Kedves Hallgatók!

2019.09.26-án a Semmelweis Egyetem Tudományos Diákköri Tanácsának szervezésben első alkalommal kerül megrendezésre a Kiválóságok Estje elnevezésű rendezvény.

A program célja, hogy korábban szakterületükön kimagasló eredményeket elérő, és ennek megfelelően díjazott kiváló Tudományos Diákköri nevelők, illetve hallgatók egy állófogadással, borkóstolással egybekötött, kötetlen beszélgetés formájában bemutathassák korábbi tudományos tevékenységüket, az eredmények eléréséhez vezető utat és a tudományos karrierépítés rejtelmeit.

A részvétel regisztrációhoz kötött. Jelentkezni az alábbi kérdőív kitöltésével lehet. A férőhelyek korlátozott létszámban érhetőek el. Az első 80 fő jelentkezését tudjuk elfogadni.

Megértésüket köszönjük!

Tudományos Diákköri Tanács