Sziasztok!

Minden év áprilisában kerül megrendezésre a World Immunization Week, egy WHO által szervezett programsorozat, ami a védőoltások fontosságára és az általuk elért eredményekre hívja fel a figyelmet. A szekcióban mi minden évben saját programokkal készülünk erre a hétre.

Idén sajnos nem tudunk személyesen eljutni a gimnáziumokba, emiatt úgy döntöttünk, hogy online fogjuk lebonyolítani a programjainkat. Az egyik ilyen a középiskolás diákoknak meghírdetett poszterverseny és kiselőadástartási projekt. Ide elsősorban 8. osztály feletti diákok munkáit várjuk.

A részleteket a felhívásunkban találtok a poszterversenyünkre, illetve kiselőadástartási projektünkre. Emellett találtok még egy rövid összefoglalót a védőoltásokkal kapcsolatban.

A legjobban sikerült posztereket és projekteket ajándékokkal jutalmazzuk!

További információt a World Immunization Weekkel kapcsolatban ezen a linken találtok.

Ha bármi kérdésetek van keressetek minket a vedooltasok.boe@gmail.com címen.

#VaccinesWork for All

Köszönettel,