2024. január 4-én iskolánk diákjai és dolgozói közös mozilátogatáson vettek részt az év eleji projektnapok keretében.
Egészségügyi technikumként fontosnak tartjuk, hogy megismerjük azokat a haladó gondolkodású személyeket, akik felfedezéseik és kutatásaik révén rendkívül sokat tettek az egészségügyért országos- és világszinten egyaránt. Mindezek tükrében a Semmelweis c. filmre esett a választásunk, melyet túlzás nélkül minden résztvevő igazán nagy odaadással nézett végig, a film végén pedig hangos tapssal adóztak a film és Semmelweis munkássága előtt.

A film témáját minden osztály közösen dolgozza fel megadott szempontok alapján, az elkészült projektmunkákat hamarosan bemutatjuk az iskola online felületein.