, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

4.        Bán Domonkos ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tahin Emma, Közegészségtani Intézet, Orvostörténeti Tanszéki Csoport

5.        Bárdi Ágnes ELTE TTK IV.
Témavezető(k): Dr. Sebestyén Anna, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

6.        Bartal Alexandra GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Mihalik Rudolf, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

7.        Baska Ferenc GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Őrfi László, Gyógyszerészi Kémia Intézet

8.        Bódi Ildikó ELTE TTK IV., Pásti Kamilla ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Oláh Imre, Dr. Nagy Nándor, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

9.        Bodnár Hanga ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Fent Zoltán, Dr. Rezek Ödön, Fül-Orr-Gégészeti, Fej-Nyaksebészeti Klinika

10.     Csala Irén ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Németh Erzsébet, Magatartástudományi Intézet

11.     Csepregi András ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Temesvári András, Kardiológiai Tanszék

12.     Csonka Lilla, Mucsi Orsolya ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Oláh Márk, Dr. Nagy M. György, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

13.     Deák Balázs, Sárvári Zoltán FOK V.
Témavezető(k): Dr. Gyurkovics Milán, dr. Győrfi Adrienne, Konzerváló Fogászati Klinika

14.     Deák Zsuzsanna, Sassi Ágnes ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kamondi Anita, Neurológiai Klinika

15.     Dinh Thi Bich Ngoc, Pálfi Patrícia, Gál Péter Zoltán ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Mucsi István, Dr. Ambrus Csaba, Dr. Deák György, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

16.     Domonkos Brigitta ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Magyarosy Edina, Dr. Jakab Zsuzsanna, Dr. Müller Judit, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

17.     Farnady Ágnes, Babos Örs Levente, Károlyi Mihály ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Járai Zoltán, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

18.     Feldman Karolina, Kaszper Éva ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Rácz Károly, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

19.     Fülöp Márta FOK V.
Témavezető(k): Dr. Blazsek József, Orálbiológiai Tanszék

20.     Garas Anita ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Koller Ákos, Dr. Rácz Anita, Kórélettani Intézet

21.     Gál Péter Zoltán, Dinh Thi Bich Ngoc, Pálfi Patrícia ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Deák György, Dr. Mucsi István, Dr. Ambrus Csaba, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

22.     Grósz Zsófia ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Pászthy Bea, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

23.     Gyombolai Pál ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Turu Gábor, Dr. Hunyady László, Élettani Intézet

24.     Horváth Judit GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Hajdú Mária, Gyógyszerészeti Intézet

25.     Juhász Nóra ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Süth Zsuzsanna, Ortopédiai Klinika

26.     Kelemen Zsuzsanna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Varga Lilian, Dr. Farkas Henriette, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

27.     Kiséry Noémi, Szente Virág GYTK V., Pócza Péter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Darvas Zsuzsanna, Genetikai, Sejt-és Immunbiológiai Intézet

28.     Kiss Dorottya ÁOK V.
Témavezető(k): Pónyai Katinka, Lepesi-Benkő Réka, Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika

29.     Kovács István ELTE TTK IV., Szalay Máté, Palotai Robin BME VIK IV.
Témavezető(k): Dr. Csermely Péter, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

30.     Kovács Levente, Sajgó Szilárd Babes-Bolyai Tudományegyetem, II.
Témavezető(k): Dr. Sőti Csaba, Dr. Csermely Péter, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

31.     Krasznai Zsuzsa, Győri Dávid ÁOK V.
Témavezető(k): Kertész Zsuzsanna, Dr. Mócsai Attila, Élettani Intézet

32.     Kupcsulik Szilvia ÁOK V, Csire Judit ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kádár Krisztina, Dr. Tóth Attila, Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet, Ér- és Szívsebészeti Klinika Radiológiai Diagnosztika

33.     Ledó Nóra ÁOK III., Pongor Éva Bernadett ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Fehér Erzsébet, Anatómia, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

34.     Lőrinczy Kata ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Miheller Pál, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

35.     Oláh Orsolya ÁOK V., Kárpáthi István Keve ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Tóth Péter, II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

36.     Orsolits Barbara ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Környei Zsuzsanna, MTA KOKI

37.     Pentelényi Klára ELTE TTK IV.
Témavezető(k): Dr. Molnár Mária Judit, Gál Anikó, Országos Pszichiátriai és Neurológiai Intézet

38.     Radnai Márton ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Fazakas János, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

39.     Sapszon Zsófia, Gyuris Anita, Bognár Viktória ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szamosi Tamás, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

40.     Sassi Ágnes, Deák Zsuzsanna ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kamondi Anita, Neurológiai Klinika

41.     Schnelbach Edina Bernadett ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Simon Tamás, Közegészségtani Intézet

42.     Serény Katalin ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Skaliczki Gábor, Ortopédiai Klinika

43.     Stangl Rita ÁOK VI., Tátrai Miklós ÁOK IV., Ónody Péter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kupcsulik Péter, Dr. Szijártó Attila, I. Sz. Sebészeti Klinika

44.     Symmons Orsolya ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Arányi Tamás, Dr. Váradi András, MTA SZBK Enzimológiai Intézet

45.     Szabó Barna, Hercsuth Magdolna ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Lorx András, Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Klinika

46.     Szedlák Miklós ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Medvegy Mihály, Belügyminisztérium, Központi Kórház, Kardiológia

47.     Szelényi Zsuzsanna, Orosz Ágnes ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Gyarmati Zsuzsa, Dr. Timár Júlia, Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

48.     Váradi Gábor ÁOK VI., Csicsai Lenke ÁOK V.
Témavezető(k): Kurt Gerlach, Dr. Lukovich Péter, I. Sz. Sebészeti Klinika

49.     Várkonyi Tibor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hupuczi Petronella, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

50.     Vincze Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sótonyi Péter, Ér- és Szívsebészeti Klinika, Igazságügyi Orvostani Intézet

51.     Zsuffa János ÁOK VI., Papp Szidónia ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nagy Viktor, II. Sz. Belgyógyászati Klinika


2006

I. díjasok

1.        Almási Csilla ÁOK VI., Almási Edit ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Mucsi István, Dr. Ambrus Csaba, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

2.        Bajor Bence, Bódis Fruzsina ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Halmos György, Fül-, Orr-, Gégészeti-, Fej-, Nyaksebészeti Klinika

3.        Bakács Éva ÁOK I.
Témavezető(k): Dr. Pavlik Gábor, Egészségtudományi és Sportorvosi Tanszék

4.        Baksa Gábor ÁOK VI., Bodon Gergely ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos, …

5.        Bánki Nóra Fanni ÁOK V
Témavezető(k): Dr. Fekete Andrea, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

6.        Barnucz Enikő ÁOK IV., Takács Annamária ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Ligeti László, Dr. Ivanics Tamás, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

7.        Borsi Krisztina, Duhaj Szilvia FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kerémi Beáta, Dr. Vág János, Konzerváló Fogászati Klinika

8.        Bőgel Gábor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Buday László, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

9.        Budai Lívia GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Hajdú Mária, Gyógyszerészeti Intézet

10.     Grósz Krisztina ÁOK V
Témavezető(k): Dr. Köves Katalin, Dr. Vereczki Viktória Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

11.     Hajdú Helga ÁOK V., Molnár Viktória ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Körner Anna, Dr. Arató András, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

12.     Hangya Balázs ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Varga Viktor, Dr. Borhegyi Zsolt, MTA KOKI

13.     Hatvani Zsófia ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Csikós Márta, Dr. Kárpáti Sarolta, Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinika

14.     Hazay Máté ÁOK IV., Lefter Zsuzsanna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hosszú Éva, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

15.     Hegedűs Vera GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Tretter László, Orvosi Biokémiai Intézet

16.     Jámbrik Zsuzsanna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Koller Ákos, Dr. Tóth János, Kórélettani Intézet

17.     Jánosi Anita Eszter, Szász Attila Marcell ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Harsányi László, Dr. Gulyás Gusztáv, I. Sz. Sebészeti Klinika

18.     Jónás Attila, Kádár Balázs ÁOK V., Mehdi Sadat ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Lukovich Péter, I. Sz. Sebészeti Klinika

19.     Kintzli Erika ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Gergely Péter, Dr. Poór Gyula, Országos Reumatológiai és Fizioterápiás Intézet

20.     Kis Adrián ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Lakatos Péter, Dr. Kósa János, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

21.     Kis Lilla ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Sebestyén Anna, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

22.     Kovács Miklós ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Mócsai Attila, Élettani Intézet

23.     Kugler Eszter ÁOK III., Vácz Gabriella BME V.
Témavezető(k): Dr. Lacza Zsombor, Dr. Szabó Csaba, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

24.     Mészáros Gergely, Guary Anett, Oláh Szabina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tárnok Zsanett, Vadaskert Gyermekpszichiátriai Kórház és Szakambulancia

25.     Mészáros Lívia ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tímár József, Országos Onkológiai Intézet, Tumorprogressziós Osztály

26.     Molnár Ágnes ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Holló Gábor, Szemészeti Klinika

27.     Nemes Karolina, Máté Attila ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Sasvári Mária, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

28.     Németh Réka ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Gergely Péter, Dr. Poór Gyula, Országos Reumatológiai és Fizioterápiás Intézet

29.     Németh Tamás ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Jakus Zoltán, Dr. Mócsai Attila, Élettani Intézet

30.     Orgován Gábor GYTK IV.
Témavezető(k): Drs. Hilbert M. Branderhorst, Dr. Noszál Béla, Utrecht University, Department of Medicinal Chemistry, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

31.     Orgoványi Márta, Császár Veronika ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Fazakas János, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

32.     Orosz Gábor ÁOK IV., Kovács Zsófia BME V.
Témavezető(k): Dr. Lacza Zsombor, Dr. Szabó Csaba, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

33.     Papp Katalin FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Dobó Nagy Csaba, Fogpótlástani Klinika

34.     Pék Tamás, Fekete Katalin, Bárány Tamás ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szabó Csaba, Dr. Neiszer Éva, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet, MTA–SE Kardiovaszkuláris Kutató Csoport

35.     Prókai Ágnes ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szabó Attila, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

36.     Ruisanchez Éva ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Őrsy Petra, Dr. Benyó Zoltán, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

37.     Simon Erika ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tóvári József, Országos Onkológiai Intézet, Tumor Progressziós Osztály

38.     Simsay Laura ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Pajor Attila, II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

39.     Stenczer Balázs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tóth Miklós, Dr. Rácz Károly, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

40.     Szalai Bence, Gyombolai Pál ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szidonya László, Dr. Hunyady László, Élettani Intézet

41.     Szanda Gergő ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Spät András, Élettani Intézet

42.     Szeifert Lilla, Czira Mária, Kóczy Ágnes ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Novák Márta, Dr. Molnár Miklós Zsolt, Dr. Mucsi István, Magatartástudományi Intézet

43.     Szentiványi Zoltán, Kreiss Ádám ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kupcsulik Péter, Dr. Szijártó Attila, I. Sz. Sebészeti Klinika

44.     Szili Balázs, Bikov András ÁOK III., Jendrék Ágnes ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Horváth Ildikó, Országos Korányi TBC és Pulmonológiai Intézet

45.     Tordas Adél ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kis Éva, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

46.     Törzsök Péter ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kiss András, II. Sz. Patológiai Intézet

47.     Túri Katalin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla, Dr. Kékesi Violetta, Ér-és Szívsebészeti Klinika

48.     Veress Gabriella ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla, Dr. Kutyifa Valentina, Ér-és Szívsebészeti Klinika

49.     Vuity Drázsen ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Enyedi Péter, Dr. Czirják Gábor, Élettani Intézet

50.     Wimmer Alexandra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Somogyi Anikó, Dr. Molnár Jeanette, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

II. díjasok

1.        Alberti Ágnes GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Kéry Ágnes, Farmakognóziai Intézet

2.        Árvai Kristóf ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Peták István, Dr. Szende Béla, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

3.        Bakk Mónika, Terplán Janka GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Szökő Éva, Pálfi Melinda, Gyógyszerhatástani Intézet

4.        Benson Dániel FOK V.
Témavezető(k): Dr. Varga Gábor, Dr. Molnár Bálint, Orálbiológiai Tanszék

5.        Bodnár Szabolcs ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Zahár Ákos, Ortopédiai Klinika

6.        Bodon Gergely ÁOK IV., Baksa Gábor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

7.        Bognár Viktória, Lendvai Nikoletta, Ambrus Bence ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szamosi Tamás, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

8.        Czira Mária Eszter ÁOK VI., Kóczy Ágnes Borbála ÁOK VI., Lindner Anett Virág ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Novák Márta, Dr. Molnár Miklós Zsolt, Dr. Mucsi István Magatartástudományi Intézet

9.        Csadó Kinga FOK IV., Schmideg György FOK V.
Témavezető(k): Dr. Kivovics Péter, Fogpótlástani Klinika

10.     Csókay Gergely ÁOK V., Gosztonyi Zsuzsa ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Csókay András, Markusovszky Kórház Idegsebészeti Osztály

11.     Elek Fruzsina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Törő Klára, Igazságügyi Orvostani Intézet

12.     Farkas Noémi, Rózsa Szilvia ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tóth Miklós, Rácz Károly, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

13.     Gilicze Anna ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Wiener Zoltán, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

14.     György Bence ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Buzás Edit, Dr. Nagy György, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

15.     Hanics János ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Székely Andrea, Dr. Csillag András, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

16.     Jekkel Csilla ÁOK II.
Témavezető(k): Dr. Kalló Imre, Dr. Liposits Zsolt, MTA KOKI Endokrin Neurobiológiai Osztály

17.     Karip Eszter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hunyady László, Élettani Intézet

18.     Kiss Mátyás ÁOK VI., Szarvas Viktor ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes, Dr. Kóbori László, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

19.     Kiss Orsolya, Blümel Benjamin ÁOK III., Felfalusi Yvonne ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Földes Katalin, Dr. Remport Ádám, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

20.     Kleizer Judit ÁOK V., Kárpáti Szilvia … …
Témavezető(k): Dr. Székely Eszter, Dr. Kulka Janina, II. Sz. Patológiai Intézet

21.     Kóczy Ágnes ÁOK VI., Lindner Anett ÁOK V., Szeifert Lilla ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Novák Márta, Dr. Molnár Miklós Zsolt, Dr. Mucsi István, Magatartástudományi Intézet

22.     Kovács Enikő ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. L. Kiss Anna, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

23.     Lefter Zsuzsanna ÁOK V., Hazay Máté ÁOK IV., Bokor Barbara ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hosszú Éva, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

24.     Lenkey Nóra ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Mike Árpád, MTA KOKI

25.     Lukács Levente ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Hüttl Kálmán, Ér- és Szívsebészeti Klinika

26.     Nagy Anikó ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Várnai Péter, Élettani Intézet

27.     Nagy Réka ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Rónai Zsolt, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

28.     Nagy Tímea, Filkorn Tamás ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nagy Zoltán Zsolt, Szemészeti Klinika

29.     Nagy Vilmos, Neumajer Gábor GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Mátyus Péter, Dr. Tapolcsányi Pál, Szerves Vegytani Intézet

30.     Németh Dorottya ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Langer Róbert, Dr. Dallos Gábor, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

31.     Németh Zalán ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hamar Péter, Kórélettani Intézet

32.     Pánczél Zita ÁOK VI., Tősér Emese ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Valent Sándor, II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

33.     Pintér Alexandra ÁOK IV., László Andrea ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Mersich Beatrix, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

34.     Pulay Zita ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Molnár László, Magatartástudományi Intézet

35.     Somlai Ágnes, Fehér Melinda ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szabó Csaba, Dr. Kiss Levente, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

36.     Stangl Rita, Szentiványi Zoltán, Kreiss Ádám ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kupcsulik Péter, Dr. Szijártó Attila, I. Sz. Sebészeti Klinika

37.     Szebeni Zita, Stangl Rita ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Darvas Katalin, Dr. Hargitai Bálint, I. Sz. Sebészeti Klinika

38.     Tamás Judit, Halasi Tamás, Szentiványi Zoltán ÁOK V
Témavezető(k): Dr. Kupcsulik Péter, Dr. Hahn Oszkár, I. Sz. Sebészeti Klinika

39.     Tóth Andrea ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Forrai Judit, Közegészségtani Intézet

40.     Tóth Dániel ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Várnai Péter, Dr. Turu Gábor, Élettani Intézet

41.     Turgyán Ildikó, Horváth Nóra ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hupuczi Petronella, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

42.     Vakulya Bettina ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Préda István, Dr.Tóth Zsámboki Emese, OGYK Kardiológiai és Belgyógyászati Osztály

43.     Vonnák Eszter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Demeter Judit, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

III. díjasok

1.        Balogh Zsófia ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Matolcsy András, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

