Betűméret: A A A

Saját csoportok 1992-2019.

2019- ÁOK I. …

2019- DM I/…

  1.  …

2018-2019- DZ I/1.

DZ I/1. (2018)

  1. BARKLAGE Carlotta Louisa Dorothea
  2. BRANDNER Karl Friedrich
  3. DALL Esther
  4. FIEDERLING Friederike Maria
  5. GRABY Hanns-Carl
  6. HEIDE Giulia Paulina
  7. HOFSTADLER Sven
  8. KLÜMKE Merle Louisa
  9. LANGE Maximilian
  10. LIEBIG Andian Roman
  11. MAYER Lenja
  12. MENZEL Antonia Christin
  13. POLLMEIER Anna Viktoria
  14. RAPOLDER Skye Anne Katalin
  15. RÖCKRATH Carolin
  16. SCHMIDT-THIEME Lina Karin Petra
  17. STICHTERNATH Till Lukas
  18. SCHUBERT Nathalie Isabel
  19. SOLGUN Ayse
  20. WOLFF Christoph

2018. szeptembere: ÁOK I. G2 (csak szövettan)

  1. Angyal Kata
  2. Babici Vanda
  3. Csatáry Ádám
  4. Erdélyi Borbála Virág
  5. Futács Vanda Ilona
  6. Gaál Lilla Noémi
  7. Ifju Mandula
  8. Janka Dániel
  9. Lakatos Keve
  10. Mikló Csanád Koppány
  11. Nyerges Dóra
  12. Nyuli Dóra
  13. Pesthy Julianna Gabriella
  14. Szamosvölgyi Adam Tamas
  15. Tóth Titusz Péter
  16. Vas Fruzsina Anna

2017-2019. ÁOK I-II. H3

ÁOK I. H/3

  1. Antal Virág
  2. Behon Dániel
  3. Bertók Hajnalka
  4. (Czakó) Csillag Emese
  5. Csanádi Petra
  6. Darvas Mónika
  7. Grünfeld D. Henrik
  8. Győrik Dorka
  9. Harajka András
  10. Kluiber Vilmos Lajos
  11. Koltai Hanga
  12. Máth Beáta Virág
  13. Piller Tamara Mónika
  14. Rónaszegi Csaba
  15. Szabó Tünde Anikó
  16. Tökölyi Dániel
  17. Prenner Marcell
  18. Hoang Balázs Long
  19. Mester Balázs

2017-2019. DM I-II/9.

Gruppe 9 (2017)

  1. OHLTMANN Erik Attila              
  2. SCHRAMM Ricarda Leonie-Carol Kristin Ninon
  3. SCHREIBER Cornelia Elke Annegret
  4. SCHRÖDER Niels Frederick
  5. SCHRÖDER Robin
  6. SCHULTE-HUXEL Svenja
  7. SEL Yelin
  8. SETH Kilian
  9. STECK Lisa Theresa
  10. STEIGMILLER Ruth Maria
  11. STRAUß Helena
  12. THEALLIER Agnes Anna Marie
  13. THIEME Helena
  14. THIEN Gesa Louisa
  15. TUFANOGLU Dilan
  16. WANG Wushuang
  17. WEBER Luise
  18. WINNEWISSER Leon Sören
  19. WÖDL Leon
  20. WÖRLE Natalie Viola
  21. MROSIK Sebastian
  22. SRIPROMMUNEE Kittikan

2016-2018. DZ I-II/1.

DZ

DZ I/1.

