Pályaorientációs nap a Premontrei Szent Norbert Gimnáziumban

A Semmelweis Egyetem Kerpel-Fronius Ödön Tehetséggondozó Programjának egyik partneriskolája, a gödöllői Premotrei Szent Norbert Gimnázium 2022. november 23-án pályaorientációs napot tartott, melyre egyetemünket is meghívta.

A rendezvényen Prof. Dr. Hermann Péter Rektorhelyettes Úr mutatta be a Semmelweis Egyetemet a középiskolás diákok és az érdeklődő tanárok számára.

Magyarország számos más felsőoktatási intézménye mellett, egyetemünket hallgatói részről a Tehetséggondozó Program egyik kiváló hallgatója, Kollár Kristóf képviselte a rendezvényen. A középiskolás diákok nagy érdeklődéssel kérdeztek az egyetemi életről, a különböző karokról, az orvosi pályáról és Semmelweises ajándéktárgyakat is hazavihettek.