2.        Bán Domonkos ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tahin Emma, Közegészségtani Intézet

3.        Bokor Barbara, Pálfi Anikó ÁOK VI., Schäfer Betti ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Horváth Zsóka, Dr. Szabó Attila, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

4.        Cseh Áron, Wolf András ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Vásárhelyi Barna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

5.        Dénes Mónika ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Lengyel Mária, Kardiológiai Tanszék

6.        Füzesi Tamás ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Fekete Csaba, MTA KOKI Endokrin Neurobiológiai Osztály

7.        Gál Georgina GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Klebovich Imre, Suzanne Hermeling, Gyógyszerészeti Intézet, Department of Biopharmacy University of Utrecht Hollandia

8.        Gál Krisztina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kádár Krisztina, Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet

9.        Horváth László Zsolt ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tóvári József, Országos Onkológiai Intézet, Tumor Progressziós Osztály

10.     Inczédy-Farkas Gabriella ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Simon Lajos, Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika

11.     Juhász Nóra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Süth Zsuzsanna, Ortopédiai Klinika

12.     Kádár Balázs, Jónás Attila ÁOK V., Mehdi Sadat ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Lukovich Péter, I. Sz. Sebészeti Klinika

13.     Kosztelnik Mónika ELTE TTK IV.
Témavezető(k): Dr. Sasvári Mária, Kereszturi Éva, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

14.     Kövér Kinga GYTK III.
Témavezető(k): Dr. Tretter László, Orvosi Biokémiai Intézet

15.     Krasznai Zsuzsanna, Győri Dávid ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Mócsai Attila, Élettani Intézet

16.     Laufer Rudolf GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Tekes Kornélia, Gyógyszerhatástani Intézet

17.     Le Thanh Hoa ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Müller Judit, Dr. Constantin Tamás, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

18.     Legeza Balázs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kardon Tamás, Dr. Bánhegyi Gábor, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

19.     Lindner Anett Virág ÁOK V., Szeifert Lilla ÁOK VI., Czira Mária Eszter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Novák Márta, Dr. Molnár Miklós Zsolt, Dr. Mucsi István, Magatartástudományi Intézet

20.     Mándoki Andrea ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Berczi Lajos, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

21.     Máté Attila, Nemes Karolina ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Somogyi Anikó, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

22.     Mile Andrea ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Eke András, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

23.     Mirk Éva ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Récsán Zsuzsa, Szemészeti Klinika

24.     Mirk Éva ÁOK V., Duray Borbála ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Ligeti László, Dr. Ivanics Tamás, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

25.     Módis Katalin GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Szabó Csaba, Dr. Lacza Zsombor, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

26.     Molnár Dávid ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Vígh Béla, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

27.     Molnár Viktor, Szabó Péter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hegyesi Hargita, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

28.     Nguyen Minh Tú FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Fábián Tibor, Dr. Sőti Csaba Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

29.     Piri Anikó ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hajdú Júlia, Dr. Marcus Krüger, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika, Kinderklinik Universität Freiburg

30.     Rácz Barbara GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Kursinszki László, Farmakognóziai Intézet

31.     Rácz Bernadette ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Gyires Klára, Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

32.     Rózsa Balázs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Görög Dénes, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

33.     Ruszin Tamás FOK V.
Témavezető(k): Dr. Dobó Nagy Csaba, Fogpótlástani Klinika

34.     Schlekmann Anita, Laskói Balázs ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Csomós Ákos, Dr. Darvas Katalin, I. Sz. Sebészeti Klinika

35.     Soltész Ádám, Maurovch Horvát Pál ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla, Dr. Udo Hoffmann, Ér- és Szívsebészeti Klinika, Massachusetts General Hospital USA

36.     Sükösd Zita ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szőke György, Ortopédiai Klinika

37.     Takács Dorottya ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tretter László, Orvosi Biokémiai Intézet

38.     Takács Dorottya, Menyhárt Orsolya ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Luczay Andrea, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

39.     Takács Katalin ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Tretter László, Orvosi Biokémiai Intézet

40.     Tavaszi Gábor, Hajdú Katalin, ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Békési Gábor, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

41.     Ujvári Fruzsina, Pintér Tamás ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nagy Nándor, Dr. Oláh Imre, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

42.     Virág József ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Demeter Attila, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika


2005

I. díjasok

1.        Bajzik Edina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Várkonyi Judit, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

2.        Baksa Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos, Anatómiai, Szövet és Fejlődéstani Intézet

3.        Bárdos Petra Panna ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Préda István, Dr. Nieszner Éva, Országos Gyógyintézeti Központ, MTA–SE Kardiovaszkuláris Kutató Laboratórium

4.        Berta Balázs ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hermányi Zsolt, Dr. Kempler Péter, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

5.        Bíró Zoltán, Hegyesi Orsolya FOK V.
Témavezető(k): Dr. Varga Gábor, Dr. Szűcs Ákos, Orálbiológiai Tanszék

6.        Bognár Márta ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Schuler Dezső, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

7.        Breuer Tamás ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Székely Andrea, Dr. Tóth Miklós, Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet

8.        Buda Ildikó GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Balázs Andrea, Farmakognózia Intézet

9.        Dénes Mónika ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Lengyel Mária, Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet

10.     Entz László, Sax Balázs ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nagy Andrea, Dr. Kékesi Violetta, Ér-és Szívsebészeti Klinika

11.     Enyedi Balázs ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Geiszt Miklós, Élettani Intézet

12.     Fehér Melinda, Somlai Ágnes ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szabó Csaba, Dr. Lacza Zsombor, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

13.     Gara Zsófia ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Hunyady László, Dr. Turu Gábor, Élettani Intézet

14.     Hangya Balázs ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Varga Viktor, MTA KOKI

15.     Hegyi Márta ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kovács Gábor, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

16.     Horváth Róbert GYTK V.
Témavezető(k): Kovácsné dr. Balogh Judit, Egyetemi Gyógyszertár Gyógyszerügyi Szervezési Intézet

17.     Kiss Katalin ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Hermann Róbert, Dr. Füst György, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

18.     Kiss Lilla ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Sebestyén Anna, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

19.     Kovács Anett ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Verebély Tibor, Dr. Szőnyi László, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

20.     Kovács Miklós ÁOK IV., Kalocsai Ágnes ÁOK VI.
Témavezető(k): Mócsai Attila, Dr. Jakus Zoltán, Élettani Intézet

21.     Lenkey Nóra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Mike Árpád, MTA KOKI, Farmakológiai Osztály

22.     Mészáros Lívia ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Tímár József, Országos Onkológiai Intézet

23.     Mirk Éva ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Ivanics Tamás, Dr. Ligeti László, Klinikai Kísérleti Kutató és Humán Élettani Intézet

24.     Molnár Gábor Ferenc ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Görög Dénes, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

25.     Nagy Sára ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Maglóczky Zsófia, MTA KOKI

26.     Németh Éva, Felvinci Réka ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Farkas Henriette, Prof. Dr. Fekete Béla, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

27.     Németh Tamás ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Jakus Zoltán, Mócsai Attila, Élettani Intézet

28.     Neumajer Gábor GYTK III.
Témavezető(k): Dr. Mátyus Péter, Szerves Vegytani Intézet

29.     Osztovits János ÁOK VI., Miskolci Orsolya, Szegedi Andrea ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Folhoffer Anikó, Dr. Szalay Ferenc, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

30.     Péterfi Zalán, Sum Adrienn ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Geiszt Miklós, Élettani Intézet

31.     Pikály Nóra, Édes Eszter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kádár Krisztina, Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet

32.     Pócza Péter ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Darvas Zsuzsanna, Genetikai, Sejt-és Immunbiológiai Intézet

33.     Róka Anikó ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Jánoskuti Lívia, Dr. Pozsonyi Zoltán, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

34.     Rosta Klára ÁOK VI., Pintér Nándor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Fekete Andrea, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika, Dr. Rigó János, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

35.     Soltész Zsuzsa GYTK V., Kovács Flóra GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Szökő Éva, Gyógyszerhatástani Intézet

36.     Szabadits Eszter ÁOK III., Cserép Csaba ÁOK II.
Témavezető(k): Dr. Nyíri Gábor, MTA KOKI

37.     Szabó Péter, Molnár Viktor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hegyesi Hargita, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

38.     Szanda Gergő ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Spät András, Élettani Intézet

39.     Szappanos Ágnes, Sereg Márta ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Rácz Károly, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

40.     Széplaki Gábor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Varga Lilian, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

41.     Takács Ágnes Ildikó ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nagy Zoltán, I. Szemészeti Klinika

42.     Tamás Bálint ÁOK V., Simonffy László, ÁOK IV., Puskás Melinda BME TTK V.
Témavezető(k): Dr. Hüttl Kálmán, Dr. Várallyay Csanád, Ér- és Szívsebészeti Klinika

43.     Tóth Ágnes ELTE TTK III.
Témavezető(k): Dr. Rónai Zsolt, Orvosi Vegytani Intézet

44.     Vasvári Gergely ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Ch. Herold-Mende, Dr. Patonay Lajos, Ruprecht-Karls Egyetem, Fül-Orr-Gégészeti Klinika Heidelberg, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

45.     Vécsey Zsombor FOK III.
Témavezető(k): Dr. Fehér Erzsébet, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

II. díjasok

1.        Angyalics Friderika, Merész Erzsébet ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kovács Gábor, Dr. Németh Ágnes, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

2.        Bognár Péter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Gyarmati Zsuzsa, Dr. Tímár Júlia, Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

3.        Fehér Bálint GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Antal István, Gyógyszerészeti Intézet

4.        Fekete Katalin, Bárány Tamás, Pék Tamás ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Szabó Csaba, Dr. Préda István, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet, MTA-Semmelweis Egyetem Kardiovaszkuláris Kutatócsoport

5.        Hegyesi Orsolya, Bíró Zoltán FOK V.
Témavezető(k): Dr. Varga Gábor, Dr. Burghardt Beáta, Orálbológiai Tanszék

6.        Hetthéssy Judit ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Mátrai Máté, Dr. Nádasy György, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

7.        Hrapka Erzsébet, Lengyel Márta ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Reusz György, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

8.        Jámbor Andrea GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Kursinszki László, Farmakognóziai Intézet

9.        Jámbrik Zsuzsanna ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Koller Ákos, Dr. Tóth János, Kórélettani Intézet

10.     Jász Máté FOK V., Pipicz Sándor FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Varga Gábor, Dr. Tóth Zsuzsanna, Orálbiológia Tanszék, Konzerváló Fogászati Klinika

11.     Kertész Zsuzsanna ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Uher Ferenc, Országos Gyógyintézeti Központ

12.     Kiss Mátyás ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéry Ágnes, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

13.     Kondor Andrea ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Bibok György, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

14.     Kovács Ágnes Zsófia, Szeifert Lilla ÁOK V., Szentkirályi András ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Novák Márta, Dr. Molnár Miklós Zsolt, Dr. Mucsi István, Magatartástudományi Intézet

15.     Kunstár Aliz ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Uher Ferenc, Országos Gyógyintézeti Központ

16.     Laki Mónika GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Hajdú Mária, Gyógyszerészeti Intézet

17.     Losonczi Veronika ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nagy György, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

18.     Molnár Ágnes ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Holló Gábor, I. Szemészeti Klinika

19.     Muhari Edit ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Körner Anna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

20.     Németh Beáta ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Hájos Norbert, MTA KOKI

21.     Németh Ilona ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Pánczél Pál, Dr. Prohászka Zoltán, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

22.     Őrsy Petra ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Benyó Zoltán, Dr. Stefan Offermanns, Klinikai Kísérleti Kutató és Humán Élettani Intézet, Heidelbergi Egyetem Farmakológiai Intézet

23.     Péterfia Bálint ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Kovalszky Ilona, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

24.     Sipos Anna ELTE TTK IV.
Témavezető(k): Dr. Peták István, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

25.     Sipter Emese ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Losonczy György, Pulmonológiai Klinika

26.     Sipter Emese ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kerényi Tibor, II. Sz. Patológiai Intézet

27.     Szabari Anamária FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Barabás József, Dr. Vízkelety Tibor, Szájsebészeti és Fogászati Klinika

28.     Szegedi Andrea ÁOK V.
Témavezető(k): …, I. Sz. Sebészeti Klinika

29.     Szeifert Lilla, Kovács Ágnes Zsófia, Kóczy Ágnes ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Novák Márta, Dr. Molnár Miklós Zsolt, Dr. Mucsi István, Magatartástudományi Intézet, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

30.     Szentkirályi András ÁOK VI., Szeifert Lilla, Kóczy Ágnes ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Novák Márta, Dr. Molnár Miklós Zsolt, Dr. Mucsi István, Magatartástudományi Intézet

31.     Szilágyi Imre, Varsányi Éva ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. István Gábor, II. Sz. Sebészeti Klinika

32.     Tóth Balázs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Bak Judit, Orvosi Biokémiai Intézet

33.     Vagyon Gábor, Lang Erika, Laskói Balázs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nagy Viktor, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

III. díjasok

1.        Almási Csilla ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Mucsi István, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

2.        Baghy Kornélia, ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Kovalszky Ilona, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

3.        Baka Edit GYTK V.
Témavezető(k): Takácsné dr. Novák Krisztina, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

4.        Besenyei Csilla ÁOK V., Székely Borbála, Pintér Alexandra ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Mersich Beatrix, Dr. Kollai Márk, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

5.        Bíró Zsuzsanna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Antal Imre, Ortopédiai Klinika

6.        Blümel Benjamin ÁOK II., Felfalusi Yvone ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Földes Katalin, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

7.        Brüchner Edit ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Barna István, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

8.        Christina Silaghi FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

9.        Czirok Szabina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Vígh Béla, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

10.     Gróf Katalin ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Ablonczy Mária, Dr. Tomsits Erika, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

11.     Hadar Milloh ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Wenger Tibor, Humánmorfológia és Fejlődésbiológiai Intézet

12.     Halász Gergely ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szél Ágoston, Dr. Lukáts Ákos, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

13.     Hegedűs Vera GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Tretter László, Orvosi Biokémiai Intézet

14.     Héjjas Krisztina ELTE TK V.
Témavezető(k): Dr. Szepesi Ágota, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

15.     Horváth Katalin BMG VEK V., Kőmíves Csilla ÁOK IV., Kianek Eszter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Molnár Miklós, Kórélettani Intézet

16.     Horváth Nóra, Tugyán Ildikó ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hupuczi Petronella, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

17.     Huszka Zsolt, Légrádi Péter GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Gróf Pál, Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet

18.     Ihm Zsófia ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nagy György, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

19.     Kálóczi Parícia ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kóbori László, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

20.     Karip Eszter ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Hunyady László, Dr. Szidonya László Élettani Intézet

21.     Kékesi Dóra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kis Éva, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

22.     Kis Éva, Leé Sarolta ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Gyarmati Zsuzsa, Dr. Tímár Júlia, Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

23.     Kramer Zsófia ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tóvári József, Országos Onkológiai Intézet

24.     Liktor Bálint ÁOK IV., Karácsony Orsolya ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tretter László, Orvosi Biokémiai Intézet

25.     Makai Zsolt, Galamb Ádám ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Pajor Attila, Dr. Nemes László, II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika, Országos Gyógyintézeti Központ

26.     Musch Nikolett ÁOK IV., Molnár István Artúr ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Harsányi László, I. Sz. Sebészeti Klinika

27.     Nagy Orsolya ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Buzás Edit, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

28.     Németh Tamás ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hartyánszky István, Dr. Simor Tamás, Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet

29.     Pelsőczi Gergely ÁOK II.
Témavezető(k): Dr. Tahin Emma, Közegészségtani Intézet

30.     Prekopp Péter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Noszek László, Fül-Orr-Gégészeti és Fej- Nyaksebészeti Klinika

31.     Riza Hajnal-Timea, Bardócz Lóránt, Hadadi László ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Brassai Attila, MOGYE Gyógyszertan Tanszék, Marosvásárhely

32.     Rózsa Balázs ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Görög Dénes, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

33.     Salamon Anna ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Komorowicz Erzsébet, Orvosi Biokémiai Intézet

34.     Schmideg György FOK IV., Csadó Kinga FOK III.
Témavezető(k): Dr. Márton Krisztina, Fogpótlástani Klinika

35.     Tóth Luca ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Bíró Adrienn, Dr. Farkas Henriette, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

36.     Vered Dulberg ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Herberth Balázs, Dr. Madarász Emília, MTA KOKI

37.     Zilahy Gábor, Themistoklis Konstantinos ÁOK IV.
Témavezető(k): Raffai Gábor, Dr. Monos Emil, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet


2004

I. díjasok

1.        Alföldi Tünde FOK V.
Témavezető(k): Dr. Varga Gábor, Dr. Nagy Krisztián, Orálbiológiai Tanszék

2.        Andrasek Viktória GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Kéry Ágnes, Farmakognóziai Intézet

3.        Bányász Ilona ÁOK VI,
Témavezető(k): Dr. Vannay Ádám, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

4.        Bedi Katalin ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Kovalszky Ilona, Szarvas Tibor, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

