A Semmelweis Egyetem Belgyógyászati és Onkológiai Klinikája 2024.03.09-én rendezi meg a

„ Újgenerációs citogenetikai és molekuláris genetikai vizsgálatok a magzati és reprodukciós diagnosztikában” című tanfolyamát.

A rendezvény helyszíne: Semmelweis Egyetem Belgyógyászati és Onkológiai Klinika (1083 Budapest, Korányi S. u. 2/a)

A tanfolyam keretein belül lehetőség nyílik a prenatalis és meddőségi diagnosztika új módszereinek megismerésére, és a már rutinszerűen használt vizsgálati módszerek pontos helyének meghatározására az alkalmazott kivizsgálási protokollokban. Az új molekuláris és citogenetikai módszerek bemutatásával segítséget nyújtunk az alkalmazási területek meghatározásában és a klinikai genetikai leletek értelmezésében. Emellett a programunkban kiemelkedő jelentőséggel bírnak a modern ultrahang diagnosztika és a humángenetikai tanácsadás kérdései is.

A jelentkezéseket a letölthető nyomtatvány (lásd lentebb) kitöltésével 2024.02.28-ig kérjük beküldeni az alábbi email címre:

mate.edit@med.semmelweis-univ.hu

A tanfolyam díja: 10.000 Ft; a Semmelweis Egyetem dolgozóinak ingyenes.

Akkreditációs kreditpont: 16 pont

JELENTKEZESI LAP Magzati es reprodukcios genetikai tanfolyam 20240309 (1)

PROGRAM Magzati es reprodukcios genetikai tanfolyam 20240309

JELENTKEZOKNEK Magzati es reprodukcios genetikai tanfolyam 20240309