10.C osztályunk egyik csoportja a nyári egybefüggő gyakorlatuk utolsó hetét a SE Belgyógyászati és Haematológiai Klinikán teljesítették Rózsa Zsóka Egészségügyi tanár MSc, Gyakorlatvezető mentorpedagógus irányításával.

A csoport tagjai:
Antal Patrik,
Pataj Anna,
Rézműves Fanni Zsófia,
Somogyi Jázmin,
Vágó Endre tanulók.

Íme a munkájuk értékelése:

„A hőség és a fáradtság ellenére szorgalmasan, motiváltan és érdeklődően töltötték a gyakorlatukat.

Röntgen diagnosztikai, labordiagnosztikai gyakorlatra is vittem őket.

Az alapápolási feladatokat ön motiváltan, végezték. Nagyon jó kapcsolatot alakítottak ki a betegekkel, és az ellátó team tagjaival. Az egyik idős betegtől, gyakorlatuk végeztével, elköszöntek. Olyan magas empatikus készségről, szeretetről tettek tanúbizonyságot, amely mindenkiből meghatódottságot váltott ki, nemcsak belőlem, hanem a kollégákból is. Nagyon jó volt ezt velük meg és átélni. Köszönöm az intézmény minden pedagógus kollégának a munkáját, ez nélkületek nem megy. Elmondták, hogy az iskolában Hegyi tanárnő tanította őket, és örültek, hogy sok mindent tudtak hasznosítani a gyakorlatban, amit megtanultak az iskolában. Gratulálok.”

Köszönjük szépen a magas szintű szakmai munkát, köszönjük a példamutatást!