5.        Bencze Viktória ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Palkovits Miklós, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

6.        Berta Ágnes Ida ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szél Ágoston, Dr. Lukáts Ákos, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

7.        Botos Erzsébet ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. L. Kiss Anna, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

8.        Enyedi Balázs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Buday László, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

9.        Farkas Balázs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Takács Mária, Országos Epidemiológiai Központ

10.     Földi Ágota Anna GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Mátyus Péter, Halászné Dajka Beáta, Szerves Vegytani Intézet

11.     Gilly Réka ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tímár József, Dr. Tóvári József, Országos Onkológiai Intézet

12.     Hagyó Krisztina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Németh János, I. Szemészeti Klinika

13.     Hiller Bernadett ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Récsán Zsuzsanna, II. Szemészeti Klinika

14.     Horváth Béla, Őrsy Petra ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Benyó Zoltán, Dr. Stefan Offermanns, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet, Heidelbergi Egyetem Farmakológiai Intézet

15.     Hosszú Krisztina, Halmos Judit ÁOK V., Besenyei Csilla ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Mersich Beatrix, Dr. Gerő László, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

16.     Kőmíves Csilla, Jermendy Ágnes, Simor Attila ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Molnár Miklós, Kórélettani Intézet

17.     Krepuska Miklós ÁOK IV., Benedek-Tóth Zoltán ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla, Ér- és Szívsebészeti Klinika

18.     Liktor Bálint ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Tretter László, Orvosi Biokémiai Intézet

19.     Lukács Viktor ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Enyedi Péter, Élettani Intézet

20.     Makra Gábor Milán ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kiss János, Ortopédiai Klinika

21.     Marton Adrienn ÁOK VI., Almási Csilla ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Mucsi István, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

22.     Maurovich Horváth Pál ÁOK V., Soltész Ádám ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla, Dr. Soós Pál, Ér- és Szívsebészeti Klinika

23.     Mihály Zoltán ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kupcsulik Péter, I. Sz. Sebészeti Klinika

24.     Miklós Melinda ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Tretter László, Orvosi Biokémiai Intézet

25.     Molnár Bálint FOK V.
Témavezető(k): Dr. Kövesi György, Dr. Darvas Zsuzsanna, Paradontológiai Klinika, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

26.     Molnár István, Kecskés András ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Harsányi László I. Sz. Sebészeti Klinika

27.     Németh Krisztián ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kóbori László, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

28.     Róka Anikó ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Jánoskuti Lívia, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

29.     Szabó Péter, Molnár Viktor ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Hegyesi Hargita, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

30.     Szalay Krisztián ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szendrői Miklós, Dr. Antal Imre, Ortopédiai Klinika

31.     Szeifert Lilla, Kovács Ágnes ÁOK IV., Csépányi Gábor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Novák Márta, Dr. Molnár Miklós, Dr. Mucsi István, Magatartástudományi Intézet

32.     Szmola Richárd ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sasvári Mária, Dr. Sahin-Tóth Miklós, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

33.     Takács Mária GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Podányi Benjamin, Szerves Vegytani Intézet

34.     Takács Tamás ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Verebély Tibor, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

35.     Tátrai Péter ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Kovalszky Ilona, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákutató Intézet

36.     Tímár Csaba ÁOK IV., Radovics Tamás ÁOK VI.
Témavezető(k): Rada Balázs, Dr. Ligeti Erzsébet, Élettani Intézet

37.     Tóth Balázs ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Bak Judit, Orvosi Biokémiai Intézet

38.     Tusor Nóra, Kelen Kata ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Reusz György, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

39.     Varsányi Éva ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Járányi Zsuzsanna, Ér- és Szívsebészeti Klinika

40.     Wagner Vince, Bányász Ilona, Pap Károly ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nagy Viktor, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

41.     Zupán Kristóf ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Pártos Oszkár, Dr. Kári Béla, Országos Kardiológiai Intézet, Radiológiai és Onkoterápiás Klinika

II. díjasok

1.        Bárdos Petra Panna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nieszner Éva, Cardiovsculáris Tanszék

2.        Benedek-Tóth Zoltán ÁOK VI., Krepuska Miklós ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla, Dr. Zima Endre, Ér- és Szívsebészeti Klinika

3.        Bognár Péter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Gyarmati Zsuzsanna, Dr. Tímár Júlia, Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

4.        Dénes Mónika ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Lengyel Mária, Kardiológiai Tanszék

5.        Felvinci Réka, Németh Éva ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Farkas Henriette, Dr. Fekete Béla, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

6.        Grósz Zsófia ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Oprea Valéria, Országos Kardiológiai Intézet

7.        Gyenge Melinda GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Tekes Kornélia, Gyógyszerhatástani Intézet

8.        Iffiú András FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tölgyesi Ferenc, Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet

9.        Kaszab Csilla ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Wikonkál Norbert, Bőr- és Nemikórtani Klinika

10.     Kiss Róbert GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Falus András, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

11.     Kocsis Nárcisz ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tolna Judit, Dr. Gazdag Gábor, Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika

12.     Mészáros Lívia ÁOK II.
Témavezető(k): Dr. Tímár József, Dr. Ladányi Andrea, Országos Onkológiai Intézet

13.     Miskolci Orsolya, Szegedi Andrea ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szalay Ferenc, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

14.     Nagy Anikó ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Várnai Péter, Élettani Intézet

15.     Németh Tamás ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Hartyánszky István, Országos Kardiológiai Intézet, Dr. Simor Tamás, Ér- és Szívsebészeti Klinika

16.     Pásztor Edina Mercédesz, Breuer Tamás ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Ivanics Tamás, Dr. Ligeti László, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

17.     Pintér Nándor ÁOK IV., Rosta Klára ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Fekete Andrea, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

18.     Pólos Miklós ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Oláh Imre, Dr. Nagy Nándor, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

19.     Sereg Márta, Szappanos Ágnes ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Rácz Károly, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

20.     Sipter Emese ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kerényi Tibor, Dr. Losonczy György, II. Sz. Patológiai Intézet, Pulmonológiai Klinika

21.     Sum Adrienn, Péterfi Zalán ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Geiszt Miklós, Élettani Intézet

22.     Süle András GYTK V.
Témavezető(k): Csempesz Ferenc, ELTE Kolloidkémiai és Kolloidtechnológiai Tanszék

23.     Szabó Ágnes ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Győrffy Hajnalka, II. Sz. Patológiai Intézet

24.     Szegő Eszter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Mezei Mónika, Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Klinika

25.     Szigeti Andrea ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Fodor Magdolna, II. Szemészeti Klinika

26.     Szokoly Miklós ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Lakatos József, Dr. Zahár Ákos, Ortopédiai Klinika

27.     Takács Ágnes Ildikó ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nagy Zoltán Zsolt, I. Szemészeti Klinika

28.     Takács F. Zoltán ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Urbancsek János, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

29.     Wohner Nikolett ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Komorowicz Erzsébet, Orvosi Biokémiai Intézet

30.     Zemankovics Rita ELTE TTK
Témavezető(k): Dr. Hájos Norbert MTA KOKI

31.     Zupán Kristóf ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Csík Gabriella, Dr. Fekete Andrea, Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet

III. díjasok

1.        Almási Csilla ÁOK IV., Marton Adrienn ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Mucsi István, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

2.        Almási Noémi ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Horváth Miklós, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyak Sebészeti Klinika

3.        Bertha Eszter Anna ÁOK V., Bulucz Judit ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Simon Lajos, Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika

4.        Bőgel Gábor ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Buday László, Dr. Tamás Péter, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

5.        Breuer Tamás ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Székely Andrea, Dr. Tóth Miklós, Országos Kardiológiai Intézet

6.        Czegle Ibolya, Lizák Beáta ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Bánhegyi Gábor, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

7.        Csillag Judit, Pintér Ágnes ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Körner Anna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

8.        Demeter Irma GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Varga Gábor, Orálbiológiai Tanszék

9.        Entz László, Sax Balázs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nagy Andrea, Dr. Kékesi Violetta, Ér- és Szívsebészeti Klinika

10.     Gönczi Anna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nemoda Zsófia, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

11.     Henczi Ágnes, Berla Zita ÁOK V., Kálovics Tamás ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szamosi Tamás, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

12.     Huszty Gergely ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Sándor József, III. Sz. Sebészeti Klinika

13.     Jermendy Ágnes ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Klein Izabella, Dr. Váradi András, MTA Enzimológiai Intézet

14.     Kállai Nikolett GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Mátyus Péter, Szerves Vegytani Intézet

15.     Kiss Marianna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nyíri Péter, Ortopédiai Klinika

16.     Kiss Zsuzsanna ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Küstel Marinna, Dr. Répássy Gábor, Fül- Orr- Gégészeti és Fej- Nyaksebészeti Klinika

17.     Korcsmáros Tamás ELTE TTK II., Papp Eszter
Témavezető(k): Dr. Csermely Péter, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

18.     Köllő Mihály ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nusser Zoltán, MTA KOKI

19.     Lakatos Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Prónai László, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

20.     Lekszikov Gábor GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Hajdú Mária, Gyógyszerészeti Intézet

21.     Mészáros Gyöngyi ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kolev Kraszimir, Orvosi Biokémiai Intézet

22.     Miriam Ishiguro ÁOK V., Horváth Béla ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Benyó Zoltán, Dr. Sándor Péter, Klinikai Kísérleti Kutató, Humán Élettani Intézet

23.     Németh Éva, Felvinci Réka ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Farkas Henriette, Dr. Fekete Béla, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

24.     Őrsy Petra, Huszty Gergely, Horváth Béla ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Benyó Zoltán, Dr. Stefan Offermanns, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet, Heidelbergi Egyetem Farmakológiai Intézet

25.     Pikály Nóra ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Váradi András, Dr. Földes Gábor, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

26.     Pócza Péter ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Darvas Zsuzsanna, Genetikai, Sejt-és Immunbiológiai Intézet

27.     Poroszkai Mária ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Holló Péter, Bőr- és Nemikórtani Klinika

28.     Schäfer Balázs FOK III.
Témavezető(k): Dr. Joób Árpád, Szájsebészeti és Fogászati Klinika

29.     Szabó Judit ÁOK V., Porpáczy Krisztina ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Rácz Károly, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

30.     Szakony Orsolya ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Lohinai Zsolt, Dr. Szabó Csaba, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

31.     Székely Anikó ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szőke György, Ortopédiai Klinika

32.     Szentpáli Zsófia ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Temesvári András, Országos Kardiológiai Intézet

33.     Tóth Márta ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Holló Gábor, I. Szemészeti Klinika

34.     Valkó Luca ÁOK IV., Nagy Orsolya ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Búzás Edit, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

35.     Vojnisek Zsuzsanna ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szőnyi László, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika


2003

I. díjasok

1.        Balla Borbála, Turu Gábor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hunyady László, Dr. Gáborik Zsuzsanna, Élettani Intézet

2.        Béni Szabolcs GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Szakács Zoltán, Dr. Noszál Béla, Gyógyszerészi Kémiai Intézet, ELTE Szervetlen és Analitikai Kémiai Tanszék

3.        Bokodi Géza, Somoskői Zsuzsa ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Vásárhely Barna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

4.        Dunkel Kinga ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szalay Ferenc, Dr. Hegedűs Dalma, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

5.        Enyedi Balázs ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Buday László, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

6.        Fónyad László ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Rácz Gergely, Dr. Sujbert László, Dr. Szende Béla, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

7.        Hegedűs Márton ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Fekete Andrea, Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet

8.        Hevesi-Tóth Barbara GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Balázs Andrea, Farmakognóziai Intézet

9.        Hollósi Péter SZTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Kovalszky Ilona, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

10.     Horváth Béla ÁOK VI., Ishiguro Miriam ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Benyó Zoltán, Dr. Sándor Péter, Klinikai Kísérleti Kutató és Humán Élettani Intézet

11.     Istenes Ildikó ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kempler Péter, Dr. Keresztes Katalin, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

12.     Jósa Valéria ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Heinz Stammberger, Hals-, Nasen-, Ohren-Universitatsklinik, Graz

13.     Kalocsai Ágnes ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Káldi Krisztina, Élettani Intézet

14.     Karádi Éva ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Rácz Károly, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

15.     Keller Anikó ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Darvas Katalin, I. Sz. Sebészeti Klinika

16.     Kiss Levente ÁOK V., Kováts Zsuzsanna ÁOK VI., Veres Zoltán ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Lénárd Zsuzsanna, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

17.     Kovács Ágnes ÁOK III., Vámos Eszter ÁOK VI., Kovács Anett ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Novák Márta, Dr. Molnár Miklós, Dr. Mucsi István, Magatartástudományi Intézet

18.     Kovács Fruzsina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Dobos Matild, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

19.     Kováts Zsuzsanna ÁOK VI., Besenyei Csilla ÁOK III., Paulics László ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Lénárd Zsuzsanna, Klinikai Kísérleti Kutató- és Humán Élettani Intézet

20.     Marton Adrienn ÁOK VI., Almási Csilla ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Mucsi István, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

21.     Miklós Melinda ÁOK II.
Témavezető(k): Dr. Tretter László, Orvosi Biokémiai Intézet

22.     Molnár Viktor ÁOK III., Lazáry Áron ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Hegyesi Hargita, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

23.     Molnár Bálint FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kövesi György, Dr. Darvas Zsuzsa, Paradontológiai Klinika, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

24.     Nagy Krisztián FOK V., Alföldi Tünde FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Varga Gábor, MTA KOKI Orálbiológiai Tanszék

25.     Németh Krisztián ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kóbori László, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

26.     Pólos Miklós ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Oláh Imre, Dr. Nagy Nándor, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

27.     Róka Anikó, Garai István ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Jánoskuti Lívia, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

28.     Rosta Klára ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Vér Ágota, Dr. Fekete Andrea, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

29.     Schlick Barbara, Bárány Olga ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kovács Gábor, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

30.     Széplaki Gábor ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Varga Lilian, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

31.     Szternák Nóra ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Köves Péter, Magyar Honvédség Központi Honvédkórház

32.     Takács Noémi ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szőnyi László, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

33.     Tanács Levente, Reismann Péter, Dancs Viktória ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Dérfalvi Beáta, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

34.     Tátrai Péter ELTE TTK IV.
Témavezető(k): Dr. Kovalszky Ilona, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

35.     Trájer Attila János ÁOK I.
Témavezető(k): Dr. Palkovits Miklós, Anatómiai Intézet Neuromorfológiai Laboratórium

36.     Tóth Márta ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Holló Gábor, I. Szemészeti Klinika

37.     Udvarnoki Katalin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Prohászka Zoltán, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

38.     Váli László ÁOK VI., Szabó Andrea, Géczi Mariann ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kupcsulik Péter, I. Sz. Sebészeti Klinika

39.     Völgyi Gergely GYTK V.
Témavezető(k): Takácsné dr. Novák Krisztina, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

II. díjasok

1.        Bácsi Krisztián, Patócs Barbara ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Garami Miklós, Dr. Schuler Dezső, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

2.        Bereczky Bíborka ÁOK VI., Gilly Réka ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tímár József, Dr. Tóvári József, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet, Országos Onkológiai Intézet

3.        Béres András ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Lázár Imre, Magatartástudományi Intézet

4.        Bíró Éva ÁOK IV., Takács Ágnes ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Oláh Imre, Dr. Nagy Nándor, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

5.        Berkes Enikő ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hunyady László, Dr. Bor Márta, Élettani Intézet, MÁV Kórház

6.        Czegle Ibolya, Lizák Beáta ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Bánhegyi Gábor, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

7.        Kiss Judit ÁOK IV., Porpáczy Krisztina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Rácz Károly, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

8.        Kiss Róbert GYTK IV.
Témavezető(k): Horváth Péter, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

9.        Kóczián Kristóf GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Noszál Béla, Mazák Károly, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

10.     Kromplák Zsanett ÁOK III., Nagy Krisztián FOK V.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos, Dr. Benis Szabolcs, Anatómia, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

11.     Kun Helga ÁOK V., Balázs Enikő, Berla Zita ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szamosi Tamás, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

12.     Szűcs Gábor ÁOK VI., Gergely Mihály ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kiss Orsolya, Dr. Merkely Béla, Ér- és Szívsebészeti Klinika

13.     Takács Tamás ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Verebély Tibor, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

14.     Tollas Örs FOK V.
Témavezető(k): Dr. Nagy Ákos, Dr. Dobó Nagy Csaba, Orálbiológiai Tanszék, Fogpótlástani Klinika

15.     Tóth János ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Koller Ákos, Dr. Csekő Csongor, Kórélettani Intézet

