A spanyolországi IES Sierra de Mijas többcélú gimnázium és szakképző intézmény két tanulója, Dario és Alvaro iskolánkban végezték sportszakmai gyakorlatukat. A két fiatalembert az egész iskola befogadta és megkedvelte a 3 hónap alatt. Kiváló órákat tartottak diákjainknak, és a tanórán kívüli iskolai programokon is részt vettek (osztálykirándulások, sportnap, túrák), rengeteg órát látogattak, illetve magyarul is tanultak a nálunk töltött idő alatt. Mentoruk dr. Keszy-Harmath Dàniel tanàr úr volt.
