TDK hallgatóink kiválóan szerepeltek az idei Tudományos Diákköri Konferencián (2022. február 9-11). Hallgatóink előadásait összesen két I. és két II. díjjal jutalmazták. A TDK konferencia megnyitóján a rektori pályamunkák díjait, valamint a Semmelweis Egyetem Kiváló Diákköröse kitüntetéseket is átadták.

DÍJAZOTT HALLGATÓINK :

Hematológia szekció:

I. díj – Kiss Laura SE ÁOK V. Témavezetők: Dr. Bödör Csaba, Dr. Nagy Ákos

II. díj – Hunyadi Anna SE GYTK IV. Témavezető: Márk Ágnes

Operatív C szekció:

I. díj – Szferle Csaba SE ÁOK V. OTDK jelölt Témavezető: Dr. Fintha Attila

Gyermekgyógyászat B szekció:

II. díj – Tari Noémi SE ÁOK VI. – Tom Werber SE ÁOK V. Témavezető: Dr. Micsik Tamás Szabolcs

Patológia, onkológia B szekció:

II. díj – Sipos Krisztina SE ÁOK IV. Témavezetők: Dr. Sebestyén Anna, Dr. Petővári Gábor

Patológia, onkológia A szekció

III. díj- Seungyeon Lee SE EK IV. Témavezetők: Dr. Baghy Kornélia, Dr. Váncza Lóránd

Középiskolás hallgatók – különdíj

Hunyady Dániel Dávid, ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola és Gyakorló Gimnázium Témavezető: Dr. Márk Ágnes biológus, Dr. Petővári Gábor

A TDK konferencia megnyitóján az idei rektori pályamunkák díjait is átadták.

Intézetünkből az alábbi hallgatók részesültek elismerésben:

I. díj – Kiss Laura SE ÁOK V. Témavezetők: Dr. Bödör Csaba, Dr. Nagy Ákos

Rektori dicséret – Gizaw Hanna SE ÁOK VI. Témavezető: Dr. Rókusz András

Bátai Bence (témavezető: Bödör Csaba) a Semmelweis Egyetem Kiváló Diákkörös hallgatója címben részesült.

A TDK konferencia részletes eredményei az alábbi linken érhetőek el, összefoglaló beszámoló az eredményekről az alábbi linken.

Hallgatóinknak és témavezetőiknek sok szeretettel gratulálunk!