16.     Varsányi Balázs ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Farkas Ágnes, II. Szemészeti Klinika

17.     Veres Zoltán ÁOK III., Szigeti Andrea ÁOK V., Tóth Nelli ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Studinger Péter, Dr. Somogyi Anikó, Klinikai Kísérleti Kutató és Humán Élettani Intézet, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

18.     Zádori Anita, Ágoston Viktor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Madarász Emília, Dr. Sáfrány Géza, MTA KOKI

III. díjasok

1.        Andó Rómeó GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Mátyus Péter, Dr. Tapolcsányi Pál, Éliás Olivér, Szerves Vegytani Intézet

2.        Balogh Emese ÁOK V.
Témavezető(k): Dr.Hartyánszky István, Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet

3.        Bereczky Bíborka ÁOK VI., Guzsolván Lajos ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Ondrejka Pál, II. Sz. Sebészeti Klinika

4.        Diana Reser ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Köves Katalin, Dr. Kausz Mária, Dr. Horváth Károly, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

5.        Egresits József ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. László Ferenc, MTA KOKI

6.        Gergely Mihály ÁOK VI., Benedek-Tóth Zoltán ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Zima Endre, Dr. Merkely Béla, Ér- és Szívsebészeti Klinika

7.        Gönczi Anna, Schmid Anita ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nemoda Zsófia, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet, Pszichiátriai Addiktológiai és Gyermekpszichiátriai Tanszék

8.        Gulyás Szilvia ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szirmai Imre, Neurológiai Klinika

9.        Hagyó Krisztina ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Németh János, I. Szemészeti Klinika

10.     Imre Gergely ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Mihalik Rudolf, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

11.     Kornseé Zoltán ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kárpáti Sarolta, Dr. Rácz Emőke, Bőr- és Nemikórtani Klinika

12.     Kun Lídia ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kőhidai László, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

13.     Marton József ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nagy Péter, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

14.     Rácz Attila ÁOK VI.
Témavezető(k): Fischer Tamás, Dr. Ed Hurt Biochemie-Zentrum Heidelberg

15.     Schneider Krisztina, Kuruczi Sarolta, Szőke Dorottya FOK V.
Témavezető(k): Dr. Nagy Gábor, Orálbiológiai Tanszék

16.     Szmola Richárd ÁOK V., Tóth Ágnes ELTE I.
Témavezető(k): Dr. Sasvári Mária, Dr. Rónai Zsolt, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

17.     Tímár Orsolya ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Pánczél Pál, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

18.     Ujfaludi Adrienn ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Matolcsy András, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

19.     Wolf Zsuzsanna, Dunkel Kinga ÁOK VI-
Témavezető(k): Dr. Horváth Csaba, Dr. Ferencz Viktória, Dr. Mészáros Szilvia, Dr. Szalay Ferenc, I. Sz. Belgyógyászati Klinika


2002

I. díjasok

1.        Balla Borbála ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hunyady László, Gáborik Zsuzsanna, Élettani Intézet

2.        Bárdos Petra Panna ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Hamvas Antal Urológiai Klinika

3.        Bauer András GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Buday László, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

4.        Béni Szabolcs GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Noszál Béla, Dr. Szakács Zoltán, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

5.        Benis Szabolcs ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos, Anatómia, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

6.        Benke Péter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Bognár László, Országos Idegsebészeti Tudományos Intézet

7.        Benkő Rita ELTE TTK V., Mészáros Gyöngyi ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Tóth András, Klinikai Kísérleti Kutató és Humán Élettani Intézet

8.        Bíró Éva, Takács Ágnes ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Oláh Imre, Dr. Nagy Nándor, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

9.        Csák Tímea, Takács Henrietta ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Laczkó Ágnes, Ér- és Szívsebészeti Klinika

10.     Cséplő Krisztina, Varga Virág ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Salacz György, II. Szemészeti Klinika

11.     Erdei Tamás, Tallós Gábor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Lengyel Mária, Kardiológiai Tanszék

12.     Fabó Dániel ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Borhegyi Zsolt, MTA-KOKI

13.     Gelencsér András GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Csóka Gabriella, Gyógyszerészeti Intézet

14.     Gerencsér Andrea ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kovács Krisztina, MTA KOKI

15.     Hangya Balázs ÁOK III., Jelinek Ivett GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. László Valéria, Genetika, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

16.     Horváth Eszter ÁOK V., Niedermayer Dóra ÁOK VI., Horváth Béla ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Benyó Zoltán, Dr. Sándor Péter, Klinikai Kísérleti Kutató és Humán Élettani Intézet

17.     Jakus Zoltán ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Mócsai Attila, Élettani Intézet

18.     Keszei Márton BME V.
Témavezető(k): Dr. Szalay Csaba, MTA Immunológiai Kutatócsoport

19.     Kiss Levente ÁOK IV., Kováts Zsuzsanna ÁOK V., Osztovits János ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Lénárd Zsuzsanna, Dr. Kollai Márk, Klinikai Kísérleti Kutató és Humán Élettani Intézet

20.     Lang Tamás ÁOK V., Rossides George ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kiss Árpád, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

21.     Margittai Éva ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Bánhegyi Gábor, Dr. Csala Miklós, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

22.     Nagy Ditta ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nagy M György, Dr. Tóth E Béla, Dr. Góth Miklós, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

23.     Nagy Géza, Szigeti Andrea ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Somogyi Anikó, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

24.     Nagy Krisztián dr. FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Varga Gábor, Rácz Gábor MTA KOKI

25.     Osztheimer István ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Buzás Edit, Dr. Pállinger Éva Genetika, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

26.     Osztovits János ÁOK IV., Studinger Péter ÁOK VI., Kováts Zsuzsanna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Lénárd Zsuzsanna, Dr. Kollai Márk, Klinikai Kísérleti Kutató és Humán Élettani Intézet

27.     Pálfi Melinda GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Kéry Ágnes, Farmakognóziai Intézet

28.     Pólos Miklós ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Oláh Imre, Dr. Nagy Nándor, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

29.     Róna Zsófia ÁOK IV., Schmidt Anita ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Sasvári Mária, Dr. Nemoda Zsófia, Tárnok Zsanett, Orvosi Vegytani Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet, Pszichiátriai Addiktológiai és Gyermekpszichiátriai Tanszék

30.     Silke Weischede ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kopper László, Dr. Sebestyén Anna, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

31.     Sipos Arnold, Ambrus Bence ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Hably Csilla, Élettani Intézet

32.     Smudla Anikó ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nyíri Péter, Dr. Somogyi Péter, Ortopédiai Klinika

33.     Szigeti András ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nagy Zoltán, I. Szemészeti Klinika

34.     Szmola Richárd ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Sasvári Mária, Dr. Rónai Zsolt, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

35.     Szternák Nóra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Köves Péter, Magyar Honvédség Központi Honvédkórház

36.     Sztranyák Anikó Tamara ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kalmár Ágnes, Budai Gyermekkórház

37.     Szűcs Orsolya ÁOK IV., Galambos Zoltán ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Balázs Ákos, Dr. Kupcsulik Péter, I. Sz. Sebészeti Klinika

38.     Tóth Erika ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Koller Ákos, Dr. Bagi Zsolt, Kórélettani Intézet

39.     Tóth János ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Koller Ákos, Dr. Bagi Zsolt, Kórélettani Intézet

40.     Vámos Eszter ÁOK V., Zámbó Mónika ÁOK VI., Kovács Ágnes ÁOK II.
Témavezető(k): Dr. Novák Márta, Dr. Mucsi István, Magatartástudományi Intézet

II. díjasok

1.        Balogh Balázs GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Mátyus Péter, Szerves Vegytani Intézet

2.        Derzbach László ÁOK V., Rudolf Judit ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Lakatos Péter, Dr. Takács István, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

3.        Dunai György ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szabó Miklós, Dr. Vásárhelyi Barna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

4.        Felföldi Balázs ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Magyar Attila, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

5.        Fintha Attila ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Rosivall László, Dr. Mucsi István, Kórélettani Intézet

6.        Gergely Mihály, Szűcs Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Zima Endre, Dr. Merkely Béla, Ér- és Szívsebészeti Klinika

7.        Herczenik Eszter ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Cervenák László, Dr. Füst György, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

8.        Holczbauer Ágnes, Dunkel Kinga, Petrovics Dóra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szalay Ferenc, Dr. Németh Julianna, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

9.        Hornyák Csilla ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kovács Tibor, Neurológiai Klinika

10.     Jósa Valéria ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Répássy Gábor, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

11.     Keller Anikó ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Székely Eszter, II. Sz. Patológiai Intézet

12.     Keller Anikó ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Borsodi Marianna, Dr. Darvas Katalin, I. Sz. Sebészeti Klinika

13.     Kenessey István ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kénesi Erzsébet, Dr. Bauer Pál, Orvosi Biokémiai Intézet

14.     Környei Ákos BME IV.
Témavezető(k): Dr. Tretter László, Dr. Christos Chinopoulos, Orvosi Biokémiai Intézet

15.     Merész Katalin, Koltay Angéla, Povázai Katalin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szamosi Tamás, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

16.     Moldrich Gabriella ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Wenger Tibor, Dr. Ehrenreich, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet, Max-Planck-Institut Göttingen

17.     Pados Kornélia ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Győry József, II. Szemészeti Klinika

18.     Polgár Patrícia, Szabó Magda ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tringer László, Dr. Jekkel Éva, Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika

19.     Sztrinkai Gergely ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kiss János, Dr. Szendrői Miklós, Ortopédiai Klinika

20.     Szűcs Gábor ÁOK V., Szilágyi Szabolcs ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Vágó Hajnalka, Dr. Merkely Béla, Ér- és Szívsebészeti Klinika

21.     Tóth Márta ÁOK IV., Zajats Tatjana ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Holló Gábor, I. Szemészeti Klinika

22.     Török Klára, Vasas Norbert ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Dubecz Sándor, Országos Onkológiai Intézet

23.     Udvarnoki Katalin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Füst György, Dr. Prohászka Zoltán, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

24.     Veres Gábor ÁOK III., Hausmann Gergely ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szabolcs Zoltán, Ér- és Szívsebészeti Klinika

25.     Zádori Zoltán, Nyul Szabolcs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Gyires Klára, Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

26.     Zaránd Attila ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Gondos Tibor, Transzplantációs és Sebészeti Klinika, Dr. Ramin Banafsche, Ruprecht-Karls Universität Heidelberg

27.     Zichó Dávid ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Puskár Zita, Dr. Réthelyi Miklós, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

Rektori dicséret

1.        Adorján István ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Kálmán Mihály, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

2.        Balogh Ádám, Merán Zoltán ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Deák György, Dr. Tislér András, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

3.        Bányai Péter GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Bálványos István, Farmakognóziai Intézet

4.        Bányász Ilona, Papp Károly, Wagner Vince, Takács Tamás ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nagy Viktor, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

5.        Bedőcs Péter, Papp Károly, Takács Tamás ÁOK IV.
Témavezető(k): Koltai Mária, Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet

6.        Bereczky Bíborka ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. István Gábor, Dr. Bognár Gábor, II. Sz. Sebészeti Klinika

7.        Dolgos Szilveszter, Jankovich Boglárka ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Folyovich András, Neurológiai Klinika

8.        Dunkel Kinga, Petrovics Dóra, Holczbauer Ágnes V.
Témavezető(k): Dr. Szalay Ferenc, Dr. Lakatos Péter, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

9.        Elor Guy ÁOK IV., Abbas Mamode Yusuf ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Rónai András, Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

10.     Fülöp Csaba ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Molnár Zoltán, Élettani Intézet

11.     Ghyczy Dóra ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Dákay Mária, Közegészségtani Intézet

12.     Gőbl Gergely ÁOK V., Czigler Balázs ÁOK II.
Témavezető(k): Dr. Nyáry István, Országos Idegsebészeti Tudományos Intézet

13.     Hajdu Melinda ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Puskás Éva, Országos Haematológiai és Immunológiai Intézet

14.     Hirschberg Kristóf ÁOK IV., Lazáry Áron ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Hegyesi Hargita, Genetikai-, Sejt és Fejlődésbiológiai Intézet

15.     Kemecsei Péter ÁOK V., Saritz Katalin, Pásztor Edina Mercédesz ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Ivanics Tamás, Dr. Ligeti László, Klinikai Kísérleti Kutató és Humán Élettani Intézet

16.     Könyves-Kolonics Márton ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Fedorcsák Imre, Országos Idegsebészeti Tudományos Intézet

17.     Lakatos Gábor ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Molnár Béla, Galamb Orsolya, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

18.     László Dániel, Halász György ÁOK V., Berkes Katalin ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Molnár Miklós, Kórélettani Intézet

19.     Lesch Balázs ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Farkas Ágnes, II. Szemészeti Klinika

20.     Lódi Csaba ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Illyés György, II. Sz. Patológiai Intézet

21.     Lukács Gabriella GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Stampf György, Gyógyszerészeti Intézet

22.     Majnik Judit, Oláh Márk ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Rácz Károly, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

23.     Márkus Rita ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Répássy Gábor, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

24.     Mohl Adrienn ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kovács Gábor, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

25.     Molnár Andrea ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Bérczi Viktor, Dr. Hüttl Kálmán, Ér- és Szívsebészeti Klinika

26.     Patryk Moskwa ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Ligeti Erzsébet, Department of Physiology

27.     Pintér Zoltán ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Baranyai György, Traumatológiai Tanszék

28.     Piros Petra ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kóbori László, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

29.     Sari Shira Ziv ÁOK IV., Halász György, László Dániel ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Molnár Miklós, Kórélettani Intézet

30.     Scharek Petra ÁOK V., Donászi András ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Fülöp A. Kristóf, Genetika, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

31.     Somogyi Gabriella ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Mezei Mónika, Aneszteziológiai és Intenzív Terápiás Klinika

32.     Szilágyi Szabolcs ÁOK VI., Horváth Pál ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla, Ér- és Szívsebészeti Klinika

33.     Takács Noémi ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szőnyi László, Dr. Dérfalvi Beáta, Dr. Gergely Péter, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

34.     Tallós Gábor. Erdei Tamás ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Lengyel Mária, Kardiológiai Tanszék

35.     Tibay György, Szigeti Katalin ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szél Ágoston, Dr. Lukáts Ákos, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

36.     Tihanyi Balázs ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tihanyi Tibor, I. Sz. Sebészeti Klinika

37.     Török Krisztina ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kőhidai László, Genetikai-, Sejt és Fejlődésbiológiai Intézet

38.     Turu Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hunyady László, Szaszák Márta, Élettani Intézet

39.     Vasvári Gergely ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

40.     Vértesaljai Márton ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Herszényi László. Juhász Márk, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

41.     Wolf Zsuzsanna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Horváth Csaba, Dr. Mészáros Szilvia, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

42.     Zajats Tatjana ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Holló Gábor, I. sz. Szemészeti Klinika


2001

I. díjasok

1.        Bálint Eszter, Kitka Tamás ELTE TTK II.
Témavezető(k): Dr Csillag András, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

2.        Balla Borbála ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Hunyady László, Gáborik Zsuzsanna, Élettani Intézet

3.        Balogh Katalin ÁOK IV., Berkes Enikő ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Hunyady László, Dr. Bor Márta, Élettani Intézet, MÁV Kórház

4.        Baracskai Mónika, Bádonyi Gabriella ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kovács Gábor, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

5.        Bencsik Péter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Körner Anna, Dr. Bókay János, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

6.        Benis Szabolcs ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos, Dr. Gál András, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet, Fővárosi Önkormányzat Károlyi Sándor Kórház, Baleseti Sebészet

7.        Borgulya Gábor ÁOK VI. – BME …, Várallyay Csanád ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Christoph Stippich, Heidelbergi Egyetem Neuroradiológiai Intézet

8.        Böde Csaba ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Tölgyesi Ferenc, Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet

9.        Budai Marianna GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Szőgyi Mária, Dr. Gróf Pál Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet

10.     Cséplő Krisztina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Péter Antal, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

11.     Dinya Mariann GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Antal István, Gyógyszerészeti Intézet

12.     Dósa Edit, Szabó Szilvia ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Járányi Zsuzsanna, Ér- és Szívsebészeti Klinika

13.     Dudás Mária ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Antmann Katalin, Közegészségtani Intézet

14.     Erdélyi Béla ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Németh János I. Szemészeti Klinika

15.     Fejes Tóth Katalin ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Karsten Rippe, Dr. Enyedi Péter, DKZF Makromolekulák Biofizikája, Élettani Intézet

16.     Fintha Attila ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Mucsi István, Dr. Rosivall László, Kórélettani Intézet

17.     Fohl Bernadette ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hargitai Ernő, Országos Traumatológiai Intézet

18.     Gács Zsófia ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sólyom János, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

19.     Göndör Anita ÁOK VI., Silke Weischede ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Sebestyén Anna, Dr. Kopper László, I. Sz. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

