Élménybeszámoló

Október 13-án lehetőségünk volt az iskolát képviselni az Újlak Sulibörzén  a XVII. kerületben, név szerint Ulmann Kata, Szabó Orsolya a 10.c osztályból, valamint Szűcs Tibor a 11.a-ból. Három tanárunkkal érkeztünk a helyszínre: Howle Zita Tanárnő, Terdik István  és Szabó Antal Tanár urak kíséretével.

Sok érdeklődőnek tudtunk segíteni, legtöbben a sport képzésünkre voltak kíváncsiak, de az egészségügyi és a pedagógiai osztályainkra is volt kereslet.

Szerettünk volna mind a diákoknak, tanároknak és szülőknek betekintést nyújtani az iskolánkról. Lehetőségük volt megfogni a valósággal megegyező súlyú csecsemőinket, illetve újraéleszteni őket.

A részt vevők kitölthették továbbá az intézményünkről szóló kvízünket, nyereményért cserébe. Örömmel vettük a tanulók nyitottságát.

Reméljük hasznosnak találták az elhangzott információkat és bízunk benne, hogy megannyi ismerős arcot vélünk felfedezni a következő tanévben.

Sok szeretettel várjuk a leendő 9.-es iskolatársainkat.

A beszámolót készítette:

Szabó Orsolya, Ulmann Kata és Szűcs Tibor