  1. BOOTSVELD Julia Michelle        
  2. BUSS Georg     
  3. DREXLER Anna-Lena Elisabeth
  4. EWERBECK Jonathan Jakob      
  5. FEZER Florian Karl-Bernhard    
  6. FUCHS Sophia 
  7. GERLACH Alexander    
  8. GHOLAMI Afson
  9. GIWI Nilufar    
  10. GROßE HOLTHAUS Felix            
  11. GÜNTHER Constanze Daniela  
  12. HEINRICH Mareike       
  13. HENTES Kristof               
  14. HOSEYNI Pooyan          
  15. KREUTZER Maximilian Hubertus            
  16. MOLDOVAN Hanna     
  17. MULACH Michelle        
  18. SCHAIBLE Jean Felix     
  19. SCHIEFELBEIN Kilian Nikolaus  
  20. THIEMANN Lukas         
  21. VÖLK Atessa Anna       
  22. WEEBER Fabian
  23. HÖNER Marc Thomas
  24. HÖNER Sven
  25. KELLER Sofia
  26. MOHAMMAD ZADEH HONARVAR Shiva
  27. ÖRS Talia
  28. RINKER Nina
  29. WEIßNEGGER Ines  
  30. KERN Marie-Theres Heidi                                     

2015-2017.   ÁOK I. E3 e3-2015

  1. Baukó Gergő
  2. Bíró Valentina
  3. Csonka Máté
  4. Görömbei Blanka Bernadett
  5. Imolya Patricia
  6. Koch Dóra Kornélia
  7. Krafcsik Viktória
  8. Lajsz Dominik
  9. Mérges Gergely József
  10. Meznerics Fanni Adél
  11. Peszt Anna
  12. Ripszám Emese Rebeka
  13. Speulta Zsanett
  14. Stempler Márk
  15. Tropotei Adrienn
  16. Vincze Réka
  17. Zakor Dorina
  18. Topa Márton Mihály

  2015-2017.   DM I / 9.

  1. FLEIG Laura
  2. GRABINSKY Nathalie
  3. SCHWENK Carolin Ulrike
  4. SIEBERT Jakob Valentin Hubert
  5. SILBERBERG Lev
  6. SIMENI Andrea
  7. SOCHUREK Jan Alexander Maria
  8. STADTMÜLLER Pia
  9. STRASSL Sophie
  10. SUTER Andreas Tobias
  11. TAMM Cornelius Matthias
  12. THEALLIER Luc Attila Charles Andras
  13. UHL David Richard
  14. VOGEL Raphael Josef
  15. VOIT Valerie
  16. WALLISER Alexandra
  17. WALTER Katharina
  18. WERMUND Scarlet
  19. WESSELMANN Rolf
  20. WIEDEMANN Thomas Frederic
  21. (WILCKENS Alida Clara Isabel – Gr11)
  22. KOCH Leonhard
  23. MAHR Constance

2014-2015. II. E/3

  1. Borbély Márton e3
  2. Fazekas Dániel Tamás
  3. Gill Dóra
  4. Hüse Dóra
  5. Kálmán Tímea
  6. Kisparti Tamás Péter
  7. Kupcsik Fanny
  8. Prehoda Bence
  9. Schnabel Karolina Kornélia
  10. Selymes Dávid
  11. Szekeres Dániel
  12. Tóth Andor
  13. Tóth Ádám
  14. Vajna Julianna
  15. Varga Csaba Ádám
  16. Vatai Lilla
  17. Velkey Klára Ilona
  18. Zilai Richárd

2014-2016.     DZ I-II/1.

  1. AXMANN Juliane Isabel dz1-1-2014
  2. BLUMENRÖHR Julia
  3. COUTARD Christoph
  4. CZELL Sophia
  5. DITTMANN Marc
  6. DOBBERTIN Katharina Lisa
  7. FRANKL Freyja
  8. GÜNTHER Lisa Kirsten
  9. HERDT Sebastian
  10. KIESELHORST Sven
  11. LOREY Tony Paul
  12. KÜFLER Theresa
  13. LÖNQUIST David Lukas Valentin
  14. MAIER Malina
  15. MOHEBBI Maral
  16. PHILIPPS Jan Hendrik
  17. PÜTTMANN Stefan Alexander
  18. SEIDEL Deike
  19. WASSMANN Merle
  20. WURMAN Julian
  21. SALBACH Jennifer Jill
  22. SPIEß-MÜNICH Martha
  23. BERSE Antonia Katharina Sissi
  24. BEYERLE Jonas
  25. BODOCZI Nikolaus
  26. FLADERER Michael Rüdiger Markus
  27. GERBERT Charlotte Philine
  28. GROßE-LEEGE Karla
  29. SAAD Stefan
  30. SEIDLER Fabian
  31. TSYPINA Oleksandra

2013-2015. DM I/7.

