Munkakör:
– FOGORVOS
– 3000 Hatvan, Kisfaludy utca 17.
teljes munkaidő

“Elvárások:

-Orvosi diploma, szakirányú szakvizsga
-Jó kommunikációs képesség
-Határidők, szabályok, előírások pontos betartása
-Együttműködés kollégáinkkal
-Megbízhatóság
-Érvényes működési engedély

Amit kínálunk:

-Elegáns, exkluzív munkakörnyezetben való önálló munkavégzés
-Professzionális egészségügyi asszisztencia biztosítása
-Professzionális felszereltség (orvosi rendelő, eszközök, műszerek, anyagok)
-Rugalmas, stabil munkahely
-Barátságos szakmai környezet
-Megbecsülés
-Havonta pontosan érkező jövedelem

Benyújtandó dokumentumok:

-Szakmai önéletrajz
-Végzettséget igazoló dokumentumok

Munkavégzés helye: MC60 Egészségcentrum – 3000 Hatvan, Kisfaludy utca 17.

Pályakezdő vagy nyugdíjas kollégák jelentkezését is várjuk! Teljes- vagy részmunkaidőre várjuk a jelentkezéseket.

További információk és részletes álláshirdetésekért látogassanak el weboldalunkra: https://mc60.hu/karrier/

Jelentkezés: Weboldalunkon vagy a hello@mc60.hu email címen.
Csatlakozzanak a Medical Center Hatvan csapatához! Várjuk jelentkezésüket!”

Munkáltató:
– Medical Center Hatvan
– Kádár Anna
– hello@mc60.hu
– +36 37 999 650

Munkaerő igény:
– diplomás

Honorárium:
fix bérezés

A jelentkező által elküldendő mellékletek:
CV, diploma