20.     Gyarmati Georgina ÁOK IV., Istenes Ildikó ÁOK V., Blizkó Brigitta ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Hermányi Zsolt, Dr. Kempler Péter, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

21.     Herczog Szilvia, Szabados Katalin ÁOK V., Zaka Zoltán ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Molnár Miklós Kórélettani Intézet

22.     Horváth Béla ÁOK IV., Niedermayer Dóra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Benyó Zoltán, Dr. Sándor Péter, Klinikai Kísérleti Kutató és Humán Élettani Intézet

23.     Horváth Judit, Stogicza Ágnes ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kálmánchey Rozália, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

24.     Jókúti Adrienn ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hirschberg Andor, Fül- Orr- Gégészeti, Fej- Nyaksebészeti Klinika

25.     Keller Anikó ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Török Virág, Dr. Paál Edina, II. Sz. Patológiai Intézet

26.     Kiss Tamás ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

27.     Kovács Györgyi, Tóth Eszter GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Szökő Éva, Haberle Diana, Gyógyszerhatástani Intézet

28.     Kováts Zsuzsanna ÁOK IV., Kiss Levente, Osztovits János ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Kollai Márk, Klinikai Kísérleti Kutató és Humán Élettani Intézet

29.     Moldrich Gabriella ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Wenger Tibor Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

30.     Molnár Andrea ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Illyés György, II. Sz. Patológiai Intézet

31.     Dr. Nagy Krisztián FOK III.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

32.     Nagy-Szabó Julianna ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tamás Gyula, Dr. Kerényi Zsuzsa, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

33.     Nemoda Zsófia ÁOK VI.
Témavezető(k):Dr. Sasvári Mária, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

34.     Oláh Márk, Szigeti Csúcs Nikoletta ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Rácz Károly, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

35.     Pál Csilla ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hosszú Éva, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

36.     Patzai Márk ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr Antal Imre, Ortopédiai Klinika

37.     Pere Zsuzsa ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kulka Janina, II. Sz. Patológiai Intézet

38.     Pete Barbara ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Enyedi Péter, Élettani Intézet

39.     Rácz Emőke ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Csikós Márta, Dr. Kárpáti Sarolta Bőr- és Nemikórtani Klinika

40.     Rosta Péter FOK V.
Témavezető(k): Dr. Windisch Péter, Parodontológiai Klinika

41.     Székely Anna ELTE BTK III., Nemoda Zsófia ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Sasvári Mária, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

42.     Szijártó Attila, Hahn Oszkár ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kupcsulik Péter, I. Sz. Sebészeti Klinika

43.     Szűcs Gábor ÁOK IV., Szilágyi Szabolcs ÁOK V.
Témavezető(k):Dr. Vágó Hajnalka, Dr. Merkely Béla, Ér- és Szívsebészeti Klinika

44.     Tallós Gábor, Erdei Tamás ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Lengyel Mária, Kardiológiai Tanszék

45.     Tihanyi Balázs ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tihanyi Tibor, I. Sz. Sebészeti Klinika

46.     Tóth Márta ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Holló Gábor, I. Szemészeti Klinika

47.     Ujpál Ildikó ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Veres Gábor, Dr. Arató András, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

48.     Várallyay Csanád ÁOK V., Borgulya Gábor ÁOK VI. – BME …
Témavezető(k): Dr. Stefan Golaszewski, Dr. Mester Ádám, Neuroimaging Labor Dept. of Radiology University Hospital Innsbruck, Radiológiai és Onkoterápiás Klinika

49.     Varga Norbert ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Rásó Erzsébet, Országos Onkológiai Intézet

50.     Veress Réka ÁOK V.
Témavezető(k): Steták Attila, Dr. Kéri György, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

51.     Víg Julianna ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Takács József, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

II. díjasok

1.        Berényi Anikó ÁOK VI., Debreczeni Krisztina ÁOK V., Pere Zsuzsa ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Székács Béla, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

2.        Borbás Tímea, Inancsik Ágnes GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Csóka Gabriella, Gyógyszerészeti Intézet

3.        Dancs Viktória, Tanács Levente ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Dérfalvi Beáta, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

4.        Derzbach László ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Lakatos Péter, Dr. Takács István, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

5.        Felix Martin Ebner ÁOK IV., Melinda Hajdu ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Gyires Klára, Dr. Rónai András, Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

6.        Fülöp Csaba ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Pethő Gábor, Élettani Intézet

7.        Keller Anikó ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Darvas Katalin, I. Sz. Sebészeti Klinika

8.        Kertész Gabriella ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sebestyén Anna, Dr. Kopper László, I. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

9.        Mándi Miklós ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Bak Judit, Orvosi Biokémiai Intézet

10.     Melinda Hajdu ÁOK V., Felix Martin Ebner ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Rónai András, Dr. Gyires Klára, Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

11.     Pekárovics Edit GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Varga Gábor, Dr. Rácz Gábor, MTA KOKI

12.     Sára Levente ÁOK VI., Spánik Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Pajor Attila, II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

13.     Studinger Péter ÁOK V., Lénárd Zsuzsanna ÁOK VI., Kováts Zsuzsanna ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kollai Márk, Klinikai Kísérleti Kutató és Humán Élettani Intézet

14.     Szarvas Tibor GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Kénesi Erzsébet, Dr. Bauer Pál, Orvosi Biokémiai Intézet

15.     Szász Bernadett ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Kiss János, MTA KOKI

16.     Szilágyi Szabolcs ÁOK V., Horváth Pál ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla, Ér- és Szívsebészeti Klinika

17.     Sztranyák Anikó ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kalmár Ágnes, Budai Gyermekkórház

18.     Szűcs Szófia ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Zsáry András, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

19.     Tapodi Adrienn ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szabó Miklós, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

20.     Temesi Rita ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Magyar Ambrus, I. Sz. Sebészeti Klinika

21.     Vág Tibor, Sonkoly Enikő ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Ongrádi József, Bőr- és Nemikórtani Klinika

22.     Vámos Eszter, Csépányi Gábor ÁOK IV., Molnár Miklós ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Novák Márta, Dr. Mucsi István, Magatartástudományi Intézet

23.     Veres Tibor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Müller Veronika, Dr. Szabó Attila Pulmonológiai Klinika, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

24.     Zádori Anita ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Vígh Béla, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

Rektori dicséret

1.        Balázs Péter, Spánik Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Székely László, Dr. Koltai Mária Zsófia, Országos Kardiológiai Intézet

2.        Bányász Ilona, Takács Tamás, Papp Károly ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Nagy Viktor, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

3.        Bereczky Bíborka ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Ondrejka Pál, II. Sz. Sebészeti Klinika

4.        Bíró Adrienn ELTE TTK V., Bereczky Bíborka ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Füst György, Dr. Horváth Anna, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

5.        Boór Krisztina ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kalász Huba, Dr. Sasvári Mária, Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

6.        Cserepes Judit ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Mezei Györgyi, Dr. Horváth Csaba, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

7.        Domos Gyula ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kovács János, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

8.        Fandl Barbara GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Tordai Attila, Kalmár Lajos, Országos Haematológiai és Immunológiai Intézet

9.        Galambos Kata ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Dekov Erzsébet, Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet

10.     Galambos Zoltán ÁOK IV., Szűcs Orsolya ÁOK III.
Témavezető(k): Szijártó Attila, Dr. Balázs Ákos, Dr. Kupcsulik Péter, I. Sz. Sebészeti Klinika

11.     Gaszner Gábor ÁOK IV., Németh Attila ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Weltner János, I. Sz. Sebészeti Klinika

12.     Gulyás Szilvia ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Illyés György, II. Sz. Patológiai Intézet

13.     Hajdu Melinda ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Puskás Éva, Prof. Pálóczi Katalin, Országos Haematológiai és Immunológiai Intézet

14.     Harkányi Árpád ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sréter Lídia, Dr. Molnár Béla, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

15.     Heinzlmann Andrea ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Köves Katalin, Dr. Molnár Judit Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

16.     Homicskó Krisztián, Kandár Zoltán ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nagy György, Dr. Fekete Márton, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

17.     Istenes Ildikó ÁOK V., Gyarmati Georgina ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kempler Péter, Dr. Keresztes Katalin, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

18.     Kemecsei Péter ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Ivancsics Tamás, Dr. Ligeti László, Klinikai Kísérleti Kutató és Humán Élettani Intézet

19.     Kincs Judit ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Garami Miklós, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

20.     Koltai Éva ÁOK IV.
Témavezető(k): Mécsné dr. Bujdosó Györgyi, Igazságügyi Orvostani Intézet

21.     Kovács Attila ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Oroszi Beatrix, Közegészségtani Intézet

22.     Kozsurek Márk ÁOK V., Lang Tamás ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kiss Árpád, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

23.     Kuroli Enikő ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Somlai Beáta, Bőr- és Nemikórtani Klinika

24.     Láng Orsolya ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kőhidai László Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

25.     Lódi Csaba ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Illyés György, II. Sz. Patológiai Intézet

26.     Magyar Olivér ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kiss Jenő, Ortopédiai Klinika

27.     Márkus Rita ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Keltai Mátyás, Kardiológiai Tanszék

28.     Mersich Beatrix, Kovács Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Visontai Zsuzsanna, Dr. Kollai Márk, Klinikai Kísérleti Kutató és Humán Élettani Intézet

29.     Németh Tamás GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Noszál Béla, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

30.     Oláh Viktória GYTK IV.
Témavezető(k): Dr. Podányi Benjamin, Szerves Vegytani Intézet

31.     Pándics Tamás ÁOK IV., Rosta Klára ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Vér Ágota, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

32.     Povázai Katalin, Koltai Angéla, Merész Katalin ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szamosi Tamás, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

33.     Répássy Regina ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Tretter László, Orvosi Biokémiai Intézet

34.     Sipos Anikó ÁOK V., Poór Piroska ÁOK VI., Borbola Krisztián FOK V.
Témavezető(k): Dr. Gyarmati Zsuzsa, Dr. Tímár Júlia, Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

35.     Sipos Arnold ÁOK III., Kiss Ivett FOK III.
Témavezető(k): Dr. Hably Csilla, Élettani Intézet

36.     Szabó Adrienn ÁOK VI., Takács Péter ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Kálmán Mihály, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

37.     Szántai Kis Csaba GYTK V.
Témavezető(k): Dr. Őrfi László, Dr. Kövesdi István, Gyógyszerészi Kémiai Intézet, EGIS Gyógyszergyár

38.     Szigeti Csúcs Nikoletta, Oláh Márk ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Rácz Károly, Dr. Tóth Miklós, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

39.     Szűcs Ákos ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Varga Gábor, Dr. Szalmay Gábor MTA KOKI

40.     Takács Noémi, Pernyei Dalma ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szőnyi László, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

41.     Tóth Attila ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Makara Judit, Élettani Intézet

42.     Tóth Erika ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Koller Ákos, Dr. Bagi Zsolt, Kórélettani Intézet

43.     Tóth Gyöngyi ÁOK V Dr. Fehérvári Imre, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

44.     Zajats Tatjana ÁOK IV., Berényi Anikó ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Holló Gábor, I. Szemészeti Klinika

45.     Zbrás Hermina ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kelemen József, Dr. Benyó Gábor I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

46.     Zichó Dávid, Varga Szabó Dávid ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Réthelyi Miklós, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet


2000

I. díjasok

1.        Ács Péter ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kovács Gábor, Neurológiai Klinika

2.        Bagi Zsolt, Tóth Tímea ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Koller Ákos, Kórélettani Intézet

3.        Balogh Katalin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Bor Márta, Dr. Hunyady László, MÁV Kórház, Élettani Intézet

4.        Bardócz Mariann, Breyer Helga ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Törő Klára, Igazságügyi Orvostani Intézet

5.        Bense Tamás ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Arató András, Dr. Körner Anna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

6.        Berkes Eszter, Fábián Letícia ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kulka Janina, II. Sz. Patológiai Intézet

7.        Bielik Helga, Szűcs Andrea ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla, Dr. Horkay Ferenc, Ér- és Szívsebészeti Klinika

8.        Buzási Kata ÁOK VI., Istenes Ildikó, Garamvölgyi Zsuzsa ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kempler Péter, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

9.        Csaba Noémi GYOK V.
Témavezető(k): Dr. Noszál Béla, Dr. Zobin Ágnes, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

10.     Dávid Ádám GYOK V.
Témavezető(k): Dr. Antal István, Gyógyszerészeti Intézet

11.     Denis Berdajs ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet; Dr. Tomcsányi István, HIETE

12.     Fekete Andrea ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szabó Attila, Dr. Reusz György, Dr. Martin Vollmer, Dr. Friedhelm Hildebrandt,I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika, Albert-Ludwigs Universitäts Kinderklinik, Freiburg

13.     Ferencz Viktória ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Horváth Csaba, Dr. Falus András, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

14.     Göndör Anita ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kopper László – Dr. Sebestyén Anna, I. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

15.     Gujdár Annamária FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Faragó Anna, Dr. Sipeki Szabolcs, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

16.     Hahn Oszkár, Szijártó Attila ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kupcsulik Péter, I. Sebészeti Klinka

17.     Halmos Amrita ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Urbancsek János, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

18.     Juhász Boglárka ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kádár Krisztina, Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet

19.     Kiss Judit ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Ladányi Andrea, Dr. Somlai Beáta, Dr. Tímár József, I. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

20.     Koltai Éva ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Bujdosó Györgyi, Igazságügyi Orvostani Intézet

21.     Kovács Nóra, Farkas Andrea ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kovács Gábor, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

22.     Köcse Krisztina, Józsa Andrea ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szalay Ferenc, Dr. Firneisz Gábor, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

23.     Losonczy László, Nagy Andrea ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kékesi Violetta, Ér- és Szívsebészeti Klinika

24.     Madarász Eszter, Tóth Katalin ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tamás Gyula, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

25.     Markia Balázs, Varsányi Balázs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Palkovits Miklós, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

26.     Mersich Beatrix, Kovács Gábor ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kollai Márk, Dr. Visontai Zsuzsanna, Klinikai Kísérleti Kutató, II. Élettani Intézet

27.     Molnár Miklós ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Köves Péter, MH Budai Honvéd Kórház; Neurológiai Klinika

28.     Molnár Zoltán ÁOK VI., Róka Attila ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Petheő Gábor, Élettani Intézet

29.     Nagy Gábor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Deák Ferenc, Dr. Stefan Titz, Élettani Intézet; Universität Heidelberg

30.     Nagy Tímea FOK V., Funk Dávid FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kivovics Péter, Fogpótlástani Klinika; ELTE Magyar Természettudományi Múzeum

31.     Nemoda Zsófia, Boór Krisztina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sasvári Mária, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

32.     Nyilas László ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Búzás Edit, Dr. Mester Ádám, Dr. Falus András, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

33.     Pál Csilla ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hosszú Éva, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

34.     Pónyai Katinka ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Széver Krisztina, Szent István Kórház, Bőrgyógyászat

35.     Popper Mónika ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Süveges Ildikó, I. Szemészeti Klinika

36.     Regős András, Csóka Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Hamar Péter, Dr. Rosivall László, Kórélettani Intézet

37.     Róka Attila ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Petheő Gábor, Élettani Intézet

38.     Silló Pálma ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kárpáti Sarolta, Bőr- és Nemikórtani Klinika

39.     Sinka Lídia, Ágoston Viktor ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Oláh Imre, Humánmorfológiai- és Fejlődésbiológiai Intézet

40.     Sobor Melinda ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tolna Judit, Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika

41.     Studinger Péter ÁOK IV., Lénárd Zsuzsanna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kollai Márk, Klinikai Kísérleti Kutató, II. Élettani Intézet

42.     Szabó Enikő FOK V.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes, Dr. Köves Katalin, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

43.     Szabó Katalin GYOK III.
Témavezető(k): Dr. Makara B. Gábor, MTA KOKI

44.     Szendrői Attila ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Romics Imre, Urológiai Klinika

45.     Szidonya László ÁOK V., Balla Borbála ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Hunyady László – Gáborik Zsuzsanna, Élettani Intézet

46.     Szűcs Andrea, Bielik Helga, ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla, Ér- és Szívsebészeti Klinika

47.     Tábi Tamás GYOK IV.
Témavezető(k): Dr. Mátyus Péter, Szerves Vegytani Intézet

48.     Tóth Kornélia, Erlaky Hajna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Horváth Zsóka, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

49.     Tóth Miklós ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

50.     Tulassay Eszter, Christian Ohmberger ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Vér Ágota, Dr. Somogyi János, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

II. díjasok

1.        Andruskó Andrea GYOK IV.
Témavezető(k): Dr. Hajdu Mária, Gyógyszerészeti Intézet

2.        Aszódi Melinda ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kukor Zoltán, Dr. Tóth Miklós, Dr. Valent Sándor, Dr. Paulin Ferenc, Orvosi Vegytani Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet; II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

