Rapcity ösztöndíj

Nem volt könnyű az idei Rapcity ösztöndíj díjazottjait kiválasztani, de közöttük van iskolánk tanulója, a 10.B osztályos Balla Milán is!

Bővebb információ és Milán bemutatkozása a rapcityhu oldalán:

Bemutatkozás:

„A nevem Balla Milán Bendegúz 2007.07.28-án születtem Budapesten. A BLF-nél az U18-as korosztályban játszom, 6 év kihagyás után, mindenem a kosárlabda előtte a Honvédban játszottam 4 évet. Sajnos a Honvédtól el kellett jönnöm, mert nehezen ment a tanulás és az volt a célom, hogy felvegyenek a Semmelweis Egyetem Bókay János Többcélú Szakképző Intézményébe, hogy edző lehessek. Sikerült bejutnom az iskolába tanulási nehézségeim ellenére. Az első évemet 4,90-es átlaggal fejeztem be, aztán kerestem egy olyan csapatot ahol tudok a kosarazás mellett tanulni úgy, hogy ne romoljon az átlagom. Korán megtanultam, hogy nem minden az ész, a szorgalom; a kitartás nagyon fontos, hogy elérhessük álmainkat. Számomra azért is fontos a tanulás mert tanulmányi átlag alapján kapjuk meg az ösztöndíjat, és ha elérem a legmagasabb összeget akkor tudok a szüleimnek segíteni a kiadásokban. Hónapokig szoktam gyűjteni egy jó minőségű kosárcipőre.”