Kedves Tanulóink! Kedves Szülők!

Ideje: 2023. június 22. (csütörtök)  14:00-16:00 óráig
Helye: SE Bókay János Többcélú Szakképző Intézménye
Iskola címe: 1086 Budapest, Csobánc utca 1.

Szülői értekezletet 2023. június 22-én 17:00 órától tartunk.

Amennyiben ezen a napon nem tudnak megjelenni, kérjük telefonon, e-mailben jelentkezzenek.

A két tanítási nyelvű osztályba felvett tanulók nyelvi szintfelmérése ezen a napon folyamatosan, 14:00-16:00 óra között történik. A felmérés célja annak megállapítása, hogy a tanulót melyik nyelvi – kezdő vagy haladó – csoportba soroljuk be. Aki teljesen kezdő, annak nem szükséges a felmérést megírnia, a beiratkozáskor ezt kérjük, jelezze.

A beiratkozáshoz szükséges dokumentumok:

• Személyigazolvány, lakcím kártya, TAJ és adókártya
  • Általános iskolai bizonyítvány,
  • a mellékelt kitöltött  Tanulói adatlap
  • Amennyiben a tanuló sajátos nevelési igényű, vagy tanulási nehézséggel küzd, tantárgyi felmentése van, az erről szóló szakértői véleményt hozzák magukkal.
  • Külföldi állampolgár esetén, a Magyarországon való tartózkodást igazoló okmányt (tartózkodási engedély esetén a szülő kereső tevékenységének igazolása).
  • Diákigazolványhoz: a lakóhely szerinti okmányirodában készült igazolólap (Nemzeti Egységes Kártyarendszer Adatlap-NEK Adatlap)
  • Kitöltött aláírt nyilatkozat a diákokról készült a digitális fénykép és digitális felvétel készítéséről, valamint az adatkezelésről szóló nyilatkozat.
  • Kérjük, hogy a  beiratkozás alkalmával, a kiskorú tanuló a szülővel érkezzen!

Tájékoztatom, hogy a képzésbe való bekapcsolódáshoz a tanulónak egészségügyi alkalmassági vizsgálaton kell részt vennie, melynek időpontjáról későbbiekben tájékoztatjuk Önöket az iskola honlapján.

A vizsgálathoz szükséges dokumentumok:

• A kitöltött egészségügyi lap.
  • Amennyiben a tanuló testnevelés órára felmentést vagy könnyítést kér, az erre vonatkozó 3 hónapnál nem régebbi szakorvosi javaslat.
  • Krónikus betegség esetén kórházi zárójelentés vagy kezelőlap másolata.
  • Kisgyermekkori oltási könyv
  • Az általános iskolában az iskolaorvos által vezetett egészségügyi karton.

Ha a felvétellel, beiratkozással bármilyen kérdése merülne fel, kérjük, írjon a titkarsag.bokay@semmelweis-univ.hu e-mailre.

eu lap

nyilatkozat foto