Személyi adatok

Tanulmányok
2010-2015. Semmelweis Egyetem Fogorvostudományi Kar

Szakmai tapasztalat
2013 óta járok egy magánrendelőbe asszisztálni, ahol elméleti és gyakorlati tudásomat is magasabb szintre fejleszthettem. (Irmes fogászat)

Az egyetemi tanulmányaim során a szájsebészet keltette fel a figyelmemet. Jó tanulmányi eredményeimnek köszönhetően többször is bekerültem a Klinikai Tehetséggondozó Program segítségével a Fogászati és Szájsebészeti Oktató Intézetbe, ahova hetente 2-3 alkalommal is jártam az órarend keretein kívüli gyakorlatra. Itt számos fog extractiót hajtottam végre és különböző szájsebészeti műtétekhez is asszisztáltam. Szakdolgozatomat az autológ csontpótlás lehetőségei intraorális vételi területről írtam. Elsődlegesen kitűzött célom a Dentoalveoláris sebészet szakvizsga megszerzése.

Nyelvismeret
Angol– középfokú B2 nyelvvizsga/felsőfokú C1 nyelvvizsga