Az immáron hagyományossá vált Kerpel Nap alkalmából ez év tavaszán az I. sz. Gyermekklinikán találkoztunk. A tudományos program során elhangzott hét előadás (előadóink: Gara Edit, Kovács Hajnal Anna, Dr. Kristóf Katalin, Kovács Attila, Kolonics Ferenc, Marton Orsolya, Horváth N. Orsolya) is bizonyítja, hogy a kerpeles diákok nagy intenzitással tudják sokszorozni a magukkal hozott talentumokat – a bibliai talentum történetre Dr. Kellermayer Miklós, egyetemünk tudományos rektorhelyettese utalt.

A színvonalas előadások után kötetlen beszélgetés keretében megismerkedtünk az újonnan felvett kerpeles hallgatókkal. A Semmelweis Egyetem díjazott borai és egy kis harapnivaló mellett jó hangulatban telt a délután, a hallgatói élmények hallatán és a mentorok tanácsait megfogadva még nagyobb lendülettel fogunk feladatainkhoz és várjuk a következő Kerpel Napot.