  1. ANRATHS Max Robert gruppe7
  2. BARTLING Anne
  3. BAUER Elena Luise
  4. BENTZIN Mats
  5. DAß Christian Camillo
  6. DETEMPLE Chiara
  7. EGGENSPERGER Ann-Sophie Simone
  8. ERNST Noelle
  9. EYMANN Carsten
  10. GILBRICH Friedrich
  11. GRONEWALD Julian
  12. HALFMANN Lennart Falk
  13. JOACHIM Regina Marie
  14. LICHTL-HÄFELE Julian
  15. PANZER Juliane
  16. SAGASSER Joana Marthe
  17. SCHANTL Thomas
  18. ULBRICH Christoph Alexander
  19. ZIEGLER Vincent Ulrich
  20. SCHLÖSSER Fabian

2012-2014. ÁOK I-II. G/1

  1. Al-Mohamed Hamdo Ádám g1-2012c
  2. Borbély Márton
  3. Elekes Orsolya Annamária
  4. Hajdu Dorottya
  5. Hudák Mária Anna
  6. Kovács István Zoltán
  7. Krizsán Szilvia
  8. Lukács Fanni Viktória
  9. Maksymovych Herhel
  10. Molnár Péter József
  11. Nagy Róbert Kristóf
  12. Répási Gréta
  13. Szántó Emese Anna
  14. Sziva Réka Eszter
  15. Szulágyi-Kovács Adrienn
  16. Vadász Márk András
  17. Varga Martin István
  18. Völgyi Patrik Szilárd
  19. Wiedemann István Ádám
  20. Szmola Dániel
  21. Boros Balázs
  22. Molnár Dávid

2012-2014. EM I-II/6.

  1. ABU AHMAD Shada em6
  2. BAYATRA Marwa
  3. HAJDU-ANDERSSON Isaac
  4. HAJDUK Anastasiya
  5. HALLQVIST KANIZSAI Nadia Alexsandra Josefin
  6. HAMADA Michika
  7. HAMMERO Kim
  8. HAMOUD Makds
  9. HANDELSMAN Shahar
  10. HARSH WARDHAN Siddhartha
  11. HATEM Rakan
  12. HAUGSTVEDT Jakob Fjeld
  13. HEILIG Yotam
  14. HOFFMAN Yoav
  15. HURLEY Patrick Deniz
  16. HUUS-HANSEN Hakon
  17. IHALAINEN Ville Eemeli
  18. JACOBSEN Nicklas
  19. BOGOMOLETS-SHEREMETYEVA Catherine
  20. BENTOLILA Bejamin
  21. PORTU Mikel

2011-2013. ED I-II/3.

1. ARESTI Mikaela ed1-2011

2. ATHANASAKOS Christina

3. JAMIL Aleena

4. KAMALIAN Abed

5. LASITHIOTAKI Dimitra

6. LEE Changjun

7. MALIK Khaser

8. SOMANI Aqila

9. MAHMUD Dhia

10. MAZARI Shadi

11. MOGHADDAMNEJAD Alireza

12. MOGHADDAMNEJAD Gelareh

13. NASRESFAHANI Hoda

14. RANA Rahul

15. SEIM Mari

16. SIMONSEN Steve

17. AZIZNIA Nima

18. Amozadehomrani Morvarid

19. Sharifi Negar

20. Arab Sayeh

21. Antigoni Kyriakidou  


2010-2012. ÁOK I-II. B/1

1. Agócs Róbert István b1-2011

2. Baross Gábor

3. Bujdos Réka

4. Czeizel Benjámin

5. Csacsovszki Katalin

6. Dancs Kitti

7. Dienes Tamás

8. Hadi Béla

9. Hetényi Gergely Péter

10. Hierholcz Emese Noémi

11. Jakab Dóra Orsolya

12. Kökény László

13. Schlőgl Simon Csaba

14. Szarvas Zsófia Katalin

15. Teleki Gyöngyi

16. Varga Melinda Zsófia

17. Zámbó Veronika

18. Bokros Ferenc

19. Vörös Dávid  


2010-2012. EM I-II/11.