3.        Baranyai Réka ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Stauder Adrienne, Dr. Roland Straub, Dr. Kovács Mónika, Magatartástudományi Intézet

4.        Christodoulou Anastasios, Vassiliou Vassilios ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nemeskéri Ágnes, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

5.        Csákvári Dóra, Barkó Zsuzsanna, Herczog Szilvia ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kriston Tünde Dr. – Molnár Miklós, Kórélettani Intézet

6.        Elekes Tibor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Bán Zoltán, I Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

7.        Heksch Katalin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Németh János, I. Szemészeti Klinika

8.        Herczog Szilvia, Csákvári Dóra, Szabados Katalin ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Molnár Miklós, Dr. Kriston Tünde, Kórélettani Intézet

9.        Istenes Ildikó ÁOK IV., Búzási Kata ÁOK VI., Garamvölgyi Zsuzsa ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kempler Péter, Dr. Keresztes Katalin, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

10.     Jakus Zoltán ÁOK IV.(Dr. Mócsai Attila, Élettani Intézet)

11.     Kalmár Lajos Állatorvostudományi Egyetem V.
Témavezető(k): Dr. Tordai Attila, Dr. Sarkadi Balázs, Országos Haematológiai és Immunológiai Intézet

12.     Kaposi Novák Pál ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kiss András, I. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

13.     Kári Dániel ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Görög Dénes, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

14.     Kondás Orsolya, Láng Orsolya ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Schuler Dezső, Dr. Török Szabolcs, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

15.     Máthé András ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szabó Dóra, Mikrobiológiai Intézet

16.     Moldrich Gabriella ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Wenger Tibor, Humánmorfológiai- és Fejlődésbiológiai Intézet

17.     Mondok Ágnes, Majnik Judit ÁOK V., Bégányi Nóra ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nyáry István, Dr. Czirják Sándor, Országos Idegsebészeti Tudományos Intézet; Dr. Rácz Károly II. Sz. Belgyógyászati Klinika

18.     Néma Andrea ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Paál Edina, II. Sz. Patológiai Intézet

19.     Poór Piroska ÁOK V., Sipos Anikó ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Gyarmati Zsuzsa – Dr. Tímár Júlia, Farmakológiai és Farmakoterápiás Intézet

20.     Somkuti Zsófia, Sassi Lilla ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Bókay János, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika; II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

21.     Szeleczki Loránd ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Torzsa Péter, Családorvosi Tanszék

22.     Szelke Emese, Mersich Tamás ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Sándor Péter, Dr. Komjáti Katalin, Klinikai Kísérleti Kutató, II. Élettani Intézet

23.     Szijártó Attila, Hahn Oszkár, ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kupcsulik Péter, I. Sebészeti Klinka

24.     Tabák Réka ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tamás Gyula, I. Sz. Belgyógyászati Klinika; Dr. Kerényi Zsuzsa, Szent Imre Kórház, Belgyógyászat

25.     Tóth Attila ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Makara Judit, Élettani Intézet

26.     Ujhelly Olga GYOK V.
Témavezető(k): Dr. Németh Katalin, Országos Haematológiai és Immunológiai Intézet

27.     Zaránd Attila ÁOK V., Kozsurek Márk ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kiss Árpád, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

Rektori dicséret

1.        Bartos Balázs, Dietz Gergely ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Arnold Csaba, Családorvosi Tanszék

2.        Bégányi Nóra ÁOK IV., Mondok Ágnes ÁOK V., Monigel Hanga ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Rácz Károly, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

3.        Berényi Anikó ÁOK V., Debreczeni Krisztina ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Székács Béla , Dr. Ács Nándor, II. Sz. Belgyógyászati Klinika, II. Sz. Szülészeti és- Nőgyógyászati Klinika

4.        Bors András ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Tordai Attila, Dr. Váradi András, Országos Haematológiai és Immunológiai Intézet

5.        Czibik Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Winternitz Tamás, I. Sz. Sebészeti Klinika

6.        Csonka Andrea ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Csibri Éva, Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika, Uzsoki utcai Kórház, Neurológiai Osztály

7.        Gógl Álmos, Lendvai András ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tost Hilda, Élettani Intézet

8.        Gyánti Rita, Szabó Kornél ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tihanyi Tibor, I. Sz. Sebészeti Klinika

9.        Hajnal Katalin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Verebély Tibor, Dr. Harmath Ágnes, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

10.     Hernádi Zsolt ÁOK V., Huszti Zoltán ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Fekete Béla, Dr. Miklós Katalin, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

11.     Homicskó Krisztián Gyula ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nagy György. Dr. Fekete Márton, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

12.     Horváth Pál ÁOK II.
Témavezető(k): Dr. Miklós Kata, Dr. Farkas Henriette, Országos Haematológiai és Immunológiai Intézet

13.     Horváth Szabolcs ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Dobos Ferenc, Ortopédiai Klinika

14.     Kandár Zoltán ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nagy György, Dr. Tóth E. Béla, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

15.     Kaszás Nóra ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szirmai Ágnes, Fül- Orr- Gégészeti és Fej- Nyaksebészeti Klinika

16.     Kenéz Anna ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Székely Eszter, II. Sz. Patológiai Intézet

17.     Kosztolicz Ágnes, Ecsedi Mónika ÁOK VI., Kun Helga ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Szamosi Tamás, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

18.     Kovács Erika ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nagy Károly, Dr. Marschalkó Márta, Országos Bőr- és Nemikórtani Intézet

19.     Kovács Viktória, Horváth Andrea ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Dörnyei Gabriella, Dr. Monos Emil, Klinikai Kísérleti Kutató, II. Élettani Intézet

20.     Kozák Lajos Rudolf ÁOK VI, BME II.
Témavezető(k): Dr. Eke András, Klinikai Kísérleti Kutató, II. Élettani Intézet

21.     Krausz Judit ÁOK V.
Témavezető(k): Tőkés Annamária, Dr. Kulka Janina, II. Sz. Patológiai Intézet

22.     Lehoczki Gergely ÁOK III., Szabó Gábor ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tömböl Teréz, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

23.     Mandl Péter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. László Valéria, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

24.     Márkus Rita ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Keltai Mátyás, Kardiológiai Tanszék

25.     Mersich Tamás ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hamvas Antal, Urológiai Klinika

26.     Nádasy Krisztina Anna ÁOK IV., Lasztóczi Bálint ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Deák Ferenc, Élettani Intézet

27.     Nagy Judit GYOK IV.
Témavezető(k): Dr. Zelkó Romána, Gyógyszerészeti Intézet

28.     Nagy Melinda ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Simon Lajos, Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika

29.     Németh Tamás GYOK III.
Témavezető(k): Dr. Noszál Béla, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

30.     Nyáry Tamás, Halmos Amrita ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sándor Péter, Dr. Komjáti Katalin, Klinikai Kísérleti Kutató, II. Élettani Intézet

31.     Pekárovics Edit GYOK III.
Témavezető(k): Dr. Varga Gábor, MTA KOKI

32.     Pere Zsuzsa, Zaránd Attila ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kulka Janina, II. Sz. Patológiai Intézet

33.     Poós Zoltán ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Hegyesi Hargita, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

34.     Regős Ágnes ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Simon Judit, Családorvosi Tanszék

35.     Seres Leila ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla, Dr. Horkay Ferenc, Ér- és Szívsebészeti Klinika

36.     Simon András ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. György Margit, Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet

37.     Szabó Adrienn ÁOK V., Kiss Balázs ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kálmán Mihály, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

38.     Szabó Kornél, Gyánti Rita ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tihanyi Tibor, I. Sz. Sebészeti Klinika, Petz Aladár Megyei Kórház, Győr

39.     Szabó Szilvia, Dósa Edit ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Járányi Zsuzsanna, Ér- és Szívsebészeti Klinkia

40.     Szabó Viktória ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Hargitai Beáta, Dr. Szende Béla, I. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

41.     Szédelyi Nikoletta ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Horváth Csaba,  Dr. Mészáros Szilvia, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

42.     Sztankits Katalin, Szamosi Tamás, Tory Vera ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szamosi Tamás, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

43.     Sztranyák Anikó ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kalmár Ágnes, Budai Gyermekkórház

44.     Tal Shahar EM V.
Témavezető(k): Dr. Palkovits Miklós, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

45.     Tóth Tímea, Bagi Zsolt ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Koller Ákos, Kórélettani Intézet

46.     Váradi Balázs GYOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kolev Kraszimir – Dr. Machovich Raymund, Orvosi Biokémiai Intézet

47.     Varga Norbert ELTE TTK IV.
Témavezető(k): Dr. Rásó Erzsébet, I. Sz. Patológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

48.     Vida Krisztián GYOK V.
Témavezető(k): Bálványos István, Gyógynövény- és Drogismereti Intézet

49.     Weiszhár Zsóka ELTE TTK III.
Témavezető(k): Dr. László Ferenc, MTA KOKI

50.     Zóber Tamás ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Borbély Katalin, Országos Idegsebészeti Tudományos Intézet


1999

I. díjasok

1.        Bajnok Éva ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Lakatos Péter, Dr. Takács István I. Sz. Belgyógyászati Klinika

2.        Bali Balázs ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kovács Krisztina, MTA Kisérleti Orvostudományi Kutató Intézet

3.        Bánsági Boglárka ÁOK V, Józsa Gábor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Holló Gábor, I. Sz. Szemészeti Klinika

4.        Barna Gábor ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Kopper László, dr. Mihalik Rudolf, I. Sz. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

5.        Berényi Anikó, Debreczeni Krisztina, Gáspár Krisztina ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Székács Béla, prof. dr. Farsang Csaba, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

6.        Borgulya Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Varga Lilian, prof. dr. Pálóczi Katalin, Országos Haematológiai és Immunológiai Intézet

7.        Czéh Melinda ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Turi Ágnes, dr. Müllner Nándor, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

8.        Csernák Csilla, Handa Tibor, Somogyi Eszter FOK V.
Témavezető(k): Prof. Divinyi Tamás, dr. Joób F. Árpád, Szájsebészeti Klinika

9.        Dávid Ádám GYOK IV.
Témavezető(k): Dr. Antal István, Gyógyszerészeti Intézet

10.     Dede Kristóf ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Péter Antal, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

11.     Erdélyi Máté GYOK V.
Témavezető(k): Dr. Adolf Gogoll, Uppsalai Egyetem Szerves Vegytani Intézet

12.     Erdős Benedek ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Sándor Péter, Klinikai Kísérleti Kutató és II. sz. Élettani Intézet

13.     Forster Horváth Csaba ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Ladányi Andrea, prof. dr. Tímár József, I. Sz. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

14.     Füle Tibor ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Kovalszky Ilona, I. Sz. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

15.     Kármán József ELTE TTK III.
Témavezető(k): Dr. Molnár Béla, dr. Németh Annamária, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

16.     Karoliny Anna, Németh Júlia ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Horvát-Karajz Károly, prof. dr. Sréter Lídia, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

17.     Kovács Barbara ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Halász Zita, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

18.     Lasztóczi Bálint ELTE TTK IV.
Témavezető(k): Dr. Deák Ferenc, Élettani Intézet

19.     Madaras Emese ÁOK V.
Témavezető(k): Prof.dr. Vastag Endre, Pulmonológiai Klinika

20.     Marosi Eszter, Zima Endre ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla, Ér- és Szívsebészeti Klinika

21.     Mersich Tamás, Szelke Emese ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sándor Péter, dr. Komjáthy Katalin, Klinikai Kísérleti Kutató és II. sz. Élettani Intézet

22.     Miháltz Kata ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Vámos Rita, II. Sz. Szemészeti Klinika

23.     Miklós Zsuzsanna ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Székács Béla, dr. Nádasy György, II. Sz. Belgyógyászati Klinika, Klinikai Kísérleti Kutató és II. sz. Élettani Intézet

24.     Molnár Zoltán ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Petheő Gábor, Élettani Intézet

25.     Nagy Krisztián, Tóth Miklós ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

26.     Óvári Attila ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Büki Béla, dr. Gáborján Anita, Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika

27.     Palásti Ágnes ÁOK VI., Magyar András ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kamondi Anita, Neurológiai Klinika

28.     Putz Zsuzsanna, Buzási Kata, Ádám Barbara ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kempler Péter, dr. Hermányi Zsolt, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

29.     Szandányi Réka ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Székács Béla, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

30.     Székely Gábor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Janecskó Mária, dr. Varga Katalin, Anaesthesiológiai és Intenzív Therápiás Klinika, ELTE Kísérleti Pszichológiai Tanszék

31.     Szendrői Attila ÁOK V., Áts Katalin ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Beöthy Molnár András, Magatartástudományi Intézet

32.     Szidonya László, Balogh Katalin ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Hunyady László, Gáborik Zsuzsanna, Élettani Intézet

33.     Tábi Tamás GYOK III.
Témavezető(k): Dr. Schwartz Angéla, Szerves Vegytani Intézet

34.     Tefner Ildikó Katalin ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Rákóczy György, Dr. Korponay Szabó Ilma, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika, Heim Pál Kórház

35.     Török Dóra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sólyom János, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

36.     Tütünkova J. Mónika, Vágó Hajnalka ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla., Ér- és Szívsebészeti Klinika

37.     Vasadi Zsuzsanna ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Körner Anna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

38.     Veres Amarilla ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Mezei Györgyi, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

39.     Vörös Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kolev Kraszimir, Orvosi Biokémia Intézet

40.     Weidner András ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Pajor Attila, II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

II. díjasok

1.        Albert Mónika, Flórencz Anna, Oláh Diána ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kéri György, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

2.        Altorjai Péter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nobilis András, II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

3.        Bánky Balázs ÁOK V, Tabák Réka ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kerényi Zsuzsa, Dr. Tamás Gyula, Szt. Imre Kórház II. sz. Belosztály, I. Sz. Belgyógyászati Klinika Diabetes Részleg

4.        Bielik Helga, Adorjáni Endre, Csekő Csongor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Fűrész József, dr. Lakatos Zsuzsanna, Kórélettani Intézet, MH EVI Kórélettani Kutató Osztály

5.        Denis Berdajs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

6.        Elekes Tibor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Rákóczy György, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika, dr. Papp Csaba, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

7.        Éliás Olivér GYOK V.
Témavezető(k): Károlyházy László, Szerves Vegytani Intézet

8.        Fábri Orsolya, Varga Emese ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Horváth Csaba, dr. Krasznai István, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

9.        Fekete Andrea, Szily Erika, Szita Anita ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szabó Attila, dr. Müller Veronika, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika, Kórélettani Intézet

10.     Fodor Eszter GYOK IV.
Témavezető(k): Boldizsár Imre, ELTE Növényszervezettan Tanszék

11.     Herczegh Miklós ÁOK IV, Rácz Attila ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Gróf Pál, Biofizikai Intézet

12.     Horváth Attila FOK V.
Témavezető(k): Dr. Kövesi György, Parodontológiai Klinika

13.     Illés András ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Bauer Pál, Orvosi Biokémia Intézet

14.     Janik Leonárd FOK V.
Témavezető(k): Dr. Veszprémi Eszter, Konzerváló Fogászati Klinika

15.     Lénárd Zsuzsanna ÁOK V., Studinger Péter ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Kollai Márk, Klinikai Kísérleti Kutató és II. sz. Élettani Intézet

16.     Madách Krisztina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Bede Antal, dr. Lorx András, Anaesthesiológiai és Intenzív Therápiás Klinika

17.     Mondok Ágnes ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Makara Gábor, MTA Kisérleti Orvostudományi Kutató Intézet

18.     Moravcsik Bence ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Horváth Csaba, dr. Vargha Péter, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

19.     Müllner Katalin ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Gyires Klára, Gyógyszertani Intézet

20.     Németh Ágnes FOK II, Szamosi Tamás ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Fehér Erzsébet, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

21.     Pásti Krisztina, Schäfer Eszter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Törő Klára, dr. Dunay György, Igazságügyi Orvostani Intézet

22.     Popper Mónika ÁOK V.
Témavezető(k): Prof.dr. Süveges Ildikó, I. Sz. Szemészeti Klinika

23.     Szamosi Tamás, Sztankits Katalin ÁOK V., Murber Ákos ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szamosi Tamás, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

24.     Szende Krisztina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kovács Gábor, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

25.     Tóth Tímea ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Koller Ákos, Kórélettani Intézet

26.     Zima Endre, Marosi Eszter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla, Ér- és Szívsebészeti Klinika

Rektori dicséret

1.        Andrásfalvy Márton GYOK V.
Témavezető(k): Prof. dr. Erdei Anna, ELTE Immunológia Tanszék

2.        Baló Tímea ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Rákóczy György, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

3.        Bánfi Gergely ÁOK VI, Patkós Zoltán ÁOK V.
Témavezető(k): Prof.dr. Romics Imre, Urológiai Klinika, dr. Kiss Ferenc, II. Sz. Patológiai Intézet

