A Tehetséggondozó Program pályázata kerpeles hallgatók számára. Pályázati határidő: 2012. november 20.

A Semmelweis Egyetem Kerpel-Fronius Ödön Tehetséggondozó Programja pályázatot hirdet a programba felvett hallgatók számára.
A pályázat célja a Tehetséggondozó Programban szereplő diákok kutatási, tanulmányi és a programban kifejtett aktivitásának elismerése és támogatása.

Pályázhat a Kerpel-Fronius Ödön Tehetséggondozó programba felvett minden hallgató.

A rendelkezésre álló összeg 1 000 000 Ft, amelyből 10×100 000 Ft ösztöndíj támogatás kerül kiosztásra.

A pályázathoz kért dokumentáció:
1. önéletrajz, az eddigi tudományos tevékenységgel
2. rövid, egyoldalas leírása a Kerpel-Fronius Ödön Tehetséggondozó programban végzett eddigi tevékenységének
3. a pályázó mentorának támogató levele

Beadási határidő: 2012. november 20.

Csak elektronikus formában kérjük a pályázatok beadását (a mentori támogató levél lehet pdf formátumú vagy kivételes esetben nem elektronikus formában is benyújtható): tehetsegpont.se@gmail.com