Tisztelt Szülők! Kedves Felvételizők!!

Az ideiglenes felvételi jegyzék még nem egy végleges állapot.

A rangsorban szerepelnek olyan diákok is, akik több tanulmányi területet, illetve másik iskolát is megjelöltek, így nem feltétlenül jelent sikertelen felvételt, ha nem az első felében szerepel a tanuló a rangsorban.

A lista tagozatkódonként tartalmazza a jelentkezett tanulók ideiglenes rangsorát.

Az oktatási azonosítótok/jeligék segítségével kereshetik meg a jelentkezők magukat.

A megjelölt iskolák sorrendjén, április 8-10-ig van lehetőség módosítani. Ezzel kapcsolatban forduljatok az általános iskolához segítségért.

A végleges eredményről 2024. május 2-ig tájékoztatjuk a hozzánk jelentkezett diákokat és általános iskoláikat.

Ideiglenes felvételi jegyzék:

Technikum, Egészségügyi ágazat, 9005 tagozatkód – Általános ápoló, Klinikai laboratóriumi szakasszisztens

Technikum, Egészségügyi ágazat, 9006 tagozatkód – Okleveles általános ápoló, Általános ápoló

Technikum, Egészségügyi ágazat, 9007 tagozatkód – Csecsemő és gyermekápoló, Eü asszisztens, Eü.laboráns

Technikum, Szociális ágazat, 9004 tagozatkódkód – Kisgyermekgond,- nevelő

Technikum, Oktatási ágazat, 9002 tagozatkód –  Oktatási szakasszisztens

Szakgimnázium, Pedagógiai tanulmányterület, 9003 tagozatkód – Pedagógiai munkatárs (gyógypedagógiai asszisztens)

Szakképző iskola, Egészségügyi ágazat, 9001 tagozatkód – Alapápolási munkatárs