Munkakör:
– hajbeültető orvos
– 1012. Budapest, Lovas út 10.
– teljes munkaidő

Hajklinikánk a Budai vár aljában, a Lovas úton működik. Klinikánk felszereltsége a legmagasabb higiéniai előírásoknak és a legmodernebb technológiai standardoknak felel meg! Fiatal, lendületes szakemberekből álló csapat, ideális munkahelyi körülmények!

Főbb feladatok, munkák:

  • Hajbeültetés végzése
  • A beavatkozást követő kontrollvizsgálatok elvégzése
  • Ügyfelek számára szakmai tanácsadás
  • Laborvizsgálatok kiértékelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Orvosi egyetemi végzettség
  • Precíz munkavégzés
  • Nyitottság
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó kézügyesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • A területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Jelenleg nincs aktív rezidens képzésben

Amit kínálunk:

  • TAPASZTALATTAL RENDELKEZÉS ESETÉN EXTRA JÖVEDELEM!
  • Tapasztalat hiányában teljes betanítás (itt is fizetést biztosítunk!)
  • 2 éves határozott idejű munkaszerződés
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Kiemelkedő jövedelem (netto 1 millió Ft felletti) – függ a ledolgozott napoktól és megműtött hajszál számtól
  • Tervezhető, rugalmas beosztás
  • Stabil háttér
  • Hosszútávú, stresszmentes munka
  • Remek csapat

Munkáltató:
– Professional Healthy & Beauty Systems Kft.
– 1012. Bp. Lovas út 10.
– Sándor Tetyána
– sandor.tetyana@professionalhair.hu
– +36209506400

Munkaerő igény:
– rezidens, diplomás

Honorárium:
a ledolgozott napoktól és megműtött hajszál számtól függ

A jelentkező által elküldendő mellékletek:
CV