November 5-7 között kerül megrendezésre a jubileumi Semmelweis Szimpózium. Az idei évben a PhD-sok mellett a TDK-hallgatókat is várjuk, akik számára – a kurrikulumreform szemléletével összhangban – kreditpontot ér az aktív részvétel.

Egyetemünk egyik legrangosabb tudományos eseményét idén a szokásosnál is nagyobb szabásúra tervezzük: világhírű előadók és egy innovatív, egész egyetemet átszövő téma transzlációs szemléletben, a molekulától a betegágyig – számos különlegességgel várjuk a résztvevőket az Elméleti Orvostudományi Központban megrendezésre kerülő angol nyelvű, ünnepi SEMMELWEIS SZIMPÓZIUMRA!

Az eseményre itt lehet regisztrálni.

A Semmelweis Szimpózium honlapja részletes programmal és az előadók bemutatásával.

Az eseménnyel kapcsolatban interjú készült Dr. Merkely Béla rektorral és Dr. Ferdinandy Péter tudományos és innovációs rektorhelyettessel, amelyet itt olvashatnak.