A Bakony, Magyarország egyik legszebb hegyvidéki területe, gazdag természeti és kulturális látnivalókban. A régió központjában található Zirci Apátság, amely a ciszterci rend központja, lenyűgöző barokk építészeti stílusával és gyönyörű botanikus kertjével vonzza a látogatókat.
A közelben fekvő Cuha-völgy festői túraútvonalai és vadregényes szurdokai kiváló lehetőséget kínálnak a kirándulásra és a természetjárásra.

A Bakonybélben található Szent Mauríciusz Monostor és a környező erdők nyugalma ideális helyszínt biztosít a lelki feltöltődésre és meditációra. Ezenkívül a környék számos barlangja, például a Szentgáli-kőlik, izgalmas kalandokat kínál a barlangászat kedvelőinek.

Ráadásul az egyetem munkavállalóinak felhőtlen kikapcsolódását a páratlan Hasik Hotel**** óriási kedvezménnyel biztosítja!

AHOL MEGPIHEN AZ IDŐ

A Hasik Hotel**** az Észak-Bakony lábánál, egy parányi zsákfaluban, Döbröntén kínál kiváló lehetőséget a wellness programok nyújtotta pihenésre.

Tavasztól őszig a vendégek legkedveltebb pihenőhelye a szálloda parkja, ahol két salakos teniszpályán teniszezéssel, a nyitott medencében úszkálással, vagy a napozóágyakon hűsítő italok társaságában élvezhetik az év legforróbb napjait. A teniszpályák mellett játszótér, valamint minigolf pálya várja a gyermekeket.

Egész évben folyamatosan nyitva tart a tágas és világos fedett uszoda, ahol feszített víztükrű úszómedence, 36°C-os pezsgőfürdő derékmasszírozóval, finn szauna, infraszauna, kardiógéppekkel berendezett fitneszterem, az uszodaszint alatti masszázs-helységben pedig széleskörű masszázs szolgáltatások várják a vendégeket. A játékosabb kedvűek a fitneszterem melletti ping-pong asztalon üthetik el az időt és a labdát.

CSALÁDBARÁT

A gyermekek számára a hotel parkjában vadonatúj, biztonságos játszóteret alakítottak ki, kalózhajóval, mérleghintával. Az egész család kipróbálhatja a parkban felállított lengőtekét, minigolf pályát, pónilovaglást, lovasoktatást és családi kocsikázást. Ha a családnak kerékpározni támad kedve, nem kell aggódni, gyermekkerékpár és gyermekülés is rendelkezésre áll.

Gyermekkel érkező családok számára lehetőség van gyermekágyak és hozzájuk tartozó gyermekágynemű, gyermek wc ülőke és bili használatára. Az egészen pici gyerekkel érkező családoknak nem szükséges fürdetőkád és babyphone miatt aggódni, igény esetén a szállodában ezek is elérhetők.

Az étterem felszerelésénél is gondoltak a kisgyerekesekre, gyermekétlappal, bébiétellel, etetőszékkel, cumisüveg és cumisüveg melegítővel is ellátták az éttermet, hogy megkönnyítsék a szülők pihenését a szabadságuk alatt. Az épületben lévő játszószobában a gyerekek a rajzoláson, festésen kívül megnézhetik kedvenc gyerekfilmjüket, igény esetén pedig a legkisebbeknek gyermekmegőrzést tudunk biztosítani.

A Semmelweis Polgárok kikapcsolódására különleges ajánlatot állított össze a szálloda:
  • kétágyas, telefonnal, minibárral, LCD televízióval felszerelt, zömében pótágyazható, fürdőszobás szobák
  • fürdőköpeny, fürdőlepedő, hajszárító
  • bőséges svédasztalos reggeli
  • svédasztalos vagy tányérszervizes vacsora a séf napi ajánlatából
  • Hasik Oázis” korlátlan használata:
    • feszített víztükrű úszómedence
    • pezsgőfürdő buzgárral és derékmasszírozóval
    • finn szauna, hideg vizes merülőmedencével
    • szaunalepedő
    • nyugágy
    • fitneszterem kardió és erősítő gépekkel
  • Beltéri, díjmentes szabadidős lehetőségek:
    • ping-pong terem
    • biliárdterem
    • csocsóasztal
    • darts
  • Kültéri, díjmentes szabadidős lehetőségek a szálloda parkjában (a szolgáltatások az időjárástól függően vehetők igénybe):
    • kültéri medence napozóágyakkal (júniustól szeptemberig)
    • 18 lyukú minigolfpálya
    • trambulin, kerti lengőteke, óriás sakk (májustól októberig)
    • 2 db salakos teniszpálya és ütőfal (májustól októberig)

Kedvezményes ár a Semmelweis Egyetem munkavállalóinak és családtagjainak:
  • 20% kedvezmény az 1 éjszakás árból (egész évben érvényes)
  • 10% kedvezmény a több éjszakás csomagárakból (egész évben érvényes)
  • 10% kedvezmény a kiemelt időszakokra (húsvét, pünkösd, nyári főszezon, szilveszter, nemzeti és nemzetközi ünnepek) vonatkozó csomagárakból
  • 50% kedvezmény a korai bejelentkezés és késői kijelentkezés díjából
  • Érkezés napján személyenként 1-1 pohár welcome drink
  • Kedvezményes belépési lehetőség a Herendi Porcelániumba, a pápai Várkertfürdőbe, a kislődi Sobri Jóska Kalandparkba
(A Semmelweis kártyával rendelkező – és érkező – vendéggel együtt utazók számára is biztosítják a fenti kedvezményeket!)

Készpénzzel, bankkártyával, SZÉP kártyával (mindhárom kibocsátó bank kártyáját elfogadjuk) is fizethet. A kedvezmények más kedvezménnyel nem vonhatók össze.

Foglalás: hasik@hasik.hu  címre küldött e-maillel, melyben tüntesse fel Semmelweis kártyájának számát!