Nagy sikerrel zárult az idei Kerpel napunk november 28-án, a Semmelweis Szalonban.

Az első részben a tavalyi Astellas Díjazottak,Kerényi Áron, Domonkos Andor, a heidelbergi, freiburgi kutatásban résztvevő hallgatóink, Kolonics Ferenc, Szanyi Szilárd, és Boros Eszter mutatták be eredményeiket.

Az Astellas Pharma Kft pályázatán nyertek: a TDK kutatásban, Kellermayer Dalma,

a PhD kutatásban, Dr. Gara Edit, és Dr. Lázár Enikő

A díjat átadta az Astellas Pharma Kft igazgatója Dr. Markovich György

A Baráti Kör támogatásával Kerpel Díjban és emlékplakettben részesültek: Tóth-Vajna Gergely, és Tóth-Vajna Zsombor

Kiváló Mentor Díjat, és emlékplakettet kapott: Dr. Ligeti Erzsébet, és Dr. Szabolcs Zoltán

Az Igazságügyi Orvostanért Alapítvány díját kapta: Dr. Herczeg Kata és Oláh Máté

További kiváló Kerpeles tevékenységért dicséretben részesültek, Dr. Birtalan Ede, Katona Dávid, Dr. Balogh Réka, és Schuth Gábor.

Az Alumni tagozatba került hallgatóink oklevelei is kiosztásra kerültek 19 főnek.

Az estet Kerpeles hallgatóink, és Perencz Béla operaénekes műsorával zártuk.

A Kerpel napról az alábbi linken található az egyetemi honlapunkon megjelent cikk.