1. KON Carin em2-2011

2. MAIHOUB Alexandros

3. MAIHOUB Stefani

4. OSTENSEN Marita Tjerese

5. PAIXAO Rita Manuel Sismeiro Lopez

6. PARK Eunbyul

7. PASHMFOROOSH Golnar

8. PAUL Aifric Alice

9. PELTS Amir

10. PENN Dvir

11. PERANDONES Hector

12. PETTERSSON Axel Theodor

13. PINHEIRO Erica

14. PIPIS Andreas

15. PORTU Mikel

16. POURGOURI Eleni

17. POURGOURIS Matheos

18. RAUTIAINEN Johannes

19. RENTE Madalena Nina

20. SAMADZADEH Sara

21. PARADEISI Stavroula


2009-2011. ED I-II/3.

  1. Aristidou Charis ed1group2009
  2. Hogarth Robert
  3. Kaddory Ziyad
  4. Kazemi Balsini Mahya
  5. Kenny Amber
  6. Kim Yoon Ji
  7. Konstantinou Panagiotis
  8. Nikolov Miroslav
  9. Nordvik Serine
  10. Őzer Ayse Evrim
  11. Patet Ankeet Siddharth
  12. Patel Dimple
  13. Pisano Gaetano
  14. Pourasgharroshan Danoosh
  15. Emamieh Shirin
  16. Efstathiou Andreas
  17. Gkerdidani Eleni
  18. Ham Yiseul

2008-2010. ÁOK I-II. B/1

  1. Bálint Ádám b1-200809-4 b1-200809-1 b1-200809-3
  2. Bari Gábor
  3. Bozóová Bernadett
  4. Fockter Balázs
  5. Gucsi Erika
  6. Gulya Bettina
  7. Horváth Luca
  8. Király Levente
  9. Kozma Mária
  10. Miklósi Péter
  11. Pataki Zoltán
  12. Simon Eszter
  13. Takácsik Zsombor Áron
  14. Udvardi Réka Magdolna
  15. Várhegyi Márton
  16. Weisinger Júlia
  17. Gulya Petra
  18. Stojanovic Suzana

2007-2009. ÁOK I-II. B/1

  1. Buchholcz Éva 2008-1-b1
  2. Császár Ferenc
  3. Gáti Endre
  4. Horváth Zsófia Erna
  5. Kerényi Áron
  6. Koncsek Gabriella
  7. Korompai Máté
  8. Marosvári Krisztina Anna
  9. Rátkai Bálint Gyula
  10. Restum Julianna
  11. Steszli Mária
  12. Szauer Orsolya
  13. Tarján Csaba
  14. Tokodi Zsófia
  15. Nagy Zsófia
  16. Benkovics Júlia
  17. Kardos Etus Messzalina
  18. Kiss Zsombor

2007-2009. ED I-II/3.

