Ha hibás, vagy hiányzó adatot talál, kérjük jelezze szervezeti egységünk titkárságán.

A telefonkönyvben található adatok nem használhatók fel az 1995. évi CXIX. törvény szerinti kutatás és közvetlen üzletszerzés céljára.

Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika
52310titkarsag.fulo@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Fent Zoltán PhD
Adjunktus, Igazgatóhelyettes
Dr. Polony Gábor PhD
Docens/német tanulmányi felelős, igazgatóhelyettes
polony.gabor@semmelweis.hu
Prof. Dr. Szirmai Ágnes PhD
egyetemi tanár, igazgatóhelyettes
52343szirmai.agnes@semmelweis.hu
Tóth Leonóra
Klinika Vezető Főnővér
toth.leonora@semmelweis.hu
Légrádi Zsuzsanna
Klinika vezető Főnővér-helyettes
legradi.zsuzsanna@semmelweis.hu
Tomonicska Hella
Vezető Gazdasági Koordinátor
52303tomonicska.hella@semmelweis.hu
Baski Júlia
titkárnő
52310baski.julia.eva@semmelweis.hu, titkarsag.fulo@semmelweis.hu
Lengyel Nikolett
titkárságvezető
52310lengyel.nikolett@semmelweis.hu, titkarsag.fulo@semmelweis.hu
Orvosok
Dr. Angyal Emese (tartósan távol)
II. Sz. Gyermekklinika szakorvosjelölt
Dr. Bencsik Beáta PhD
Adjunktus, angol tanulmányi felelős
bencsik.beata@semmelweis.hu
Dr. Birtalan Ede PhD
Tanársegéd
birtalan.ede@semmelweis.hu
Dr. Branovics Judit
Klinikai főorvos
branovics.judit@semmelweis.hu
danos.kornel@semmelweis.hu
Dr. Dóka Imre
Tanársegéd
doka.imre@semmelweis.hu
forgacs.gabor@semmelweis.hu
gaborjan.anita@semmelweis.hu
gal.krisztian@semmelweis.hu
Dr. Grimm András
Tanársegéd
grimm.andras@semmelweis.hu
Prof. Dr. Hacki Tamás
címzetes egyetemi tanár
tamas.hacki@me.com
horvath.angela@semmelweis.hu
kator.viktoria@semmelweis.hu
kecskemeti.nora@semmelweis.hu
konde.marton.vilmos@semmelweis.hu
Dr. Krasznai Magda PhD
ny.egyetemi adjunktus
krasznai.magda@gmail.com
Dr. Kraxner Helga PhD
Adjunktus, TDK felelős
kraxner.helga@med.semmelweis-univ.hu, helga
Dr. Küstel Marianna PhD
Egyetemi docens
kustel.mariann@semmelweis.hu
luka.agnes@semmelweis.hu
Dr. Maihoub Stefani PhD
szakorvos jelölt
Stefaniem-9@hotmail.com
Dr. Molnár András PhD
szakorvos jelölt
molnar.andras1@semmelweis.hu
molnar.viktoria@med.semmelweis-univ.hu
Dr. Prekopp Péter
Tanársegéd/magyar tanulmányi felelős
prekopp.peter@semmelweis.hu
Prof. Répássy Gábor PhD
professor emeritus
52310titkarsag.fulo@med.semmelweis-univ.hu
gabor.repassy@semmelweis.hu
Dr. Rezek Ödön
klinikai főorvos
rezek@fulo.sote.hu
schneider.brigitta@semmelweis.hu
Dr. Szalóki Tibor
Tanársegéd
szaloki.tibor@semmelweis.hu
szekely.laszlo1@semmelweis.hu
Dr. Takács Zsófia
szakorvosjelölt
takacs.zsofia@semmelweis.hu
Dr. Tóth Krisztina
Klinikai főorvos
toth.krisztina@semmelweis.hu
toth.nora@semmelweis.hu
Dr. Uri Imre
rezidens
vadasz.daniel@semmelweis.hu
Dr. Visnyei Orsolya
klinikai főorvos
visnyei.orsolya@semmelweis.hu
Szakdolgozók, irodai alkalmazottak
52305
Barna Amália
Ambulancia vezető asszisztens
Berger Tibor
karbantartó
Bergerné Börzsei Ildikó
osztályvezető főnővér
bodroghelyi.monika@med.semmelweis-univ.hu
Bolgár Zoltán
műtőssegéd
Csontos Fatime
Audiológus asszistens
Deszpot Csilla
műtős szakasszisztens
Dombovári Piroska
audiológia szakasszisztens
52314
52313, 52319, 52349, 52353
Fejes Andrea
asszisztens
fejes.andrea@semmelweis.hu
Fejes Attila
Betegszállító
Györök Éva
Orvosírnok
52313, 52319, 52349, 52353
horvath.ferencne@semmelweis.hu
52305
Józsáné Tóth Annamária
műtős szakasszistens
52320
Kármán Pál
mütőssegéd
Kereszty Ágnes
gazdasági vezető-helyettes
kereszty.agi@semmelweis.hu
Kocsis László
Kézbesítő
Kovács Enikő
Orvosírnok
52313, 52319, 52349, 52353
Molnárné László Gabriella
Gyógyszertár vezető szakasszisztens
Nagy Gabriella
asszisztens
nagy.gabriella@semmelweis.hu
Nagy Tímea
gyógyszertári asszisztens
Nagyné Tábori Éva
Audiológus asszisztens
52314
Paksi Ádám
tanszéki mérnök jelölt
Pintér László
műtőssegéd
Porpáczy Gabriella
laborasszisztens
Soós Ferenc
műtőssegéd
Szabados Éva
műtős szakasszistens
52313, 52319, 52349, 52353takacs.timea1@semmelweis.hu
Dr. Szigeti F. Judit PhD
klinikai szakpszichológus
szigeti.f.judit@semmelweis.hu
Szlovák Anett
gazdasági ügyintéző
52321szlovak.anett@semmelweis.hu
52313, 52319, 52349, 52353
Varga Lilla
kötözős nővér
52365
52313, 52319, 52349, 52353
Vigné Suszterics Bernadett
Audiológus asszisztens