Kedves Kollégák!

Ezúton szeretnénk felhívni figyelmüket, hogy 2021. január 26-án (kedden) 09:30-15:30 között kerül megrendezésre a Semmelweis Egyetem, Edukációs nap – Pulmonális hypertoniával járó intersticiális tüdőbetegségek és COVID infekció online webinar.

A jelentkezési határidő: 2021. január 25. (hétfő)

Online jelentkezés itt érhető el és a programsorozat is!

A jelentkezési határidő: 2021. január 25. (hétfő)

Az előadások a szakorvosokon túl a rezidens orvosoknak és az orvostanhallgatóknak is szólnak. A tankönyveken túli részletességgel tárulnak fel egy részterületről szerzett eddigi kutatási eredmények, klinikai tapasztalatok és a megoldatlan kérdések. Várjuk a szakdolgozók részvételét is, akik ismereteket kaphatnak az ellátás módszereiről, a kezelésekkel elérhető eredményekről és a mai terápiák határairól. Az előadásokat vita követi. Kérdéseket az online térből szóbal és írásban, valamint a panelen belül élőszóban lehet feltenni.

Szeretettel várjuk a tanfolyamon!

Tisztelettel:

Prof. Müller Veronika                                                                                       Dr. Karlócai Kristóf
Pulmonológiai Klinika                                                                                     Pulmonológiai Klinika
igazgató, egyetemi tanár                                                                                 PAH centrum vezető főorvos