4.        Bense Tamás, Válent Hajnalka ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Arató András, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

5.        Bosnyák Zsolt ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kerényi Zsuzsa, Dr. Tamás Gyula, Diabétesz Gondozási Nemzeti Központ, Szt. Imre Kórház II. Sz. Belosztály

6.        Buzási Kata, Putz Zsuzsanna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kempler Péter, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

7.        Cserni István ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Abonyi Margit, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

8.        Dósa Edit, Szabó Szilvia ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Járányi Zsuzsanna, Ér- és Szívsebészeti Klinika

9.        Farmati Mónika ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Orosz Márta, Pulmonológiai Klinika

10.     Fekete Tibor, Murber Ákos ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Bárándi Zsolt, dr. Urbancsek János, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

11.     Geiszlinger Betrix ÁOK VI, Lukász Péter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Darvas Katalin, I. Sz. Sebészeti Klinika

12.     Halmos Amrita, Nyáry Tamás ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Sándor Péter, dr. Komjáthy Katalin, Klinikai Kísérleti Kutató és II. sz. Élettani Intézet

13.     Kispélyi Barbara FOK V.
Témavezető(k): Dr. Iványi Iván, Konzerváló Fogászati Klinika

14.     Kiss Tamás ÁOK III, Bakó Tamás BME V. – OBM II., Héja Gergely BME V. – OBM II.
Témavezető(k): Dr. Simon László OBM orvosbiológiai mérnöki program, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

15.     Klopp Ágnes GYOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tétényi Péter, Szerves Vegytani Intézet

16.     Kovács Eszter FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Hably Csilla, dr. Vág János, Élettani Intézet

17.     Kökény Gábor, Benkő Tamás ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Lázár Norbert, dr. Nemes Balázs, dr. Járay Jenő, Transzplantációs és Sebészeti Klinika, dr. Hamar Péter, dr. Rosivall László, Kórélettani Intézet

18.     Kukla Balázs ÁOK VI., Ruzics Beáta ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szegedi Márton, Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika

19.     Lakatos Péter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szalay Ferenc, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

20.     Lengyel Miléna GYOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tost Hilda, Élettani Intézet

21.     Madarász Eszter, Tóth Katalin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tamás Gyula, Diabetész Gondozási Nemzeti Központ, Szt. Imre Kórház II. sz. Belosztály, I. Sz. Belgyógyászati Klinika Diabetesz Részleg

22.     Magyar Angéla Judit GYOK V.
Témavezető(k): Gyógyszerészeti Intézet

23.     Márkus Attila ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kóbori László, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

24.     Masszi András ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Mucsi István, dr. Huszár Tamás, dr. Rosivall László, Kórélettani Intézet

25.     Máté Imre, Kelemen Anna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Gerő László, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

26.     Menyhárt Orsolya, Fekete Bertalan ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nagy Viktor, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

27.     Mezei Gábor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kékesi Violetta, Ér- és Szívsebészeti Klinika

28.     Nagy Péter ÁOK V., Nagy Melinda ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Zempléni Mónika, Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika

29.     Pásti Krisztina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sallai Ágnes, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

30.     Sárközi Ágnes GYOK V.
Témavezető(k): Dr. Then Mária, Gyógynövény- és Drogismereti Intézet

31.     Sebestyén Éva ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Iványi András, Fővárosi Szent István Kórház, Pathológiai Osztály

32.     Skoura Iris-Christiana ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Gyires Klára, Gyógyszertani Intézet

33.     Studinger Péter ÁOK III., Lénárd Zsuzsanna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kollai Márk, Klinikai Kísérleti Kutató és II. sz. Élettani Intézet

34.     Szamosi Szilvia ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Takáts Alajos, dr. Péter Antal, Transzplantációs és Sebészeti Klinika, Károlyi Sándor Kórház

35.     Szamosi Tamás, Szilágyi Géza ÁOK V.
Témavezető(k): Prof.dr. Nagy Zoltán, OPNI Agyérbetegségek Országos Központja

36.     Szilágyi Géza ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Mester Ádám, Radiológiai és Onkoterápiás Klinika

37.     Sztankits Katalin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Domján Gyula, HIETE I. Sz. Belgyógyászati Klinika

38.     Zsinkó Mónika GYOK III, Pós Zoltán ELTE IV.
Témavezető(k): Hegyesi Hargita, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet


1998

I. díjasok

1.        Altorjai Péter ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nobilis András, II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

2.        Arányi Tamás, Makara Judit ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Enyedi Péter, Dr. Várnai Péter, Élettani Intézet

3.        Bajnok Éva ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Lakatos Péter, I. Sz. Belgyógyászati Klinika, Molekuláris Genetikai Laboratórium

4.        Barcsay György ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Németh János, I. Szemészeti Klinika

5.        Benkő Tamás ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Nemes Balázs, Dr. Járay Jenő, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

6.        Csányi Nikoletta GYOK V.
Témavezető(k): Dr. Szőgyi Mária, Biofizikai Intézet

7.        Czirják Gábor ÁOK VI., Fejes Tóth Katalin ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Enyedi Péter, Élettani Intézet

8.        Deák Levente ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tamás László, Dr. Szende Béla, Fül-Orr-Gégeklinika

9.        Dömök Szabolcs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Bauer Pál, Orvosi Biokémia Intézet

10.     Ehrmann Monika ÁOK V.
Témavezető(k): …, Bőr- és Nemikórtani Klinika

11.     Erdélyi Máté GYOK IV.
Témavezető(k): Dr. Noszál Béla, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

12.     Erőss Bálint, Kovács Gábor ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Schaff Zsuzsa, Dr. Patonai Attila, I. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

13.     Éliás Olivér GYOK IV.
Témavezető(k): Dr. Gesztes Lajosné Dr. Mazán Kamilla, Szerves Vegytani Intézet

14.     Fülöp Dániel ÁOK IV., Jávor Kinga, Fodor Emese ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Kollai Márk, Klinikai Kísérleti Kutató és II. sz. Élettani Intézet

15.     Gonda Tamás ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Rosivall László, Kórélettani Intézet, Dr. M. H. Montrose, Johns Hopkins University

16.     Halász József ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Makara B. Gábor, Dr. Haller József, MTA KOKI

17.     Kiss Gábor, Gárdi Lajos FOK V.
Témavezető(k): Dr. Vér Ágota, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

18.     Kovács Adrián ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hatfaludi Ferenc, Képzéskutató Központ

19.     Kozma Fruzsina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Ligeti László, Klinikai Kísérleti Kutató és II. sz. Élettani Intézet

20.     Ladányi András ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Németh Zsuzsanna, Dr. Weltner János, I. Sz. Sebészeti Klinika

21.     Lakatos Edit ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Sólyom János, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

22.     Lakatos Péter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szalay Ferenc, Dr. Rákóczy György, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

23.     Lóth Szendile ÁOK V., Christoph Kühn, Bécsi Orvostudományi Egyetem V.
Témavezető(k): Dr. Kulka Janina, II. Sz. Patológiai Intézet

24.     Molnár Zoltán ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Pethő Gábor, Élettani Intézet

25.     Nagy Gábor ÁOK V., Lasztóczi Bálint ELTE TTK III.
Témavezető(k): Dr. Deák Ferenc, Élettani Intézet

26.     Pásztor Eszter ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Mezei Györgyi, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

27.     Pekker Judit GYOK V.
Témavezető(k): Dr. Hajdú Mária, Gyógyszerészeti Intézet

28.     Pozsonyi Zoltán ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Karádi István, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

29.     Sirokmány Gábor ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szászi Katalin, Dr. Kapus András, Élettani Intézet

30.     Süveges Zsuzsanna ÁOK IV., Buday Barbara ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Böröcz Zoltán, Prof. Dr. Szollár Lajos, Kórélettani Intézet

31.     Szőcs Katalin, Komlósi Péter, Kopitkó Csaba ÁOK …
Témavezető(k): Dr. Molnár Miklós, Kórélettani Intézet

32.     Tory Kálmán ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Reusz György, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

33.     Tóth Miklós, Nagy Krisztián ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

34.     Török Dóra ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Sólyom János, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

35.     Tsiamoulos Zacharias ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kiss Árpád, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

36.     Vaszil László ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tomsits Erika, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

37.     Vágó Hajnalka, Tütünkova J. Monika ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla, Ér- és Szívsebészeti Klinika

II. díjasok

1.        Baló Timea ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Rákóczy György, Dr. Rényi Imre, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

2.        Biró László ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Füst György, Országos Haematológiai és Immunológiai Intézet

3.        Brasnyó Pál ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Kéri György, Dr. Őrfi László, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

4.        Contreras Maya ÁOK VI., Barta Péter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kriston Tünde, Dr. Szabó Attila, Dr. Losonczy György, Kórélettani Intézet, Z. für Innere Med. Univ. Essen

5.        Csikós Márta, Schiszler Tamás ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szollár Lajos, Dr. Böröcz Zoltán, Kórélettani Intézet

6.        Farkas Lóránt ÁOK V., Graf Márton ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tóth Tamás, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

7.        Gerencsér Ákos ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Ádám Veronika, Orvosi Biokémia Intézet

8.        Gidófalvy Rita, Csikós Dóra, Szurdi Noémi ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kalabay László, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

9.        Havasi Andrea ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Geiszt Miklós, Élettani Intézet

10.     Héninger Erika ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Hegyesi Hargita, Genetikai, Sejt- és Immunbiológiai Intézet

11.     Homicskó Krisztián, Kandár Zoltán ÁOK III., Radnai Balázs ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nagy György, Dr. Tóth E. Béla, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet, Sejt- és Molekuláris Neuroendokrinológiai Laboratórium

12.     Kraszni Márta GYOK V.
Témavezető(k): Dr. Noszál Béla, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

13.     Lakosi Gabriella ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Lengyel Mária, Országos Kardiológiai Intézet

14.     Lovas Kornélia GYOK V.
Témavezető(k): Dr. Soós Gyöngyvér, Prof. Dr. Vincze Zoltán, Egyetemi Gyógyszertár és Gyógyszerügyi Szervezéstani Intézet

15.     Lukáts Ákos, Fekete Tibor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr Szél Ágoston, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

16.     Major Bálint, Joós Károly ÁOK IV., Vancsisin László BME IV.
Témavezető(k): Dr. Nyáry István, Dr. Bábel Béla, Országos Idegsebészeti Tudományos Intézet

17.     Miháltz Kata, Takács Enikő ÁOK V., Tinyei Ilona ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kiss Ferenc, II. Sz. Patológiai Intézet

18.     Miklós Zsuzsanna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Székács Béla, II. Sz. Belgyógyászati Klinika, Dr. Ács Nándor  II. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

19.     Miklós Zsuzsanna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Ivanics Tamás, Dr. Ligeti László, Klinikai Kísérleti Kutató és II. sz. Élettani Intézet

20.     Papp Melitta ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Récsán Zsuzsa, II. Szemészeti Klinika

21.     Pásti Krisztina, Kovács Barbara ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Sólyom János, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

22.     Pitter János György ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Holló Zsolt, Országos Haematológiai és Immunológiai Intézet

23.     Ráki Melinda ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Rásó Erzsébet, I. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

24.     Rosental Maia ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Rákóczy György, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika, Dr. Papp Csaba, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

25.     Tänczer Tímea ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Császár Albert, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

26.     Veres Amarilla ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Varga Lilián, Országos Haematológiai és Immunológiai Intézet, Dr. Mezei Györgyi, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

Rektori dicséret

1.        Albert Erika, Kandár Zoltán, Homicskó Krisztián ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Nagy György, Dr. Tóth E. Béla, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet, Sejt- és Molekuláris Neuroendokrinológiai Laboratórium

2.        Barabás Edit GYOK V.
Témavezető(k): Dr. Horváth Péter, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

3.        Baranyai Réka ÁOK IV.
Témavezető(k): Prof. Dr. Kopp Mária, Dr. Stauder Adrienne, Magatartástudományi Intézet

4.        Bán Zoltán ÁOK VI., Szenthe Andrea GYOK IV.
Témavezető(k): Prof. Dr. Thomas Bauknecht, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika, Albert-Ludwigs-Universität, Freiburg

5.        Bánsági Boglárka ÁOK IV., Józsa Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Holló Gábor, I. Szemészeti Klinika

6.        Bratincsák András ÁOK V.
Témavezető(k): Prof. Dr. Palkovits Miklós, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

7.        Buzási Katalin, Tőzsér Berta ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Marton Anna, Dr. Kempler Péter, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

8.        Chinopoulos Christos ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tretter László, Prof. Dr. Ádám Veronika, Orvosi Biokémia Intézet

9.        Csanádi Krisztina ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Bókay János, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

10.     Debreczeni Krisztina ÁOK IV., Miklós Zsuzsanna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Székács Béla, Prof. Dr. Farsang Csaba, II. Sz. Belgyógyászati Klinika – Szt. Imre Kórház

11.     Domsa Patrícia ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Süveges Ildikó, I. Szemészeti Klinika

12.     Dudás Krisztina GYOK II.
Témavezető(k): Dr. Kéry Ágnes Gyógynövény és Drogismereti Intézet

13.     Farmathi Mónika ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Járay Balázs, Dr. Győrffy Hajnalka, II. Sz. Patológiai Intézet

14.     Fazekas Réka ÁOK V., Soós Pál ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kékesi Violetta, Ér- és Szívsebészeti Klinika

15.     Fekete Andrea ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Shahrokh MirzaHosseini, Dr. Rosivall László, Kórélettani Intézet

16.     Forster-Horváth Csaba ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tímár József, I. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet, Dr. Répássy Gábor, Fül-Orr-Gégészeti Klinika

17.     Förhécz Zsolt ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szócska Gábor, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

18.     Gárdi Lajos, Kiss Gábor FOK V.
Témavezető(k): Dr. Somogyi János, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

19.     Geiszlinger Beatrix ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Darvas Katalin, Dr. Tarjányi Mária, I. Sz. Sebészeti Klinika

20.     Gungl József GYOK IV.
Témavezető(k): Dr. Őrfi László, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

21.     Gyovai Balázs FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Offenmüller Katalin, Orálbiológiai Intézet

22.     Hajnal Klára ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Mezei Györgyi, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

23.     Hariszi Revekka ÁOK VI.
Témavezető(k): Prof. Dr. Szendrői Miklós, Ortopédiai Klinika

24.     Hódi Éva ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Földes Katalin, Transzplantációs és Sebészeti Klinika, Dr. Gerő László, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

25.     Ibrányi Nóra GYOK V.
Témavezető(k): Dr. Hajdú Mária, Gyógyszerészeti Intézet

26.     Józsa Gábor ÁOK V., Bánsági Boglárka ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Holló Gábor, I. Szemészeti Klinika

27.     Kandár Zoltán, Albert Erika ÁOK III., Radnai Balázs ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Nagy György, Dr. Tóth E. Béla, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet, Sejt- és Molekuláris Neuroendokrinológiai Laboratórium

28.     Keszler Gergely ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Staub Mária, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

29.     Korda András ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szászi Katalin, Élettani Intézet

30.     Kovács Barbara, Pásti Krisztina ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Sólyom János, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

31.     Kökény Gábor ÁOK IV., Kovács Gergely ÁOK V., Nagy Gergely ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr.Hamar Péter, Dr. Peti Peterdi János, Dr. Rosivall László, Kórélettani Intézet

32.     Kullmann Tamás ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Horváth Ildikó, Dr. Kollai Márk, Országos “Korányi” Tbc és Pulmonológiai Intézet

33.     Lacza Zsombor ÁOK VI, Erdős Benedek ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sándor Péter, Klinikai Kísérleti Kutató és II. sz. Élettani Intézet

34.     Lénárd Anna ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szendi Gábor, Magatartástudományi Intézet

35.     Makay Roland ÁOK IV.
Témavezető(k): Prof. Dr. Schaff Zsuzsa, Dr. Lotz Gábor, I. Sz. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

36.     Marosi Eszter, Lakosi Gabriella ÁOK V.
Témavezető(k): Prof. Dr. Lengyel Mária, Országos Kardiológiai Intézet

37.     Mersich Tamás, Szelke Emese ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Sándor Péter, Dr. Komjáti Katalin, Klinikai Kísérleti Kutató és II. sz. Élettani Intézet

38.     Mezei Gábor, Minorics Csaba ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Fazekas Levente, Dr. Kékesi Violetta, Ér- és Szívsebészeti Klinika

39.     Murber Ákos ÁOK V., Fedorcsák Péter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Urbancsek János, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

40.     Nagy Krisztián, Tóth Miklós ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

41.     Nardai Gábor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Csermely Péter, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

42.     Perlaki Mónika ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szabó Miklós, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

43.     Patócs Attila ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tóth Miklós, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

