Az 1848-49-es forradalom és szabadságharc 175. évfordulója alkalmából tartott megemlékezésen egyetemi kinevezéseket és kitüntetéseket vettek át Intézetünk munkatársai.

Tudományos főmunkatársi kinevezésben részesült dr. Baghy Kornélia, Intézetünk Molekuláris Diagnosztika részlegének munkatársa.

Egyetemi docensi kinevezésben részesült dr. Timár Botond, a hematopatológiai diagnosztikai csoport szakmai vezetője.

Baghy Kornélia, Timár Botond

3kép
Kapczár Dóra, Papp Gergő, Tóth Attila Tiborné

Rektori dicséretben részesült Kapczár Dóra, Intézetünk Molekuláris Diagnosztika részlegének munkatársa.

Dékáni dicséretben részesült Tóth Attila Tiborné, Intézetünk adminisztrációs csoportjának munkatársa.

A Semmelweis Egyetem Kiváló Dolgozója kitüntetést vehetett át dr. Papp Gergő, Intézetünk Molekuláris Diagnosztika részlegének munkatársa.

Az egyetemi ünnepségről az alábbi linken olvasható részletes beszámoló.

Kollégáinknak sok szeretettel gratulálunk!