  1. AMINI Aida ed1-32007- ed1-32007
  2. ASSASI Armin
  3. CHARALAMBOUS Constantinos
  4. CHARALAMBOUS Stella
  5. FADAEI Hamed
  6. CUIKEE GEORGIOU Michelle
  7. HEPNER Yael Alexandra
  8. KHEIRANDISH Ali
  9. KOTSONI Aikaterini
  10. MANDEL Pearl Adina
  11. MENEGAKIS Nikolaos
  12. MOSLEHI Shirin
  13. PALTI Jan
  14. PARTIK Anna Katharina
  15. RAHIMI L. Sohaila
  16. SHAHBAZI IRANI Arvin
  17. TZIMIS Ioannis
  18. VAZIRI Mehrnaz
  19. SHEHNI KARAMZADEH Maneli
  20. BROCH Andres Johan
  21. FALLAH Tafti Afsaneh
  22. MALEK MOHAMMADI Mahnaz
  23. SIGURDSSON Karolina
  24. ROFIDA Ghazvinian
  25. AKHTARSENAS Nadia

 


2006-2008. ÁOK I-II. B/1

  1. Asztalos Márton 2006-b1-1
  2. Benkovics Júlia
  3. Bíró Magdolna
  4. Borbély Eszter
  5. Csete Dániel
  6. Fitala Dávid Csaba
  7. Gerő András
  8. Hanuska Adrienn
  9. Kis Annamária
  10. Kiss Zsombor
  11. Kulcsár Katalin Rozália
  12. Németh Gréta Borbála
  13. Pongrácz Mónika
  14. Szabó Ferenc Ádám
  15. Szalontai Ágnes
  16. Takács Júlia
  17. Varsányi Péter
  18. Mezei Tünde

2005-2007. ÁOK I-II. B/1

  1. Budavári Solt dsc01119 dsc01117
  2. Farkas Enikő Krisztina
  3. Farkas Márk Kristóf
  4. Hegedűs Miklós Róbert
  5. Jankó Ágnes Irma
  6. Kápolnási Dóra
  7. Kecskeméti András
  8. Marosvári Krisztina Anna
  9. Sándor Ágnes Dóra
  10. Simoncsics Gyöngyi
  11. Szász Éva
  12. Tóközi Péter
  13. Váradi Tímea
  14. Vikidál Zsófia
  15. Zóka András

2005-2007. ED I-II/3.

  1. BAVAR Behrokh dsc01257
  2. BORZOUEI Bani
  3. BUCKLEY Matthew
  4. EFTEKHARI Siamak
  5. FADAEI Hamed
  6. GHAFARZADEH Saman
  7. GHASHGHAEI Behnoosh
  8. HABIBIAN BAHOJB Farid
  9. IOANNOU Maria
  10. MAENAVI Atena
  11. MALEK MOHAMMADI Mahnaz
  12. MOUSA Nohad
  13. OLIVER Raja-Paul
  14. PIRAYEGAR Farnod
  15. SADEGHI NEJAD Mohammad Sadegh
  16. SHAHIN Sam
  17. TASKIN Merve
  18. THALIN Elin Maria
  19. VARNAVA Rania
  20. ZORMPAS Sokratis
  21.    Al-Tuwajri Sami
  22.    Dorchin Hadas
  23.    SEMBACUTTIARATCHY Shanthi
  24.    FADAEI Mohammad

 


2004-2006. ÁOK I-II. B/1  

  1. Alberti Zsuzsanna Nóra b12004-
  2. Dudnyikova Anna
  3. Farkas Gergely Péter
  4. Farkas Kinga
  5. Fülöp Krisztián
  6. Fülöp László
  7. Hajnáczky András Károly
  8. Kárdási Judit
  9. Nagy Orsolya
  10. Raizer György
  11. Sándor Zsolt Péter
  12. Szabó Roxána
  13. Szakács Miklós
  14. Varga Gabriella

2003-2005. ÁOK I-II. B/1

  1. Blümel Benjamin b12003
  2. Elekes Zsuzsanna
  3. Énzsöly Anna
  4. Erhardt Tamás
  5. Horonyi Petra
  6. Kiss Dániel
  7. Kiss Orsolya
  8. Kontár Orsolya
  9. Szalóki Tibor
  10. Szatmári Erzsébet
  11. Trzosek-Szabó Ursula
  12. Weber Gabriella
  13. Baráth Steve Attila
  14. Várkonyi Benadett

 


2003-2005. ED I-II/3.