44.     Schay Gusztáv GYOK V.
Témavezető(k): Dr. Tölgyesi Ferenc, Biofizikai Intézet

45.     Simon Beatrix ÁOK V.
Témavezető(k): Prof. Nagy Lajos, Dr. Major Tamás, János Kórház, Pulmonológiai Klinika

46.     Sütő Krisztián ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Vándor László, Országos Kardiológiai Intézet

47.     Szakonyi József ÁOK VI.
Témavezető(k): Prof. Dr. Gergely Péter, Dr. Peták István, Dr. Mihalik Rudolf, I. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

48.     Szalóczy Beáta ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Körner Anna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

49.     Szentkúti Gabriella ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tamás László, Fül-Orr-Gégeklinika

50.     Szentmáry Nóra ÁOK V., Dubecz Attila ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szombath Dezső, Kórélettani Intézet

51.     Szurdi Noémi, Gidófalvy Rita, Csikós Dóra ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kalabay László, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

52.     Szűcs Márton ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Dani Vilmos, Családorvosi Tanszék

53.     Tidrenczel Zsolt, Csurgai Katalin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Nagy Péter, I. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

54.     Tóth Judit, Győrffy Balázs ÁOK V., Dr. Abdussalam El-Shakmak
Témavezető(k): Dr. Dobos Mariann, Dr. Szabó András, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

55.     Treszl András, Lénárd Zsuzsanna ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kollai Márk, Klinikai Kísérleti Kutató és II. sz. Élettani Intézet

56.     Tütünkova J. Mónika, Vágó Hajnalka ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla, Ér- és Szívsebészeti Klinika

57.     Vannai Judit ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Arató András, Dr. Bodánszky Hedvig, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

58.     Váradi János GYOK IV.
Témavezető(k): Dr. Őrfi László, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

59.     Voltyrakis Evangelos, Markousi Evangelia ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Gyarmati Zsuzsa, Dr. Timár Júlia, Gyógyszertani Intézet

60.     Vörös Gábor ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kolev Kraszimir, Orvosi Biokémia Intézet

61.     Zaiats Natália ÁOK V, Balla Viktória ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tömböl Teréz, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

62.     Zahár Ákos ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Lakatos József, Dr. Bucsi László, Ortopédiai Klinika

63.     Zbrás Hermina ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Tóth Ida, Dr. Réthelyi Miklós, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet


1997

I. díjasok

1.        Auner Aliz GYOK V.
Témavezető(k): Prof. Dr. Marton Sylvia, Gyógyszerészeti Intézet

2.        Badacsonyi Szabolcs, Vannai Judit ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Bodánszky Hedvig, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

3.        Barta Péter ÁOK IV, Contreras, Maya ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kriston Tünde, Dr. Losonczy György, Kórélettani Intézet

4.        Bálint Krisztina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Székács Béla, II. Sz. Belgyógyászati Klinika, ITD Kp.

5.        Bánfi Botond ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Mócsai Attila, Élettani Intézet

6.        Bánsági Boglárka ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Holló Gábor, I. Sz. Szemészeti Klinika

7.        Boga Ilona ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Talpag Magdolna, Családorvosi Tanszék

8.        Borsányi Tünde ÁOK V., Lakó-Futó Zoltán ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Borbola József, Dr. Ványi József, Országos Kardiológiai Intézet

9.        Bratincsák András ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Palkovits Miklós, Neuromorphológiai Laboratórium

10.     Burcsi Natália, Szőcs Hajnal ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kárpáti Sarolta, Dr. Cserhalmi Péter, Bőr- és Nemikórtani Klinika

11.     Czirják Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Enyedi Péter, Élettani Intézet

12.     Erdélyi Máté GYOK III.
Témavezető(k): Dr. Noszál Béla, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

13.     Ézsi Robin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Pálóczi Katalin, Országos Haematológiai és Immunológiai Intézet, Celluláris Immunológiai Laboratórium

14.     Falus Ágnes ÁOK V., Házi Gabriella ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kárpáti Sarolta, Bőr- és Nemikórtani Klinika

15.     Farkas Lóránt ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Geiszt Miklós, Élettani Intézet

16.     Fazekas Károly ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Tímár József, I. Sz. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

17.     Fógel Kristóf ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Köves Katalin, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

18.     Györffy Balázs ÁOK IV., Kocsis István ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Vásárhelyi Barna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

19.     Hargitai Árpád GYOK V.
Témavezető(k): Dr. Kocsis Ákos, Szerves Vegytani Intézet

20.     Halász József ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Makara B. Gábor, Dr. Haller József, MTA KOKI

21.     Kántor Orsolya ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Köves Katalin, Dr. Molnár Judith, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

22.     Kiss Boglárka GYOK IV.
Témavezető(k): Dr. Then Mária, Gyógynövény- és Drogismereti Intézet

23.     Lakatos Péter ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szalay Ferenc, Dr. Lakatos Péter, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

24.     Lóth Szendile ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kulka Janina, II. Sz. Patológiai Intézet

25.     Makara Judit, Földes Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Várnai Péter, Élettani Intézet

26.     Méder Ünőke ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Rudas Gábor, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

27.     Nagy Gábor ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Deák Ferenc, Élettani Intézet

28.     Nagy Krisztián, Tóth Miklós ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Patonay Lajos, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

29.     Németh Attila ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Kovalszky Ilona, I. Sz. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

30.     Páczelt András ÁOK V., Pitter János ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Holló Zsolt, Országos Haematológiai és Immunológiai Intézet

31.     Péter László, Döme Balázs ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tímár József, Dr. Somlai Beáta, I. Sz. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet, Bőr és Nemikórtani Klinika

32.     Réthelyi János ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kopp Mária, Magatartástudományi Intézet

33.     Schay Gusztáv GYOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tölgyesi Ferenc, Biofizikai Intézet

34.     Szentkúti Gabriella ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tamás László, Fül-Orr-Gégeklinika

35.     Tabák Gy. Ádám ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tamás Gyula, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

36.     Weiler Andrea ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Rácz Károly, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

37.     Veres Anita, Székely Edit ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tomcsik Miklós, Orvostörténeti és Társadalomorvostani Intézet

38.     Zempléni Mónika ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Simon Lajos, Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika

II. díjasok

1.        Alpár Alán ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tömböl Teréz, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

2.        Csikós Márta, Buday Barbara, Schiszler Tamás ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tornóci László, Kórélettani Intézet

3.        Csiszár Anna, Maródi Csaba László ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Ongrádi József, Mikrobiológiai Intézet

4.        Désaknai Szilvia ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kárpáti Sarolta, Bőr- és Nemikórtani Klinika

5.        Felkai Sára ÁOK V., Laczkó Hajnalka ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Gyarmati Zsuzsa, Dr. Tímár Júlia, Gyógyszertani Intézet

6.        Fehér Eszter, Móritz Hajnalka ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Fehér Erzsébet, Dr. Finta Zoltán, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

7.        Földes Gábor, Makara Judit ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Várnai Péter, Élettani Intézet

8.        Firneisz Gábor ÁOK VI., Lakatos Péter ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szalay Ferenc, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

9.        Gaál Ramona ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sebők János, Dr. Nagy Andrea, II. Sz. Patológiai Intézet

10.     Gerencsér Ákos ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Ádám Veronika, Orvosi Biokémia Intézet

11.     Hantos Mónika Beatrix GYOK IV.
Témavezető(k): Dr. Tekes Kornélia, Tarcali József, Gyógyszerhatástani Intézet

12.     Hariszi Revekka ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szendrői Miklós, Ortopédiai Klinika

13.     Hámori Anikó ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Németh János, I. Sz. Szemészeti Klinika

14.     Hruska Anett, Tima Szilvia, Csanádi Krisztina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sápi Zoltán, Szent János Kórház Pathológiai Osztály

15.     Igaz Péter ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Tóth Sára, Dr. Hudecz Ferenc, Biológiai Intézet

16.     Keszler Gergely ÁOK III.
Témavezető(k): Staub Mária, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

17.     Kovács Gergely, Bihari Péter ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Peti Peterdi János, Prof. dr. Rosivall László, Kórélettani Intézet

18.     Mezei Gábor, Minorics Csaba ÁOK IV., Soós Pál ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Kékesi Violetta, Ér- és Szívsebészeti Klinika

19.     Miklós Zsuzsanna ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Ligeti László, Dr. Ivanics Tamás, Klinikai Kísérleti Kutató és II. sz. Élettani Intézet

20.     Németh Zsófia Klára ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Abonyi Margit, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

21.     Pekker Judit, Ibrányi Nóra GYOK IV.
Témavezető(k): Dr. Hajdú Mária, Gyógyszerészeti Intézet

22.     Rácz Gergely ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szegedi Zsolt, Dr. Szende Béla, I. Sz. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

23.     Salamon Dániel, Speer Gábor ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Cseh Károly, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

24.     Szentirmai Olga GYOK V.
Témavezető(k): Csóka Gabriella, Gyógyszerészeti Intézet

25.     Szőcs Katalin ÁOK V., Komlósi Péter ÁOK IV., Kopitkó Csaba ÁOK V.,
Témavezető(k): Dr. Molnár Miklós, Kórélettani Intézet

26.     Tory Kálmán ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Rohács Tibor, Élettani Intézet

27.     Zsirai László ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Köles László, Gyógyszertani Intézet

28.     Zsidegh Petra ÁOK IV.
Témavezető(k): Mészáros János, Magyar Testnevelési Egyetem Eg.tud.- és Sportorvosi Tanszék

Rektori dicséret

1.        Barabás Anikó, Csorba Ágnes GYOK V.
Témavezető(k): Dr. Then Mária, Gyógynövény- és Drogismereti Intézet

2.        Beck Katalin ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sárváry Enikő, Dr. Péter Antal, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

3.        Beéry Erzsébet ELTE V.
Témavezető(k): Dr. Nagy Károly, Országos Bőr- és Nemikórtani Intézet

4.        Bencze Jusztina ÁOK V., Murányi Szabolcs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Komjáti Katalin, Dr. Sándor Péter, Klinikai Kísérleti Kutató és II. Sz. Élettani Intézet

5.        Bihari Péter, Kovács Gergely ÁOK IV., Halmos György ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Hamar Péter, Prof. dr. Rosivall László, Kórélettani Intézet

6.        Borbély Krisztina, Kiss Krisztina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Szalay Ferenc, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

7.        Buday Barbara, Csikós Márta, Schiszler Tamás ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Böröcz Zoltán, Prof. Szollár Lajos, Kórélettani Intézet

8.        Chinopoulos, Christos ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Tretter László, Prof. Ádám Veronika, Orvosi Biokémia Intézet

9.        Csiffáry Réka ÁOK IV., Tinyei Ilona ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kiss Ferenc, II. Sz. Patológiai Intézet

10.     Csikós Attila ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Géczy Anna, Psychiatriai és Psychotherápiás Klinika

11.     Fekete Tamás, Csákány Tibor ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Zalatnai Attila, I. Sz. Pathológiai és Kísérleti Rákkutató Intézet

12.     Fekete Tibor, Lukáts Ákos ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Szél Ágoston, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

13.     Földi Szilvia ÁOK IV., Tsiamoulos, Zakarias EM V.
Témavezető(k): Dr. Kiss Árpád, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

14.     Gerevich Zoltán ÁOK V., Wernigg Róbert ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Harangozó Judit, …

15.     Gyurkócza Boglárka ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Fazekas Klára, Prof. Sréter Lídia, II. Sz. Belgyógyászati Klinika

16.     Héninger Erika ELTE TTK IV.
Témavezető(k): Dr. Hegyesi Hargita, Biológiai Intézet

17.     Horváth Anna ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Karádi István, III. Sz. Belgyógyászati Klinika, OBNI Szerológiai Laboratórium

18.     Horváth Laura ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sebők János, II. Sz. Patológiai Intézet

19.     Horváth Laura ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Pánczél Pál, III. Sz. Belgyógyászati Klinika

20.     Hódi Éva ÁOK IV., Sandil Anita ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Földes K, Transzplantációs és Sebészeti Klinika

21.     Kiss Árpád GYOK V.
Témavezető(k): …, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

22.     Kiss Orsolya ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Merkely Béla, Ér- és Szívsebészeti Klinika

23.     Kocsis István ÁOK V., Györffy Balázs ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Vásárhelyi Barna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

24.     Kopitkó Csaba ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Gondos Tibor, Transzplantációs és Sebészeti Klnika

25.     Koppány Viktória ÁOK V., Fazekas Réka ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kékesi Violetta, Ér- és Szívsebészeti Klinika

26.     Krasznai István, Polony Gábor ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Sebők János, II. Sz. Patológiai Intézet

27.     Kraszni Márta GYOK IV.
Témavezető(k): Dr. Noszál Béla, Gyógyszerészi Kémiai Intézet

28.     Lacza Zsombor ÁOK V., Erdős Benedek ÁOK IV., Kádár Kristóf ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Sándor Péter, Klinikai Kísérleti Kutató és II. sz. Élettani Intézet

29.     Lesti Ágnes, Tringl Mónika ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Gyires Klára, Gyógyszertani Intézet

30.     Lénárd Zsuzsanna, Treszl András ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Kollai Márk, Klinikai Kísérleti Kutató és II. sz. Élettani Intézet

31.     Madurka Ildikó ÁOK V., Majnik Judit ÁOK II., Borbás Tímea GYOK II.
Témavezető(k): Dr. Tóth Sára, Biológiai Intézet

32.     Máthé Domokos ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Csillag András, Anatómiai, Szövet- és Fejlődéstani Intézet

33.     Mészáros Ágnes GYOK V.
Témavezető(k): Dr. Soós Gyöngyvér, Gyógyszerügyi Szervezési Intézet

34.     Murai Zita ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Kausz Mária, Dr. Köves Katalin, Humánmorfológiai és Fejlődésbiológiai Intézet

35.     Murányi Szabolcs ÁOK IV., Bencze Jusztina ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Komjáti Katalin, Dr. Sándor Péter, Klinikai Kísérleti Kutató és II. sz. Élettani Intézet

36.     Münch Zoltán, Hariszi Revekka ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Weltner János, I. Sz. Sebészeti Klinika

37.     Nardai Gábor ÁOK V., Sass Bálint ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Csermely Péter, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

38.     Nógrádi Ágnes ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Kéri György, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

39.     Piróth Zsolt ÁOK VI.
Témavezető(k): Prof. Dr. Keltai Mátyás, Országos Kardiológiai Intézet, Kardiológiai Tanszék

40.     Ram, Sunil Cumar
Témavezető(k): Dr. Molnár B., Dr. Szaleczky E., Dr. Prónai L., II. Sz. Belgyógyászati Klinika

41.     Rákóczi Judit, Bogosi György, Tóth Balázs ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szamosi Anna, II. Sz. Szemészeti Klinika, Belgyógyászati Klinika

42.     Riedl Zoltán GYOK V.
Témavezető(k): Dr. Bihari Erika, Gyógyszerészeti Intézet

43.     Riesz Adrienn ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Csépe Péter, Orvostörténeti és Társadalomorvostani Intézet

44.     Rónai Zsolt ÁOK IV., Theodoropoulou Marily ELTE TTK V.
Témavezető(k): Dr. Sasvári Mária, Orvosi Vegytani, Molekuláris Biológiai és Patobiokémiai Intézet

45.     Ruszti Zita ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Körner Anna, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

46.     Szabó Albin Árpád ÁOK IV., Fülöp Dániel ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Kollai Márk, Klinikai Kísérleti Kutató és II. sz. Élettani Intézet

47.     Szalóczi Beáta ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Görbe Éva, I. Sz. Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika

48.     Szepesváry Eszter ÁOK V.
Témavezető(k): Dr. Schwab Richard, Dr. Szombath Dezső, Dr. Pap Ákos, Kórélettani Intézet

49.     Szokol Diána FOK V.
Témavezető(k): Prof. Simon Tamás, Dr. Pap Ildikó, Orvostörténeti és Társadalomorvostani Intézet, Magyar Természettudományi Múzeum Embertani tár

50.     Tács Tímea ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Szirmai Imre, Neurológiai Klinika

51.     Tamási Lilla, Fazakas Ádám ÁOK VI., Tőzsér Berta ÁOK III.
Témavezető(k): Dr. Kempler Péter, Dr. Marton Anna, I. Sz. Belgyógyászati Klinika

52.     Török Katalin FOK IV.
Témavezető(k): Dr. Simon Tamás, Dr. Józsa László, Orvostörténeti és Társadalomorvostani Intézet

53.     Varjú Kornélia ÁOK IV., Hadházy Ákos ÁOTE IV.
Témavezető(k): Dr. Dobozy Ottó, Dr. Karabélyos Csaba, Biológiai Intézet

54.     Veres Amarilla ÁOK IV.
Témavezető(k): Dr. Mezei Györgyi, I. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika

55.     Wágner Attila ÁOK VI.
Témavezető(k): Dr. Kovács Veronika, II. Sz. Gyermekgyógyászati Klinika