  1. Oren Daniel ed1-
  2. Kamalian Atefeh
  3. Kamalian Fatemeh
  4. Elianor Slavik
  5. Zamelson Gaby
  6. Goldman Sharon
  7. Tenzer Hana
  8. Glantz Shirly
  9. Jagudaev Dudu
  10. Pilosof Nir
  11. Snir Alon
  12. Ortal Kessler
  13.   Akbari Saleh
  14.   Angelis Nikolaos
  15.   Athini Kyriaki Andrea
  16.   Ghoreishi M. Babak
  17.   Kehagias Nikolaos
  18.   Reza Mozaffari Nia
  19.   Sakellaropoulos Panagiotis
  20.   Tzemah Shrada Sharon
  21.   Zijah Vahid

2002-2004. ÁOK I-II. B/1

  1. Bolla András norbi
  2. Gyüszi Hajnalka
  3. Haász Judit
  4. Patai Árpád
  5. Pataky Rozália
  6. Sári Eszter
  7. Schuler Zsófia
  8. Stenczer Balázs
  9. Szabó Nóra
  10. Szász Norbert
  11. Szeghy Szabolcs
  12. Várkonyi Bernadett
  13. Merényi Viktória
  14. Németh Zsolt
  15. Óváry Szilvia
  16. Murcsinyi Márk Ferenc
  17. Koltay Eszter Judit
  18. Vas Anikó

2002-2004. EM I-II/4.

  1. Abad Hamzeh em4-- lucas
  2. Dehpour Tara
  3. Gersht Noam
  4. Ghaderi Esfahani Armin
  5. Kiselnik Dan Shimon
  6. Maafa Entesar Younes
  7. Modarres Ghasiri Seyed
  8. Serov Chen
  9. Pedack Lucas
  10. Ngezelonye Afamefuna
  11. Statogiannis Konstantinos
  12. Nalmpantoglou Antigoni
  13. George Belitsis
  14. Karen Sinclair-Home
  15. Laleh Zarrinkoob
  16. Dehghan Ghazal

 


2001-2003. ÁOK I-II. B/1

  1. Baukó Tamás pong-hanics iib12003
  2. Buday Anna
  3. Derhán Tamás Ernő
  4. Hanics János
  5. Hantosi Eszter
  6. Kis Adrián
  7. Kórász Krisztián
  8. Lonkay Eszter
  9. Mátyás Nelli
  10. Pongor Éva Bernadett
  11. Simkovits Dániel
  12. Takács Zsuzsanna
  13. Törőcsik Orsolya
  14. Zoltay Éva
  15. Bánáti Katalin
  16. Rami Kawash

2001-2002. EM II/4.

  1. Ahrentedt Marta em4
  2. Amunsen Madeleine
  3. Bovim Maria
  4. Hall Ashtrid
  5. Hansen Vivi-Ann
  6. Hege Katherine
  7. Panagiotou Maria
  8. Seljeskog Synnove
  9. Tetlie Andreas
  10. Alsaraff Bakhir Joseph
  11. Chanany Ron
  12. Szél Ferenc

 


2000-2002. ÁOK I-II. B/1

  1. Baragyin (Fehér) Szilvia im000297
  2. Pálinkás Péter
  3. Tretter Orsolya
  4. Kórász Krisztián
  5. Dömösi Réka Éva
  6. Gosztonyi Zsuzsa
  7. Halasi Ferenc
  8. Jekkel Csaba
  9. Kis Éva
  10. Kromplák Zsanett
  11. Leé Sarolta
  12. Papp Tamás
  13. Papp Veronika
  14. Péterfi Zalán
  15. Selymes Kinga
  16. Szilas Adám
  17. Vendéghallgató (Képzőműv. Egyetem): Farkas Balázs

 


1999-2001. ÁOK I-II. B/1

  1. Balogh András nyeky
  2. Czakó Zoltán Imre
  3. Frey Éva Ildikó
  4. Horváth Andrea
  5. Mandola Amarilla Bernadett
  6. Nyéky Tamás
  7. Pataky Melinda
  8. Putz Miklós
  9. Szabó Barna
  10. Szabó Tímea
  11. Szelepcsényi Ádám
  12. Teleky Tímea
  13. Temesi Ákos Kornél
  14. Tóth Levente
  15. Maher Majed Al-Waisi

 


1999-2001. ED I-II/1.

  1. Aeilanou Angeliki
  2. Deiktakis Nikos (Nikolaos)
  3. Epstein Galit
  4. Kapogiannis Filippos
  5. Ferrel Mark
  6. Makris Andreas
  7. Mizrahi Yaniv
  8. Eleni Theofano Sarakinou
  9. Michaeli Yaffa
  10. Yousovich Josef Yassi
  11. Efsratios Kouroumpas EM
  12. Spyros Koursoumbas EM
  13. Stylianos Hadjikyriacou EM
  14. Konstantinou Stratis
  15. Varianos Andreas
  16. Nimrod Pincu
  17. Anat Levitan
  18. Shani Engel
  19. Eleftheria Douka
  20. Mark Ferrell
  21. Shervin Jafari
  22. Leila Ghavamzadeh

1998-2000. ÁOK I-II. B/1

  1. Andorka Mátyás 1998-b1-
  2. Andrási Katalin Judit
  3. Arday-Janka Zsófia
  4. Gombos Miklós
  5. Magyar Lóránt Gergely
  6. Nagy János
  7. Nagy Péter
  8. Pelcz Dominika
  9. Pigler Erzsébet
  10. Radovits Tamás
  11. Rácz Anita
  12. Sepler Zsuzsa
  13. Szentpály Emöke Beatrix
  14. Szücs Orsolya
  15. Andriska Ildikó

1998-99. ÁOK II. B/1

  1. Almási Csilla
  2. Almási Noémi
  3. Andriska Ildikó
  4. Buga Tamás
  5. Darvas Dorottya
  6. Kindler Csaba Miklós
  7. Kis Attila
  8. Kun Helga
  9. Nagy János
  10. Nagy Szabolcs Zsadány
  11. Pálosi Mihály
  12. Pete Barbara
  13. Suhajda János
  14. Takács Henrietta
  15. Varga Eszter Andrea
  16. Vámos Eszter Anna
  17. Zaka Zoltán

1997-98. ÁOK I. D/3

  1. Barna Gábor
  2. Bálint Péter
  3. Bíró Eszter
  4. Fenyvesi Jácint
  5. Kim Hyun Sil
  6. Kiss Zsófia Veronika
  7. Kovács Judit
  8. Nagy-Erdei Zsófia Mária
  9. Rapcsányi Andrea
  10. Rendek Anikó Gabriella
  11. Tóth Zoltán
  12. Wolf Zsuzsanna Eszter
  13. Lévay (Zsizsó) Magdolna Krisztina

1997-99. ED II/1.

  1. Chrysanthakopoulou Ioanna
  2. Dadorou Eleonora
  3. Goles Sotirios
  4. Hadjipantelis Pantelis
  5. Hadjistephanou Anastasios
  6. Hossein Sayed Tavakol
  7. Koutsaki Despina
  8. Masoud Fadi Samih
  9. Polycarpou Charalambos
  10. Sfiri Maria
  11. Shitli Maria
  12. Sotiri Venetia
  13. Tsirba Adriana
  14. Vallis Ioannis
  15. Zervas Christos
  16. Kalfa Eirini
  17. Balabanis Pavlos
  18. Georgakopulos Ilias

1996-98. ÁOK I-II. D/3

  1. Almási Csilla
  2. Bartalis Krisztina
  3. Buga Tamás
  4. Fekete Ádám
  5. Gasparics Roland Gábor
  6. Kürti Zsuzsanna
  7. Markia Balázs
  8. Marton Anita
  9. Mándrik Martina
  10. Nagy Marianna
  11. Salló Andrea
  12. Szokolóczi Orsolya
  13. Varga Hajnalka
  14. Varsányi Balázs
  15. Zawal Malgorzata
  16. Erdei Gábor
  17. Zsoldos Sándor
  18. Tihanyi Balázs

1995-97. ÁOK I-II. D/3

  1. BalákCsaba bea
  2. Csécs Roland
  3. Debreczeni Krisztina
  4. Fábián Leticia
  5. Guttmann Orsolya
  6. Horváth Szabolcs
  7. Horváth Zoltán
  8. Kiss Balázs
  9. Kompanik Beatrix
  10. Lakatos Csaba
  11. Labancz Zsófia
  12. Majnik Judit Zsuzsanna
  13. Pados Nikoletta
  14. Sevella Péter
  15. Székely Dániel
  16. Vámos Ágnes

1995-96. FOK II/6.

  1. Bereczkei Ágnes
  2. Boros Tamás
  3. Janik Leonárd
  4. Kecskeméti Edina
  5. Kontra Mónika
  6. Matos Orsolya
  7. Reichart Katalin
  8. Vámos Eszter

ED I-II/1. 1995-97.

  1. Balafoutis Sophia agoria
  2. BEHROUZ AGHDAM Katia
  3. CHARALAMPOUS Panagiotis
  4. CHATZI Agoria
  5. Golminai Isfahani Babak
  6. KALLENOS Theodosis
  7. Kalli Vassiliki
  8. KARAPISTOLI Ioanna
  9. Kounouni Evangelia
  10. Mina Elpida
  11. MOJAHED Amir Hossein
  12. Omrani Behdad
  13. POLYCHRONIS Georgios
  14. REZV ANI KAKHKI Rana
  15. Vasileiadi Christina Athanasia
  16. FLINTRAS Dimitris
  17. STAMATELATOU Marianna
  18. KATSlKA Paraskevi
  19. RAMIN Delavari
  20. Papaioannidis George
  21. Bethanis Spiridon
  22. Papaioannon Ioannis
  23. Katsilier Elektra
  24. Nagy Frank

1994-96. ÁOK I-II. D/3

  1. Dobos Judit Klára 1994-cs-- 94 1994-cs-
  2. Gutmann Orsolya
  3. Jakab Zsuzsa
  4. Keszler Gergely
  5. Magyar Péter
  6. Mészáros Gabriella
  7. Pánics Gergely
  8. Rached Ahmed Daher
  9. Sasvári Balázs
  10. Sevella Péter
  11. Süveges Zsuzsanna
  12. Szamosi Tamás
  13. Szücs Endre
  14. Tóth Tímea

 


1994-95. ÁOK II. B/1

  1. Barcsay György
  2. Bercsényi Anikó
  3. Dolmányos Katalin
  4. Farkas Zita
  5. Füle Balázs
  6. Lakatos Csaba
  7. Lakosi Gabriella
  8. Lóth Szendile
  9. Nardai Richárd
  10. Simon Gábor
  11. Turóczi Judit
  12. Varga Gergely

1993-95. FOK I-II/6.

  1. Farkas Gyula
  2. Frankó Katalin
  3. Gyenes Rita
  4. Illényi Tamás
  5. Janik Leonárd
  6. Kókai Marianna
  7. Menkó Krisztián
  8. Németh Zsolt
  9. Selmeczi Zsolt

1992-93. FOK I/6.

  1. Breiter Mónika
  2. Harangozó Imre
  3. Papp Edina
  4. Ratkóczi Lilla
  5. Sárközy Edit
  6. Sárossi Benedek
  7. Selymes Rita
  8. Török Adrienn
  9. Ughy Péter
  10. Vincze József
  11. Sefer Alexandra
  12. Kónya Zoltán

 Grace School of Medicine hallgatói (2002 nyara):

grace01London, St. George’s Hospital Medical School anatómiai intézetében vendégtanárként (2000. május):

lond